Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorum läheb käest ära !

Soovitatud postitused

See on ju suht mõtetu foorum, neonet on vinge ja äge foorum, seal on 10.- regamine, aga ise teate. See on üldse igav foorum jaa. Pange mulle banni, mul suva. Pooldan plastikut.

 

lol sa pooldad plastikut? mis m6ttes? tema ainuke eesm2rk hetkel on sp2mmimine...

ja kui sa ytled et noenet on normaalne foorum ja see ei ole siis kuidas sa kavatsed m6nda

foorumit normaalsekes teha/j2tta kui sa pooldad mingit v2ikest suure egoga tatti kes spammib mitte millegi p2rast..ta spammib sest scammis siit foorumist mingi 150m+ vms..vb rohkem ei tea t2pselt..seej2rel sai ta banni ja kas ta ei saa aru et ta oli selle 2ra teeninud? :eek:

ei nojh... ma s6natu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ta ei saanud 150M omg.

 

tervest minu postist sa otsid v2lja yhe suvalise asja mille juures ma ka r6hutasin et ma ei ole kindel palju ta scammis ja vastad sellele ...muide..

see teema mille middleman tegi kus plastik r22kis rates mis ta scammis ytles ta et ta scammis raha hulgas ka mask seti...nii, et jah...mine vaata natuke hindu ja siis r22gi palju ta scammis ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mul on elu ka olemas, tahaks elada. :P. Ma arvan, et see oleks minu jaoks üksinda liiga suur töö. Võibolla oleks lahenduseks hakata kasutama kutsete süsteemi. Olemasolevad foorumi kasutajad saavad oma sõpradele ja tuttavatele kutseid jagada ja ilma kutseta registeerida ei saaks.

 

No jah õige jutt seda võiks mõneks ajaks panna,et ta prooviks teha kasutaja aga ei saa siis to rahuneb,mingi 2 nädala pärast ja võtame see süsteem maha ,et tulevatel kasutajatel oleks lihtsam registreerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Tee parem nii et kannab raha sulle üle, aktiveerid kasutaja ja kannad raha tagasi.. oleneb muidugi mis pank sul on aga minu teada nt hansast hansasse ja ühispangast ühispanka ei maksa midagi. (ei garanteeri muidugi).

Sedasi tõestaksid nad oma tegelikku nime. summaks võib olla ka 10 senti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olge normaalsed. mingi tati pärast hakate siin foorumit kujundama? unustage see poisiklutt.. las spammivad.. moded eelmisel korras õigemini vist rapidshare likvideeris spammeri ja spammid paari minutiga.. ei ola mõtet mingi tondi pärast siin nii suurt probleemi tekitada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ip bann ei aita si**agi. See 10eeku varjant oleks hea küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Shittagi on. Nagu näed on praegu modedel/adminil kõik kontrolli all.

Ta pole midagi hullu teinud, ega tee ka.

 

 

Täna hommikul oli plastik teinud foorumisse umbes 350 spamteemat/posti. Nende kustutamine võttis mul aega täpselt 3 sekundit. Hetkel ei näe ma küll mingit probleemi. Pakun, et tal võttis nende postide tegemine mitu korda rohkem aega, kui mul nende kustutamine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna hommikul oli plastik teinud foorumisse umbes 350 spamteemat/posti. Nende kustutamine võttis mul aega täpselt 3 sekundit. Hetkel ei näe ma küll mingit probleemi. Pakun, et tal võttis nende postide tegemine mitu korda rohkem aega, kui mul nende kustutamine.

 

Lol tal pole eriti suur aju vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Heh, kustutasin täna kah mingi 50 spämm posti vähemalt :D

mõned sekid ja done :D

Mõtetu neil teha seda, aga no GL .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ajutiseks lahenduseks võib olla uutel kasutajatel 1 post limiit päevas.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.