Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kas te suitsetate ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei suitseta^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teeks runescape alla ka suitsetamise kohta teema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EI.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Suitsetan aind siis kui joon. Mudu täiesti mõttetu minuarust.

 

sama moodi , ma ei tea miks aga siis kui joond olen siis tahan teha . :D

muidu tegin 2 ja pool aastat tobi , õnneks sain lahti .^,


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen, aga tegelt tahaks maha jätta.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

9 aastaselt saadik pakk päevas.

Palun lapsed, ärge hakake ajama, et oo jaa ma ei usu sind blabla.

Asi on selles, et ma juba väiksest lapsest saati käin läbi endast 4+ aastat vanemate inimestega.

+ väike olles tahad ikka suurtemate moodi olla - vend ja õde õpetasid mind ka suitsetama, et mina väiksena vanematele ära ei räägiks.. ja nii ta siiamaani läinud on.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asi on selles, et ma juba väiksest lapsest saati käin läbi endast 4+ aastat vanemate inimestega.

+ väike olles tahad ikka suurtemate moodi olla - vend ja õde õpetasid mind ka suitsetama, et mina väiksena vanematele ära ei räägiks.. ja nii ta siiamaani läinud on.

 

See pole küll mingi vabandus, leia midagi muud?

See on Sinus kinni, see suitsetamine, mitte teistes.

Ma olen ka oma sõprade seas "pesamuna" aga ma ei suitseta, pole kunagi suitsetanud.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See pole küll mingi vabandus, leia midagi muud?

See on Sinus kinni, see suitsetamine, mitte teistes.

Ma olen ka oma sõprade seas "pesamuna" aga ma ei suitseta, pole kunagi suitsetanud.

 

Sa ei saanud vist täpselt aru ;)

Väiksena hakkasid tegema, lõpuks on juba nn 'sõltuvus', ehk siis mul pole terve aeg kui ma suitsetanud olen, pole olnud kordagi tahtmist ega mõtet maha jätta - nahhui ma peaks maha jätma kui mul on hea seda teha, ma ei kujutaks koolis käimist vist ettegi kui ma ei suitsetaks, sest koolis on ju igavahetund esimene asi uksest välja ja suits ette .. nii juba pmst 4jandast klassist vist - ei mäletagi enam vahetundi kus pole väljas suitsul käidud.

Ja see on poolel koolil nii, no vanematel - alates 8sandast klassist umbes pool klassi igast klassist iga vahetund väljas koni hambus.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina saan aru küll.

Ma usun, et see võib olla raske, kui alustasid noorelt ja pole isugi maha jätta.

Aga see ei ole vabandus, et vanemad sõbrad tegid kõrval ja sina hakkasid ka sellepärast tegema.

Pigem ma usun sellist varianti, et sa hakkasid tegema kuna sa tahtsid olla "veel lahedam" nagu enamus 10-16 aastased põngerjad praegu.

Sa vb said aru, et ma halvustan sind, tegelikult ei ole asi nii.

Ma lihtsalt ei saanud mainimata jätta, et see suitsetamine on ikkagi sinu süü, kui meeldib, siis tee edasi, mina ei sunni maha jätma. Koolis- oi kuidas ma tahatsin suitsu teha, päris tüütu on istuda klassi uksetaga iga vahetund, okei mitte iga aga enamus.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei suitseta ja ei kavate ka hakata


126008908313369439.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.