Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

1337'ers Jail Breaking

Soovitatud postitused

Chekisin ka servu üle siis

 

Kuna Sillu oli admin, siis ta mingi ei kuulanud eriti mida tegema peab ja jooksis niisama ringi. Ära tapsid siis slays.

 

Siis veel mingi punisher kes mölises koguaeg.

 

JA REEGLID

 

nahhui, terro on minu ees relvaga valmis mind laskma ja putsi pean 2 hoiatuslasku andma? No mida vittu hull point, ct saab kohe suhu ju.

 

Ja nii ka et kui t saab relva siis ct peab kõigepealt hoiatuslasud andma, ütlema mingi et kui ei dropi relva sured

 

KUS MA ÜTLEN SEDA; sellelajal kui ma kirjutan saan ammu surma..

MUUDA REEGLEID PL0X!:)

 

Sorri , ma ei näinud kirjasi ja ei saanud käske täita , aga kui ma käske ei täitnud sa lasid kohe 1 bul maha .

Ma ei öelnud kui relvaga on , ma ütlesin et ei tohi kohe maha lasta , peab andma 2x hoiatuslasu ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Servus on vaja tugeva admin tööd:D kes bannis need lohhid freekillerid mingi joel ja dimension kes ei taju sittagi lampi hakkavad laskma jne:;d


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raiko tule msn:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Mul arvuti perses... Siis eemaldan mõned adminid ja myyn sollide eest adminit kui arvugi tagasi saan. Rahaga kah suht kehvasti serveri suhtes

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaanus või Raiko v'iks msni tulla:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Aight, minuga võta kindlasti ühendust siis

 

pole arvurit 1-2 nädalat. Kui tagasi saan siis teen sind. Võid võtta yhendust ka jaanusega aga las ta laseb siis sult sollid otse mulle kanda. Mu reit on. -raiko- 25 solli tahan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Härra "Sipsik" , minumeelest ei ole neeger mingi ropp sõna, ning ma arvan, et kui meist kumbki banni peaks saama, oled see sina. Aga noh, administraatori ja tavamängija tülis jääb alati administraator peale, ning lõpuks sain ma ikka banni.

Asi oli nii: Mina olin T ja tema CT , CT käskis meil batuudile minna ja hüpata , seda ma ka tegin, kuni mind ära tapeti, see oli Sipsik. Ka teised adminnid ütlesid, et see oli freekill. Kui küsisin, miks , siis ütles ta , et ma olin tal liiga lähedal. Aga tema ei olnud ennem öelnud, et meie tema lähedal ei tohi hüpata, nii ma ka ütlesid, et sellist reeglit ju ei olnud. Sellepeale ütles tema midagi sellist: My game ,my rules, või I make the rules vms.

Siis ütlesin mina: no teinekord ütle ka siis kui mingi reegli teed neeger. (Sõnasõnalt täpselt nii ma ütlesin). Peale seda arvas tema, et neeger on üliropp sõna, mille eest ma banni peaks saama , ning saingi.

Head adminnid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Härra "Sipsik" , minumeelest ei ole neeger mingi ropp sõna, ning ma arvan, et kui meist kumbki banni peaks saama, oled see sina. Aga noh, administraatori ja tavamängija tülis jääb alati administraator peale, ning lõpuks sain ma ikka banni.

Asi oli nii: Mina olin T ja tema CT , CT käskil meiel batuudile minna ja hüpata , seda ma ka tegin, kuni mind ära tapeti, see oli Sipsik. Ka teised adminnid ütlesid, et see oli freekill. Kui kõsisin, miks , siis ütles ta , et ma olin tal liiga lähedal. Aga tema ei olnud ennem öelnud, et meie tema lähedal ei tohi hüpata, nii ma ka ütlesid, et sellist reeglit ju ei olnud. Sellepeale ütles tema midagi sellist: My game ,my rules, või I make the rules vms.

Siis ütlesin mina: no teinekord ütle ka siis kui mingi reegli teed neeger. (Sõnasõnalt täpselt nii ma ütlesin). Peale seda arvas tema, et neeger on üliropp sõna, mille eest ma banni peaks saama , ning saingi.

Head adminnid :)

 

see on selge et talt peab admini ära v6tma , see sipsik mingi isatseb seal yltse ;)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ma ei tea. Rahaga üldse paris kehvasti. Vaatan kas tellin servi edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Fail server.

 

mitmes kord sa seda juba ytled

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Neid tellitakse. Fortumos 900.- aga see raha tuleb yle alles 15 veebruar...

 

// vist tellin ikka edasi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mingi tross banis kõik mängijad serveris 1day ära, kes veel täna õhtul unbani soovivad, saatku PM mulle!

Seetõttu võtame ära ka õigused talt.

 

// Tegin kõigile unban...Total ~30 inimest.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi tross banis kõik mängijad serveris 1day ära, kes veel täna õhtul unbani soovivad, saatku PM mulle!

Seetõttu võtame ära ka õigused talt.

 

// Tegin kõigile unban...Total ~30 inimest.

 

Kui küsida tohib, kes see oli?:hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tulge parem 80.79.113.47:27015, Eesti parim JB serv, seal pmst sama nagu välismaa JB servudes.

 

See 1337 JB serv lihtsalt fail, ei mängita midagi ja keegi pole seal päris jailbreaki mänginudki.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tulge parem 80.79.113.47:27015, Eesti parim JB serv, seal pmst sama nagu välismaa JB servudes.

 

See 1337 JB serv lihtsalt fail, ei mängita midagi ja keegi pole seal päris jailbreaki mänginudki.

 

Kui nii hea, milleks siis reklaamida vaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.