Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

X Tanel

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Väga imelik rahvas ikka.

Upin oma teemat lihtsalt, et maybe tuleb mõni pilt. Rahvas kohe: NAUDI suve.

MMmm, trollige siin vahvlis edasi siis, supikanad.

Pärastpoole saate warnid ka. Cheeers!!!!!!! :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Acc on tõesti tehtud väga väikese ajaga :P

Tee midagi huvitavat ka siis. Gl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga imelik rahvas ikka.

Upin oma teemat lihtsalt, et maybe tuleb mõni pilt. Rahvas kohe: NAUDI suve.

MMmm, trollige siin vahvlis edasi siis, supikanad.

Pärastpoole saate warnid ka. Cheeers!!!!!!! :)

 

 

lamp ju, noob oled ikka


"Persse kah", ütles lits ja keeras selja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
14k8ges.png

RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilus kasutaja .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

tere tere kalllis foorumi rahvas.

Arengut pole üldse olnud, selgitan lühidalt selle põhjuseid:

Laupäeva hommikul 5.30 äratus. Niii, tegin end korda ja särki värki, pool seitse helistan taksosse, et järele tulla. Sealt edasi bussijaama. Bussijaamas oli veits aega, siis mingi jokkis vana tuigerdas ühel pingil. Lõpuks jäigi ta sinna magama ja talle otsustati politsei kutsuda. Noo, tuli politsei kohale oma 5 minutiga(!) ja viidi see jorss minema. Niisiis, kell 7 tuli mu buss ette ja saingi bussi peale minna. Kindlasti kõik ei tea, et Tartu - Rakvere vahe on 125km ja buss läheb sinna tavaliselt 2h ja 50 minutit (on ka väheseid erandeid). Kas pole mitte haige? Nimelt buss teeb vahepeal 10 peatust. Tänu sellele, et mu buss tõesti väga vara - 7.10 läks, sain ma bussile, mis sõitis Rakverre 2h ja 10 minutiga.

Kuna tüdruk on 18, on tal ka auto ja load. 9.20 jõudsin Rakverre, ta oli mul vastas ja läksime kohe randa. Nimelt on Rakverest ~20km kaugusel selline tore koht, nagu Vainupea. Sealne rand on lihtsalt super! Kella kolmeni sai rannas peesitatud ja veel hullatud, seejärel läksime poodi - ostetud mõned ginnid ja õlled, sealt edasi juba tüdruku poole. Päev oli tore küll, mina olin saanud vaid mõned tunnid magada (unerütm täiesti sassis suvel), aga siis ütles Agnese (see sama tüdruk) isa, et oleks tore, kui me õlitaks aia üle. Noo jah, mõtlesime, et mis siis ikka. Hakkasime siis õlitama - veerand aeda õlitasime kolm ja pool tundi.. Ega ei tahtnudki 30 kraadises kuumas muud teha, kui mingit kuramuse aeda õlitada .. Lõpuks oli kell juba hilja ja jõudsime kõigi oma söömiste ja duši all käimistega lõpuks jalka teiseks poolajaks teleka ette. Sai kaasa elatud ja lõõgastatud - tore, et Saksamaa ikkagi kolmanda koha võttis ;).

Pühapäeval ei lastud ka magada - kell 9 äratus - RANDA. Agnes vist rannas elakski, 'being brown is so important'. Aga jaa, ega minagi vastu polnud, sest ujuda on tõesti üli mõnus, kui väljas kõrvetab kuum päike. Mingi kella kümne aeg jõudsime Vainupeale - 2 nudisti ujusid vees. Normal, läksime siis kah - muidugi mitte paljalt. Ei meeldi. Rannas lahendasime siis nsm ristsõnu ja sai veits kreemitatud ja mängitud (..:D). Asja tore pool on see, et mina saan koguaeg alkot juua, naine sõidab! Kuna rannas kohtab igasuguseid imelikke inimesi, kohtasime neid ka seekord. Näiteks üks vanamees koguaeg röhatas.. ja niii mitu tundi järjest. See oli ikka päris naljakas. Alguses mõtlesime, et ta teeb seda niisama, mingi oma 'nalja' pärast, aga ei, vist. Siis rannas oli Agnese üks vana klassiõde, nimeks Pernilla. No ma kohe muidugi, et mis Pernilla :D, uueks nimeks saigi tal siis Persevilla. Õhtul jõudsime koju - õlitasime paar tundi aeda ja jalka finaal võis alata! Kurat, ma olin nii väga Hollandi poolt. Hispaania mängis paremini, aga see värav oli minu arust ebaaus. Holland lõi ju karistuslöögist rikožetist müüri ning omakorda puutus hispaanlaste väravavaht palli - nurgalööki minu imestuseks ei antud. Kahju, Holland oleks võitu samuti väärnud, aga nagu öeldakse - parim võidab.

Esmaspäeval lasti mul magada - 12ni. Kallis läks ise hommikul lakkima, ei tahtnud mind üles äratada. Peale minu ärkamist lakkisime veel tunnike koos ja saigi tehtud (õigemini lakk sai otsa). Ütlesin talle, et mul on talle ka üks üllatus, aga seda ta näeb alles õhtul. Nooo, tibu läks nii äksi täis kohe, aga ma ei öelnud. :) Aeg läks kuidagi ära ja kell tiksus juba viis. Läksime autopesulast läbi, võtsime Statoilist 2 kabanossi ja minu 'üllatus-trip' võis alata. Juhatasin vaid talle teed, kuhu minema peab. Jõudsime kohale - Palmse mõisasse ;). Nimelt oli seal kontsert - Ott Lepland & Uku Suviste & Margus Vaher, teemaga 'KOIT'. Esitati Tõnis Mägi repertuaarist laule, lõpus kõlas ka KOIT - super! Kontsert algas kell 8 ja lõppes kell 10, seejärel läksime me again Vainupeale - no super oli päikese loojangu ajal ujuda. Vesi oli lihtsalt nii soe ja kinda' romantiline oli seal vees.. :)

Täna juba teisipäev, sõitsime Tartusse, minu poole, kuna Agnesel oli vaja Tartus korra niikuinii käia. Käidud-näidud, läksime minu poole, tegime koos ühe hea pitsa ja vaatasime filmi - The Rebound (soovitan:)). Kella nelja aeg saigi musi ära saadetud.

Üsna pea hakkas mul igav. Kuna väljas on tõesti faking palav, pinnisin ema, et too mind Lõunakeskusesse viiks. Sain oma tahtmise, sest tal oli vaja sinna digiboksi ostma minna. Ostsime digipoksi, mina käisin mõnes poes - sain särgi! Neid särke on mul tõesti ..palju, aga neid on ikka ja veel vaja. Esiteks, neid lihtsalt kulub nii palju ning teiseks, ühe päeva jooksul läheb neid päris mitu tükki. Sattusime ka ühest mööblipoest läbi, sai soetatud mõnus aiatool. Faking mugav on. Oleks jahedam, istuks päeval õues seal, praegusel ajal ei kannata - sääsed. Siis jõudsime koju lõpuks, ema läks välja, mina hakkasin grillima. Oli grilli isu. Rahvašašlõkk on tõesti hea, mõnusalt vürtsine, paras.

Jaa ongi kõik. Nüüd ootan reede õhtut, et tüdruk minu juurde tuleks. Laupäeval lähme Lõuna-Eesti rallit vaatama. ;)

 

Oligi lühidalt öeldud, miks pole aega rsi jaoks. Homseni, filmile.

 

 

7453


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
nice areng... 116 lehte ja üli vähe pilte... ja statseka pole 99

 

Vaata Tanel alustas nullist. Enamus päevikud mis vahvlis leidub on siis tehtud kui rs kontol juba üpriski palju tehtud ja nii ma kordan, et Tanel alustas täiesti nullist mitte nii nagu näiteks Zezima päevik kes oli juba cb 100 n sht ning nagu näha on ka Tanelil ka irl millega tegeleda. Nii, et ära statside pärast kurda, küll need ka kasvavad.

 

Aga ontopic:

 

Tanel tee üks pöörane maxed range tank! Pk-da nagu näha olnud siis mõistad nii, et tee. :) (Range tangid mu lemmikud nii, et selle pärast soovitan.)

Tean, et ütlesin, et teed maini ja bla bla blahh aga range tank oleks kenam. :D

Edu, 10p.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
lmao väljamõeldud tüdrukustory, polekjs tõesti oodand et selline väärt rsor omale fake elu valetama hakkab.

 

Juttu järgi ma ütleks, et sa oled lapsik ja kade.

Vastik lugeda midagi sellist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esiteks tal on tüdruk ja selle tüdruku nimi on Agnes, see on tõsi. Tõsi on see ka, et Agnes elab Rakveres/Rakvere lähedal ja ma ei usu, et ta valetama hakkaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No hea et tanel siis mu kodulinnas ringi laseb! edu talle sellega:P ja vainupea on tõesti hea:) ja kui küsida kus koolis agnes käib?:D vb tean isegi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.