Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rammstein UUS LAUL!

Soovitatud postitused

Vaata, kui sulle ei meeldi siis ole kuss? Sama hea kui tulla näiteks sinu maitset maha tegema, sul pohhui võibolla kui teen sinu maitset maha, aga sa peaksid teadma ,et ükski bänd ei suuda teha muusikat mis kõigile sobib, ka see risu mida sina kuulad, nii ,et sorry, Muusika teema on selline mille üle pole mõtet vaielda, igal inimesel enda maitse ja kõik. Ei saa suruda peale ,et see pask ja see hea, avaldada võib oma arvamust, aga avalda ühe korra mitte mitu korda ,et see on pask, sinu kõrvadele ei tee ta head muusikat, aga väga väga väga väga paljude kõrvadele teeb head muusikat, ka minu kõrvadele:)

 

Nii ,et rahu, aga kõigil oma muusika maitse, kui sulle ei meeldi siis ei meeldi, sa ei pea seda 10 korda korrutama ,et pask.

Iga inimene kes natukesegi muusika teemat jagab siis peaks teadma seda ,et kõik ei olegi kõigile kuulatav. Ma isiklikult sõimasin ka kunagi räppareid, mõttetud vanad jne, aga kui hakkasin ise muusikaga tegelema, sain aru ,et tglt räp pole mõttetu muusika, mõtekam kui näiteks arvuti kraam, sellel muusikal juba ei näe mõtet. Aga igastahes rahu:) Inimesed on erinevad, maitse on erinev.

Tänud.

 

Sina mine keri piksleid taga ajama.

Mina lõpetasin juba ammu vaidluse, sina jälle kisud siin tüli.

Jõudu modeks saamisel.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina mine keri piksleid taga ajama.

Mina lõpetasin juba ammu vaidluse, sina jälle kisud siin tüli.

Jõudu modeks saamisel.

 

Kuule värdjas, piksleid või dise püüda, ma ei pela ammu rsi.

Sina sitt lõpetasid liiga hilja vaidluse, mine pane modedele kide nüüd ,et keegi möliseb.

Debiilik, tao pead vasta puud ja saad oma dj paska.

 

Nii ,et stfu, pilla seepi edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Päris normaalnse, lähen ise 24.veb kontsertit vaatama saku suurhalli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mulle küll meeldib see.Aga jh maitse asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.