Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Erakond - "Kelle poolt olete?"

Erakond  

71 liiget on hääletanud

  1. 1. Erakond

    • Eesti Keskerakond
      0
    • Eesti Reformierakond
      0
    • Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
    • Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    • Eestimaa Rahvaliit
    • Erakond Eestimaa Rohelised
    • Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid
    • Eesti Iseseisvuspartei


Soovitatud postitused

Kohe näha, paadunud Reformi fänn.

 

Kuule kui ühe riigikogulase palk on ligi 40 tuhat, osadel rohkem ja vähem, ja kui see lahti lasta, siis see hoiab kõvasti kokku, kui palju nad teinud on?

 

1) Ansipi lubadus: 5 aastaga viie rikkama riigi hulka, oleme? Me 5 vaeseme riigi hulgas.

2) Ansip tahtis vahepeal jubedat võlga võtta, mis teeks Eesti riigi päris mitmekümneks aastaks orjadeks praktselt, sest see oli tohutu summa ja sellist summat makstakse kõvasti.

3) Vaata palju neid lubadusi oli, palju neist täide viidud on? Sittagi praktselt, kuna neid ei koti see värk väga, kui neid väga huvitaks EESTI RAHVAS; siis nad ei kakleks ega halvustaks üksteist, vaid teeksid koostööd, hetkel kõik halvustavad üksteist, ega nii ei jõuagi kaugele. Lubatud on palju, aga tehtud pole midagit

Kui kõik nii usinalt töötakse, oleks ammu Eesti vabariik paremuse pool, mitte ei läheks sitemaks.

 

Idioot.

Oota, kui ma ütlen, et reform üks ainukesi korralikke erakondi Eestis ja mulle Kesk ei meeldi, siis ma kohe reformi fänn? Samahästi ma võiks öelda, et sa Savisaare ja Keski kummardaja:%

 

Kuule see 40 tuhat on riigi tasandil VÄGA väike summa. Riigi raha ja eelarve on ju miljardites...

 

Hull mõte nendest valimislubadustest rääkida sul. On ju teada, et see on enamasti vaid häälte püüdmine. Tähtis ongi see, kes tõesti reaalselt midagi ära teeb ja see, et sa räägid, et mitte midagi ära ei tehta, näitab lihtsalt su teadmatust. Ajad lihtsalt lambist mingit jama teema kohta, millest sa mitte midagi ei tea. See on õige, et tuleb teha koostööd, aga seda ju tehaksegi. Näiteks valitsuses teevad IRL ja Reform koostööd selleks, et võimalikult kiiresti ja heas seisus masust välja tulla...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oota, kui ma ütlen, et reform üks ainukesi korralikke erakondi Eestis ja mulle Kesk ei meeldi, siis ma kohe reformi fänn? Samahästi ma võiks öelda, et sa Savisaare ja Keski kummardaja:%

 

Kuule see 40 tuhat on riigi tasandil VÄGA väike summa. Riigi raha ja eelarve on ju miljardites...

 

Hull mõte nendest valimislubadustest rääkida sul. On ju teada, et see on enamasti vaid häälte püüdmine. Tähtis ongi see, kes tõesti reaalselt midagi ära teeb ja see, et sa räägid, et mitte midagi ära ei tehta, näitab lihtsalt su teadmatust. Ajad lihtsalt lambist mingit jama teema kohta, millest sa mitte midagi ei tea. See on õige, et tuleb teha koostööd, aga seda ju tehaksegi. Näiteks valitsuses teevad IRL ja Reform koostööd selleks, et võimalikult kiiresti ja heas seisus masust välja tulla...

 

 

Sa võid öelda ,et ma olen nende pooldaja. Ja muide. 40 tuhat väike summa, aga kui paar tükki lahti lasta siis säästab rohkem kui võtta näiteks võmmidelt raha ära või päästeametnikelt, kuna paljud võmminud öelnud, kui neil on palk väike, siis ei tee ka nemad tööd, siis on rohkem kuritegevusi kui mendid ka ei vitisi sittagi liigutada, teenivad riigikassale raha aga saavad palka aina vähem, mis mõte sellel on? Rohkem on kuritegevust ja kõikke rohkem.

 

Või sulle meeldiks riigile teenida igapäev mõnusaid summasi ja siis ise töötad väike palga peal mida veel kärbitakse + pead päev läbi oma elu ohtu seadma, Vähe usutav:) Ja kui paar riigikogulast lahti lasta. nätieks 5 tükki, siis säästab iga kuu normaalse summa.

 

Muide, Keskerakond tahtis ka IRL-iga koalitsiooni moodustada kui ma ei eksi, aga IRL keeldus, miks? Kui nad tahavad nii väga aidata rahvast, võiksid KOOSTÖÖD teha, aga nad nagu lapsed keeldusid mingitel põhjustel, tuleb välja ,et neid ei koti siis rahva elu vms? Ja reformierakond, vaata palju ta lubadusi on, ja vähesed täidetud, nad lubasid aga ei täitnud midagit, miks see siis parem erakond on?

 

Ma ütlen, kõik need erakonnad parajad mõttetud ole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui eestlane valib keskerakonda,see ei tähenda, et ta on "sibul" jms.

Igal inimesel on oma valik,ta ei pea kuulama teisi, et "Kui sa hääletad Reformierakonna eest siis oled pai poiss,kui keskerakonna eest siis oled sibul ja lohh".

Ärge kuulake selliseid inimesi,nad on ainult provotseerijad ja ei tea asjast midagi.

Just need inimesed kes provotseerivad on lollid,keda venelased just vihkavad,venelased ei vihka normaalseid ja vahest sõbrutsevad nendega ka.

Te ise teete oma vahel sellist situatsiooni,saage lõpuks üle.

Ma olen ka mõelnud sellele, et miks iga rahvus ei saa elada enda kodumaal, aga see ei ole võimalik,sest kust ta on sündinud see on ta isamaa ja jääb elu lõpuni.

Kui venelane tahab venemaale,siis ainult selleks et tööd ja elu saada, aga Eestit ta jääb igatsema elu lõpuni, kuna siin ta elas terve oma elu koos enda sõpradega kellega juhtus muljeid mida lihtsalt unustada ei saa.

 

Te peaksite mõtlema ka, paljudel teist on sõpru, kes pool venelased, see inimene ei saa olle kohe "sibul" , sest te peate teda normaalseks jne, aga mõelge seda ka, teie sõber ei ole ainuke kes normaalne, neid on palju üle maailma!

 

Ma arvan, et normaalsed inimesed peaksid üksteisele aitama,need erakonnad kes ei aita teiste rahvustele enda riigis, need on egoistid, olge ausad ja aidake üksteist, ega nad süüdi ei ole, et siin sündinud.

 

Mul on väga piinlik ja kahju vaadata inimesi,kes lihtsalt vaatavad kadeda meelega inimesi, kes rikkamad ja omavad hulgalt raha, aga sellel inimesel ainult 25kr rahakotis, minu pere on samas situatsioonis ja usuge mind see ei ole nii lihtne.Kui te elate hästi siis elage edasi, aga meie proovime sellest ikka kuidagi välja tulla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

savusaar ftw!!!!!

ei tegelt panin ansipi, aga mind ka üldse ei huvita kes seal on, olgu siis kasvõi savusaar,

imo nad kõik ühte moodi seal, jutt ka sama kui käkki keeravad, siis on umbes et: tegelikult on selle asjaga niimodi et antud hetkel pole meil võimali seda saavutada kuna poliitiliselt on see

ebatäpne ja väga... jne jne...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Btw , riigikogulased ei saa oma palka ise alandada , nad saavad seda ainult "külmutada"

 

Keskerakond sai...eriti ei meeldi , kui aus olla siis eriti ei koti ka , kuna ma käin alles koolis .

 

ja ma arvan et vähemalt pooli siin ei tohiks see üldse kottida sest te käite alles koolis ja ei pea maksma makse , nii et 13 aastased ärge ajage debiilset iba .


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

th3n00b, nii see ongi, alati vabandavad ja veeretavad üksteise kaela.

Tahavad koostööd teha kõik, pakutakse ja siis keeldutakse lapsikutel põhjustel.

 

Muide Janek, sul pole mõtet kirjutada siia seda teemat, siin veel tatid kes on venelaste vihkajad + reformi austajad, sellised ei saa sellest aru, btw ärge arvake ,et ma venelane nüüd, või kui tahate siis arvake, aga ega ainult venelased jobid pole, Väga palju on jobisi, võta kasvõi ameerikas Detroid, valgetel ei soovitata väga seal liikuda, turistina, sõber õppis seal läehdal koolis ja ütles ,et tanklas ei tahtnud autost välja minna, gängsterid olid autodega ümber, poodi läksid siis vaata ,et poes mingi vant riiuli vahelt kallale ei tule.

 

 

Suht haige ühiskond, mis teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
th3n00b, nii see ongi, alati vabandavad ja veeretavad üksteise kaela.

Tahavad koostööd teha kõik, pakutakse ja siis keeldutakse lapsikutel põhjustel.

 

Muide Janek, sul pole mõtet kirjutada siia seda teemat, siin veel tatid kes on venelaste vihkajad + reformi austajad, sellised ei saa sellest aru, btw ärge arvake ,et ma venelane nüüd, või kui tahate siis arvake, aga ega ainult venelased jobid pole, Väga palju on jobisi, võta kasvõi ameerikas Detroid, valgetel ei soovitata väga seal liikuda, turistina, sõber õppis seal läehdal koolis ja ütles ,et tanklas ei tahtnud autost välja minna, gängsterid olid autodega ümber, poodi läksid siis vaata ,et poes mingi vant riiuli vahelt kallale ei tule.

 

 

Suht haige ühiskond, mis teha.

 

Ma arvan, et normaalne eestlane ei hakka sind venelaseks sõimama kui ta ennast sugugi austab,samuti pole sellel põhjust.

Lihtsalt austage teisi ja saate samamoodi tagasi, hetkel pole mul enam midagi öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väike Rosin meisterdab rannas liivakujukest. Võtab ikka liiva ja sitta ning mäkerdab kokku. Mööda kõnnib Edgar.

"Mida sa meisterdad," küsib ta.

"Ehitan keskerakondlast," vastab Rosina.

Edgar solvub, võtab vitsa ja nüpeldab Rosina läbi. Järgmine päev on Rosina jälle rannas ja ehitab liivast kujukest.

"Mida sa täna meisterdad," küsib mööduv Edgar.

"Täna teen isamaaliitlast," ütleb Rosina.

"No sa pane ikka sitta ka!" ütleb Edgar.

"Ei saa panna," vastab Rosina. "Siis tuleb jälle keskerakondlane."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Valisin Reformi. Ei tea miks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väike Rosin meisterdab rannas liivakujukest. Võtab ikka liiva ja sitta ning mäkerdab kokku. Mööda kõnnib Edgar.

"Mida sa meisterdad," küsib ta.

"Ehitan keskerakondlast," vastab Rosina.

Edgar solvub, võtab vitsa ja nüpeldab Rosina läbi. Järgmine päev on Rosina jälle rannas ja ehitab liivast kujukest.

"Mida sa täna meisterdad," küsib mööduv Edgar.

"Täna teen isamaaliitlast," ütleb Rosina.

"No sa pane ikka sitta ka!" ütleb Edgar.

"Ei saa panna," vastab Rosina. "Siis tuleb jälle keskerakondlane."

 

 

Lol irl. :D

 

Aga imo rohelised tunduvad vinged kuna nad tunduvad vinged, reformid ja keskerakonnad on saanud rohkem reklaami ja tähelepanu saanud niikuinii niiet väikestel erakondadel nagu roheliste( kes on vinged) kellel võib häid ei ideid olla, ei ole lihtsalt võimu nende teostamiseks. Aga ma alla 18 ja ka minu vanemad ei käinud hääletamas, suht mõttetu, eesti valitsus on failed anyway.

 

Ja kes vingus poliitikute 40k palga üle - nendel vaja ikkagi ennast korralikult ülal pidada, ainult leivast ja veest toitudes ei jätku energiat ja selget mõistust, ntx poliitiliste otsuste langetamiseks. Midagi sellist pmst. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väike Rosin meisterdab rannas liivakujukest. Võtab ikka liiva ja sitta ning mäkerdab kokku. Mööda kõnnib Edgar.

"Mida sa meisterdad," küsib ta.

"Ehitan keskerakondlast," vastab Rosina.

Edgar solvub, võtab vitsa ja nüpeldab Rosina läbi. Järgmine päev on Rosina jälle rannas ja ehitab liivast kujukest.

"Mida sa täna meisterdad," küsib mööduv Edgar.

"Täna teen isamaaliitlast," ütleb Rosina.

"No sa pane ikka sitta ka!" ütleb Edgar.

"Ei saa panna," vastab Rosina. "Siis tuleb jälle keskerakondlane."

Hea:D

 

Kust leidsid selle muidu?

 

Homm, rohelised jah päris normaalsed, sest nad on väga ausad. Ning olen nõus, et tähtsad poliitikud pole ülemakstud, sest neil tegelikult päris raske ja vastutusrikas töö. Ei tasu seletada, et nende palk liiga kõrge. Proovige ise kõigepealt üldse ministriks või riigikogu liikmeks saada ja siis hakake rääkima, et palgad liiga kõrged poliitikutel.


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rahvaliit, kuna rahvaliit jaguneb sadadeks alaparteideks. Kus on ka vägahäid vallajuhte.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
millisesse, majanduskriisi?

Reformikad viisid siis terve maailma majanduskriisi?

 

Ta pole öelnud, et Reformistid viisid majanduskriisi...

Nad on viinud meid veel hullemasse olukorda.

Teised riigid saavad kuidagi hakkama, ainult meie mitte, kui nad aga midagi teeks, siis me ei oleks astunud "Si*ta" sisse, vabandust mu sõnavara eest...

Selle ajaga kui neil võim oli võiks veidi areneda, aga hoopis arenes meie riik tagurpidi, ehk siis nulli poole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta pole öelnud, et Reformistid viisid majanduskriisi...

Nad on viinud meid veel hullemasse olukorda.

Teised riigid saavad kuidagi hakkama, ainult meie mitte, kui nad aga midagi teeks, siis me ei oleks astunud "Si*ta" sisse, vabandust mu sõnavara eest...

Selle ajaga kui neil võim oli võiks veidi areneda, aga hoopis arenes meie riik tagurpidi, ehk siis nulli poole.

Kas tõesti on Reform süüdi kõigis maailma hädades? Mismoodi me hakkama ei saa siis? Vaata Lätit. Ilma abirahadeta oleks see riik täiesti pankrotis ja seda nad vahepeal olid ka. Meil on isegi hästi läinud ja seda just tänu sellele, et pole tehtud lolle otsuseid.

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas tõesti on Reform süüdi kõigis maailma hädades? Mismoodi me hakkama ei saa siis? Vaata Lätit. Ilma abirahadeta oleks see riik täiesti pankrotis ja seda nad vahepeal olid ka. Meil on isegi hästi läinud ja seda just tänu sellele, et pole tehtud lolle otsuseid.

 

Nad ei ole süüdi maailmahädades, aga nendel oli plaan võtta suur laen mis tekitaks veel probleeme :S

Ootame veel mis otsuseid Keskerakond teeb...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nad ei ole süüdi maailmahädades, aga nendel oli plaan võtta suur laen mis tekitaks veel probleeme :S

Ootame veel mis otsuseid Keskerakond teeb...

 

Minu meelest on Reform majanduskriisiga väga hästi hakkama saand.


Jagan Lockerz kutseid PM E-mailiga

 

601611893.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.