Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Erakond - "Kelle poolt olete?"

Erakond  

71 liiget on hääletanud

  1. 1. Erakond

    • Eesti Keskerakond
      0
    • Eesti Reformierakond
      0
    • Erakond Isamaa ja Res Publica Liit
    • Sotsiaaldemokraatlik Erakond
    • Eestimaa Rahvaliit
    • Erakond Eestimaa Rohelised
    • Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid
    • Eesti Iseseisvuspartei


Soovitatud postitused

See pole tähtis teega, aga suva.

Vaatame, et kes paljud on ..... poolt.

 

Koostan hääletuse.

 

Eesti Keskerakond

Eesti Reformierakond

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Eestimaa Rahvaliit

Erakond Eestimaa Rohelised

Erakond Eesti Kristlikud Demokraadid

Eesti Iseseisvuspartei

 

Pärast hääletamisest võiks postitada siia põhjuse. Kui ei taha avaldada, siis okei. Pole kohtuslik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rohelised kuna roheline on alati mu lemmik värv olnud :)

 

Tegelt kõik on üks ja sama bs.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, kui tore on lugeda lapsi kes teevad keskerakonda maha ja pooldavad reformi.

 

Ma ei poolda kedagit ega ei hakka hääletama, kõik need tüübid on pedekad, saviplönn, mõttetu mees aka Ansip ja Mõmmibeebi ehk Mart Laar, kõik lubavad jubedaid asju juba mitmeid aastaid. No kus kuradi kohas on siis need lubadused??

Reformierakodn lubab igasuguseid uuendusi, Ansip on riigipea, krt ta reklaamib ,et teeme seda ja seda, no türa tehku, mitte ärgu lubagu, või siis Saviplönn, anname kartuleid, minnakse küsima, saadetakse perse praktselt, või siis Mart Laar kes müüb eesti raudtee maha.

 

Kõik ühesugused, kõik lubavad aga ega keegi midagit ei tee, tüübid räägivad ,et hoiame raha kokku, kärbivad igaltpoolt, kurat lasku paar ministrit või riigikogulast lahti ja kohe kõvasti hoiavad kokku.

 

Aga ei nemad võtavad igasuguseid lsiamakse ja asju, selle asemel ,et lasta endalt mõni jobi lahti, kohe hakkab kuus rohkem raha alles olema. Aga neid tüüpe kotib ainult enda tasku täitmine.

 

Isegi kui ma saaks juba hääletada, isegi siis ma ei hääletaks, nii või nii saad sita kaela. Hääleta keda tahad.

 

Nüüd tulge sõimama ,et ma reformi maha tegin , või keskerakonda või keda iganes veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valisin Reformierakonna, kuigi meeleldi hääletaks anarhia poolt.


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja nii see läks.

Ma nüüd tõsiselt lootsin, et siia foorumisse säänsed hääletused ei jõua..

Mis arusaam on 12. aastastel poliitikast? ala "Keskerakond on pask ja reform võidule"

Ma pole küll kellegi pooldaja ega isegi huvita, sest lõppude-lõpuks on nad kõik samasugused.

 

/// Kelle poolt enam olla, valimised läbi. ;)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, kui tore on lugeda lapsi kes teevad keskerakonda maha ja pooldavad reformi.

 

Ma ei poolda kedagit ega ei hakka hääletama, kõik need tüübid on pedekad, saviplönn, mõttetu mees aka Ansip ja Mõmmibeebi ehk Mart Laar, kõik lubavad jubedaid asju juba mitmeid aastaid. No kus kuradi kohas on siis need lubadused??

Reformierakodn lubab igasuguseid uuendusi, Ansip on riigipea, krt ta reklaamib ,et teeme seda ja seda, no türa tehku, mitte ärgu lubagu, või siis Saviplönn, anname kartuleid, minnakse küsima, saadetakse perse praktselt, või siis Mart Laar kes müüb eesti raudtee maha.

 

Kõik ühesugused, kõik lubavad aga ega keegi midagit ei tee, tüübid räägivad ,et hoiame raha kokku, kärbivad igaltpoolt, kurat lasku paar ministrit või riigikogulast lahti ja kohe kõvasti hoiavad kokku.

 

Aga ei nemad võtavad igasuguseid lsiamakse ja asju, selle asemel ,et lasta endalt mõni jobi lahti, kohe hakkab kuus rohkem raha alles olema. Aga neid tüüpe kotib ainult enda tasku täitmine.

 

Isegi kui ma saaks juba hääletada, isegi siis ma ei hääletaks, nii või nii saad sita kaela. Hääleta keda tahad.

 

Nüüd tulge sõimama ,et ma reformi maha tegin , või keskerakonda või keda iganes veel.

Tra sa oled eriti idioot? Imesta palju tahad, aga muideks nendel ''lastel'' on täiesti õigus. Reform (ja ka IRL) on ainuke, kes tõesti Eestis midagi ära teeb ja Eesti arengut edasi viib. Keskerakond ainult propageerib oma erakonda ja ei täida üldse mingeid lubadusi. Nad võtavad spordiklubidelt ja lasteaedadelt raha ära, et oma erakonda reklaamida. Lisaks on selle erakonnaga seotud valed, pettused, hämamine jms.

 

Tahad öelda, et raha säästmiseks peaks mõne ministri või riigikogulase lahti laskma? Eriti loll oled? Ilma nendeta üldse ei saaks riiki juhtida ja ei toimiks riik hästi ning pealegi säästab see väga vähe...

 

Ise valisin hääletuses IRL-i...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind ei huvita poliitika, sest ma arvan, et Eestis pole inimesed ja poliitikud kunagi omavahel läbi saanud ja ei saa niipea.

Ilmselt, kui pulti jõuab "meie generatsioon" siis on asi teine, siis räägime uuesti.

Ainuke asi, mis mind huvitab on see, et kuidas Kesk nüüd oma lubadusi täitma hakkab, ilma, et Tallinn ennast veel rohkem võlgadesse ei mataks.

Järgmised aastad saavad huvitavad olema, kuid mitte rahva jaoks.

Me oleme liiga väike riik, et meil paremaks läheks, nii, et kogu see suur "meil on kõik hästi ja juba oleme tõusuteel" mull, on üks suur-suur vale ja rahvas lihtsalt usub seda.

 

Oeh, tõesti ei viitsi poliitikast mõelda, sest see on Eestis liiga omakasupüüdlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra sa oled eriti idioot? Imesta palju tahad, aga muideks nendel ''lastel'' on täiesti õigus. Reform (ja ka IRL) on ainuke, kes tõesti Eestis midagi ära teeb ja Eesti arengut edasi viib. Keskerakond ainult propageerib oma erakonda ja ei täida üldse mingeid lubadusi. Nad võtavad spordiklubidelt ja lasteaedadelt raha ära, et oma erakonda reklaamida. Lisaks on selle erakonnaga seotud valed, pettused, hämamine jms.

 

Tahad öelda, et raha säästmiseks peaks mõne ministri või riigikogulase lahti laskma? Eriti loll oled? Ilma nendeta üldse ei saaks riiki juhtida ja ei toimiks riik hästi ning pealegi säästab see väga vähe...

 

Ise valisin hääletuses IRL-i...

 

 

Kohe näha, paadunud Reformi fänn.

 

Kuule kui ühe riigikogulase palk on ligi 40 tuhat, osadel rohkem ja vähem, ja kui see lahti lasta, siis see hoiab kõvasti kokku, kui palju nad teinud on?

 

1) Ansipi lubadus: 5 aastaga viie rikkama riigi hulka, oleme? Me 5 vaeseme riigi hulgas.

2) Ansip tahtis vahepeal jubedat võlga võtta, mis teeks Eesti riigi päris mitmekümneks aastaks orjadeks praktselt, sest see oli tohutu summa ja sellist summat makstakse kõvasti.

3) Vaata palju neid lubadusi oli, palju neist täide viidud on? Sittagi praktselt, kuna neid ei koti see värk väga, kui neid väga huvitaks EESTI RAHVAS; siis nad ei kakleks ega halvustaks üksteist, vaid teeksid koostööd, hetkel kõik halvustavad üksteist, ega nii ei jõuagi kaugele. Lubatud on palju, aga tehtud pole midagit

Kui kõik nii usinalt töötakse, oleks ammu Eesti vabariik paremuse pool, mitte ei läheks sitemaks.

 

Idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Se paks saviplönn mingu persse. Sibulad jah toetavad seda savipätsi. Janek vana sibul raisk.

 

Sina oled ise üks vana pärdik.

See ei tähenda, kui mu kasuisa on venelane siis mina olen ka, või kui mu msn aadress lõpeb .ru-ga, ega midagi teha ei saand kui ma tema arvutis registreerusin, muud valida ei saand.

 

Samuti Reformierakonna ja Keskerakonna puhul.

 

Ma olen Keskerakonna poolt,mitte sellepärast, et ma mingi "russ" vms, aga sellepärast, et nad täidavad enda lubadusi ning on teinud juba palju.

 

Ehitasid väga palju munitsipaalkortereid,loosid töökohti nendele kellele tõesti mingi töö elamiseks vaja,remontisid 24 Tallinna kooli ära jne.

Plaanis on neil palk tõsta,tagastada kõigile laste sotsiaaltoetusraha,ranitsaraha ja samuti luua uusi võimalusi riigile raha sissetulekuks,kahjumisse ei jää.

See on küll loll jutt, et nad lasteaedadelt raha ära võtnud,neile on annetatud ja väike osa on võib-olla kasutatud riigi rahast.

 

Reformierakond ei ole siiamaani ühtki lubadust täitnud.

Nad on ainult provotseerinud pronksööd,võtsid toetuse ära,tahtsid koolis toitumise tasuliseks teha,võtsid ranitsaraha ära ja tõstsid küte hindu.

Tahavad eurot liiga vara, mis rikkub Eesti ekonoomikat saja protsentselt ära.

 

 

Samuti selles suhtes, et keskerakonna eest hääletavad ainult venelased,see on loll jutt,arvestage palju venelasi Eestis on,palju nendest lapsi ja palju pensionäre kes lihtsalt ei saanud hääletusel kaasa teha.

 

Ma ütleks, et 60% keskerakonna eest hääletajad olid venelased,ülejäänud 40% eestlased.Samuti venelaste hulgas oli palju neid kes pool eestlased/pool venelased, ega nad süüdi ei ole, et sündinud sellise vere seguga.

Eestlasi on ka hulgalt,kellel isa venelane vms,siin foorumis on neid ka hulgalt,nendel ei käi keegi kallal,teil sõpru ka venelasi olemas,sõbrutsete hästi ja pole probleeme.

 

Samuti hääletused on juba läbi,milleks seda teemat teha oli vaja? ;)

 

Teeme nii, et meie kõike hetkel ei tea,ei saa ka 100% kõiges kindel olla, aga ootame veidike ja siis näeme kuidas see edenes.

Peace mehed,see oli minu arvamus ainult .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina oled ise üks vana pärdik.

See ei tähenda, kui mu kasuisa on venelane siis mina olen ka, või kui mu msn aadress lõpeb .ru-ga, ega midagi teha ei saand kui ma tema arvutis registreerusin, muud valida ei saand.

 

Samuti Reformierakonna ja Keskerakonna puhul.

 

Ma olen Keskerakonna poolt,mitte sellepärast, et ma mingi "russ" vms, aga sellepärast, et nad täidavad enda lubadusi ning on teinud juba palju.

 

Ehitasid väga palju munitsipaalkortereid,loosid töökohti nendele kellele tõesti mingi töö elamiseks vaja,remontisid 24 Tallinna kooli ära jne.

Plaanis on neil palk tõsta,tagastada kõigile laste sotsiaaltoetusraha,ranitsaraha ja samuti luua uusi võimalusi riigile raha sissetulekuks,kahjumisse ei jää.

See on küll loll jutt, et nad lasteaedadelt raha ära võtnud,neile on annetatud ja väike osa on võib-olla kasutatud riigi rahast.

 

Reformierakond ei ole siiamaani ühtki lubadust täitnud.

Nad on ainult provotseerinud pronksööd,võtsid toetuse ära,tahtsid koolis toitumise tasuliseks teha,võtsid ranitsaraha ära ja tõstsid küte hindu.

Tahavad eurot liiga vara, mis rikkub Eesti ekonoomikat saja protsentselt ära.

 

 

Samuti selles suhtes, et keskerakonna eest hääletavad ainult venelased,see on loll jutt,arvestage palju venelasi Eestis on,palju nendest lapsi ja palju pensionäre kes lihtsalt ei saanud hääletusel kaasa teha.

 

Ma ütleks, et 60% keskerakonna eest hääletajad olid venelased,ülejäänud 40% eestlased.Samuti venelaste hulgas oli palju neid kes pool eestlased/pool venelased, ega nad süüdi ei ole, et sündinud sellise vere seguga.

Eestlasi on ka hulgalt,kellel isa venelane vms,siin foorumis on neid ka hulgalt,nendel ei käi keegi kallal,teil sõpru ka venelasi olemas,sõbrutsete hästi ja pole probleeme.

 

 

Teeme nii, et meie kõike hetkel ei tea,ei saa ka 100% kõiges kindel olla, aga ootame veidike ja siis näeme kuidas see edenes.

Peace mehed,see oli minu arvamus ainult .

 

 

 

Noo ses suhtes tüübil on täitsa õigus.

Kuid ühe asja pealt vaidleks vasta, ega see keskerakond ka parem pole, kuid ta natukene rohkem lubadusi täitnud kui keegi muu.

 

Hääletada ei tasuks kedagit;)

Ning suured reformi fännid, Ansip on võimul, kus tema lubadused on? Vaadake palju asju ta lubas teha, sai võimule ja palju neist tehtud on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra sa oled eriti idioot? Imesta palju tahad, aga muideks nendel ''lastel'' on täiesti õigus. Reform (ja ka IRL) on ainuke, kes tõesti Eestis midagi ära teeb ja Eesti arengut edasi viib. Keskerakond ainult propageerib oma erakonda ja ei täida üldse mingeid lubadusi. Nad võtavad spordiklubidelt ja lasteaedadelt raha ära, et oma erakonda reklaamida. Lisaks on selle erakonnaga seotud valed, pettused, hämamine jms.

 

Tahad öelda, et raha säästmiseks peaks mõne ministri või riigikogulase lahti laskma? Eriti loll oled? Ilma nendeta üldse ei saaks riiki juhtida ja ei toimiks riik hästi ning pealegi säästab see väga vähe...

 

Ise valisin hääletuses IRL-i...

 

Mida tegi Reform ? ja Kunagine Resbublica ja lihtsalt isamaa liit kui nemad võimul olid? Shittagi, See ei loe kes seal juhivad, mina isiklikult ei poolda keskerakonda kuna eestlastel on arusaam et see on "Diblade" erakond aga kas Keskerakond on siis sellepärast sitem kui võidab venelaste poolt endale häääli? Reform Oleks võinud kampaaniaid teha venelastele ka siis oleks neil hulga paremini läinud kuid ja see pronksöö jama võttis siiski enamus venelaste hääled ära ja pm läksid keskerakonnale:) ja enamus pentsionääre, ka eestlased kes valimas käisid valisid keskerakonna kuna keskerakond lubas pentsione mitte vähendada, aga eks siis paistab kes kui palju lubadusi peab, ja vb reform ja IRL siis teevad koos kolitsiooni ja hakkavad ikkagi pm valitsuses oma enamusega lugema ja kas siis on meil parem? keegi siin varem ütles et valitsusteliikmed täidavad aint endi taskuid neid ei huvita rahvas, ainult valimiste eel teevad oma lubadusi. Ise Valisin Inimest mitte erakonda.Kuid jah see inimene on keskerakonnas (Teeb see minust nüüd halva inimese või olen venelane?:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.