Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Aafrikasse vabatahtlikuks?

Küsimus

Kuidas suhtute? Kas ise läheksite? Kas teie tuttavatest on keegi sellele mõelnud/ käinud?

 

 

Kuna ise lähen, siis tunnen siirast huvi.

 

Kes tahab aga tulla, kirjutage mulle: [email:1j0rfp34]info.estonia@drh-norway.org[/email:1j0rfp34]

 

 

Päikest!:-)

 

 

Laura

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP
9e348d54fccdedf3cfc9b468d27ab1c01231533452_full.jpg

TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mingi "Punase Risti" värk on vist.

Lähed sinna, hoolitsed laste eest jne..

Viid toitu, mänguasju jne.. neile


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Hakkasin preagu mõtlema ,et igal aastal annetavad kuulsused miljardeied dollareid et päästa laste nälg.

Kuid siiamaani on olukord koguaeg üks ja sama.

Kui palju seda raha peab siis olema et lõpuks nälga ära lõppeks?


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ei mõtle midagi halba or something,aga Mandariin.Kuidas sa saad kindel olla,et juhtkond ei võta endale mingit protsenti?

 

Teemasse nüüd.

Ausalt öeldes,oleks kutsekool läbi ja midagi väga massiivset mu elus ei juhtu,siis isegi läheks.Ei oska täpselt seletada miks,aga lihtsalt loomuses aravatavasti.Koguaeg selline sõbralik ja abivalmis olnud.Tuttavatuttav käis ka,aga Gruusias vist?Ei mäleta täpselt,mingi aeg lihtsalt tuli selline teema ette ja siis sain teada,tundus et ta läheks veel.Kui ta hetkel seal ei ole,milles ma kahtlen. Aga jah,oleks suuremad plaanid täidetud,siis oleksin nõus minema ja aitama natukese ikka.Aga kauaks?Kes teab. Räägime mõne aasta pärast sellest uuesti ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Tegemist ei ole punase ristiga, vaid Humana People to People organisatsiooni alla kuuluva erakooliga.

Annetatakse küll, kuid miks see vaesust ei lõpeta?

On ju ka ütlemine, et anna abivajale õng, mitte kala.

Seega kulubki enamus kogutud rahast väljaõppele. Läbid koolituse ja lähed vastava projekti (kooliharidus, aids, kanalisatsioonisüsteemid jne.) raames abivajajatele infot edastama- seda, kuidas nemad selle vastu võtavad, ei saa me muuta. Küll aga muutub ajapikku nende suhtumine.

Kui me annaks neile lihtsalt suure rahahunniku, siis oleksid nad õnnelikud, kuid üsna pea samas olukorras tagasi. Ainuke vahe on see, et siis nad on raha maiku tunda saanud ning loodavad uuele taolisele abile.

 

Projekt kestab keskmiselt 14-kuud:

 

6 kuud koolitust Norras

6 kuud Aafrikas või Indias

2 kuud Camp Future (edastad järgmistele arenguinstruktoritele oma kogemused)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mida te inisete, ma küsiks teilt vastu Mida olete teie oma elus saavutanud et võtate õiguse teist inimest(Laurat) nii sõimata?

 

Enamus teist ei ole omandanud põhikooligi. Elate oma vanemate kulul, oma pisikese silmaringiga. Teil puudub igasugune alus siin kritiseerida ja kobiseda. Mine küsige oma ajaloo õpetajalt, palju on olnud Afrikas sõdu, miks neid on nii palju olnud. Seejärel põõrduge oma ühiskonna õpetaja poole ja küsige: Mis teeb sõda riigi majandusega. Aafrikas on teatud kohti kus teievanused peavad ringi käima relvadega ja tapma teisi inimesi, sest keegi suurem on andnud sellise korralduse. Pange enne ise ennast nende asemele(proovige vähemalt) ja siis küsige endalt: Mis elu see oleks.

 

OT: Vb kui sa oleks varem sellise ideega tulnud laivi, siis isegi oleksin mõelnud, hetkel otsustasin Austraalia kasuks, kahtlen ka et sa siit foorumist kedagi asjalikku kaasa leiaks. Enamus siis ikka väga lapsed. Soovitan otsi Orkutist vms.

 

E:/ http://www.trip.ee on kõige parem koht kaaslase leidmiseks:)

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Mu postitus kustutati ära? Milline modedest see nüüd oli?

 

Kõik see aitame neegreid, päästame loomi jne on kõik huinja. Ärge raisake oma aega.

Miks on Aafrika kõige vaesem maailmajagu? Sest neegrid on loomult laisad ja ei viitsi oma tagumikke liigutada.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

 

Kõik see aitame neegreid, päästame loomi jne on kõik huinja. Ärge raisake oma aega.

Miks on Aafrika kõige vaesem maailmajagu? Sest neegrid on loomult laisad ja ei viitsi oma tagumikke liigutada.

 

Golden!

 

If you think about it for a second, then actually they are the kings of the situation. What motivation do they get, if they are the ones, who are being taken cared of? There are afro-americans, or should I say = Africans, who give a damn about their lives and want to achieve something?

 

Africa is one of the few continents, that makes babies as much as we flush our toilets every day. Maybe we need to let the nature go its' natural path and encourage them to take control over their lives, rather than helping them to make more people, that need help after their parents spend all the money they were given.

 

Think about it! If you want to save the world along with its' people, start from Yourself. That goes out for all of you down there. Peace. \,,/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Mu postitus kustutati ära? Milline modedest see nüüd oli?

 

Kõik see aitame neegreid, päästame loomi jne on kõik huinja. Ärge raisake oma aega.

Miks on Aafrika kõige vaesem maailmajagu? Sest neegrid on loomult laisad ja ei viitsi oma tagumikke liigutada.

 

Kuule mees, avalda palun oma saladus Mis puue sul küljes on? Kas sa ise ei sa aru et su ju jutt on haiglane? Väga õige et su postitus ära kustutati, ma paneks päevase bani sulle ka. Aafrikas ei ole muide ainult neegrid, mine hari ennast vähekene ja siis tule tagasi. Ja oma küsimusele saad vastused minu eelmisest postist.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kuule mees, avalda palun oma saladus Mis puue sul küljes on? Kas sa ise ei sa aru et su ju jutt on haiglane? Väga õige et su postitus ära kustutati, ma paneks päevase bani sulle ka. Aafrikas ei ole muide ainult neegrid, mine hari ennast vähekene ja siis tule tagasi. Ja oma küsimusele saad vastused minu eelmisest postist.

 

Ära mölise, sõnavabadus on ka olemas. Ütlen, mida tahan.

 

Jah, on ka araablaseid ja värki, aga enamus inimesi on ikkagi neegrid.

Ei, mu jutt ei ole haiglane, mu jutt on valus tõde, mul pole puuet, mul on silmad lahti, erinevalt sinust.

 

Õige jutt Orcuti postis.

 

Enamus teist ei ole omandanud põhikooligi. Elate oma vanemate kulul, oma pisikese silmaringiga. Teil puudub igasugune alus siin kritiseerida ja kobiseda. Mine küsige oma ajaloo õpetajalt, palju on olnud Afrikas sõdu, miks neid on nii palju olnud. Seejärel põõrduge oma ühiskonna õpetaja poole ja küsige: Mis teeb sõda riigi majandusega. Aafrikas on teatud kohti kus teievanused peavad ringi käima relvadega ja tapma teisi inimesi, sest keegi suurem on andnud sellise korralduse. Pange enne ise ennast nende asemele(proovige vähemalt) ja siis küsige endalt: Mis elu see oleks.

 

Jah, muidugi, mingilt punaharidusega kooliõpetajalt infot süües saab sinust laia silmaringiga inimene. Arvad, et ma ei tea seda kõike millest sa räägid? Tean, väga hästi.

 

Mees, kas Eestis on kõik siis nii hästi, et teisi aitama peame?


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ära mölise, sõnavabadus on ka olemas. Ütlen, mida tahan.

 

Jah, on ka araablaseid ja värki, aga enamus inimesi on ikkagi neegrid.

Ei, mu jutt ei ole haiglane, mu jutt on valus tõde, mul pole puuet, mul on silmad lahti, erinevalt sinust.

 

Õige jutt Orcuti postis.

 

 

 

Jah, muidugi, mingilt punaharidusega kooliõpetajalt infot süües saab sinust laia silmaringiga inimene. Arvad, et ma ei tea seda kõike millest sa räägid? Tean, väga hästi.

 

Mees, kas Eestis on kõik siis nii hästi, et teisi aitama peame?

 

Vot mölisen täpselt sama palju kui sina. Jah, sõnavabadus on olemas. Kuigi see peaks siiski jääma eetika piiridesse, kas sa tahad öelda et sinu eelnev postitus mis kustutati jäi eetika piiridesse?

Väga kurb on lugeda et nii noore inimese möttemaailm on et "neeger" on laiks jne. Ei ta ei ole, igas rahvuses on nii laisku kui ka töökaid inimesi. Või kas sa tahad öelda et sinu tuttavatest ei ole mõni laisk? Ja kuna sa oled nii pädev vastama et mustanahalised on laisad siis tekib mul küll küsimus: Mitut mustanahalist sa ise tead ja mitmega sa suhtled?

 

Jah ma olen täiesti kindel et sa tead millest ma räägin, aga ma olen ka kindel et sa ei saa aru millest ma räägin.. Samas küsiks vastu mitmele inimesele sa kunagi midagi head oled üldse teinud, nx aidanud vanemal inimesel kotti kanda poest, otsinud sõbranna kassi kui ta on jooksus või üldse?

 

Sul on täpselt selline suhtumine, minuga seotud pole ei huvita ja teised on piidrid. Eestis ei ole kõik korras aga elu on inimväärne, seal ei ole lastel jalatseid jalas, süüa saavad 2-3x nädalas (siis peavad ka ise jahtima) jne. Kui sa oma "punaõpetajat" kuulata ei taha siis võta lahti google, seal on dok sarjad, neid on sadu seal. Vaata üle ja siis tule edasi vaidlema et maailm valetab ja nad on ise süüdi...

 

M


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

See, et maailma muutmist tuleks iseendast alustada, vastab tõele. See on ka minu eesmärk. Püüan teisi aidates leida enda hingerahu ja elukogemuse. Öeldakse ju, et teisi õpetades saad ise mitu korda targemaks...

Inimesed seal on laisad... Ma ei ütleks nii, sest kujutage nüüd ette: te olete harjunud hoidma enda potte ja panne maas, liiva peal, sest ka ema-isa tegid nii... Kuid siis tuleb kõrgemalt haritud inimene ning soovitab ehitada katusealuse ning oma "köögitarbed" katusele panna, et kõik loomad, sitikad ja putukad ei saaks nendega kokku puutuda ja seega nakkushaigusi levitada...

Teiseks. Moskiitovõrgud. Meile on see nii loomulik, et teame, kuidas seda kasutada. Päevas sureb umbes 3000 last malaariasse. Miks? Nad teavad iivelduse pealt, kui keegi on malaariasse nakatunud, kuid nad ei tea, kuidas see juhtub!

Mõelge veidi.

 

Ütlen veel niipalju, et üks asi on käia koolis ning saada haridus, kuid hoopis teine asi on asju kogeda ning oma silmaga näha. Kui raamatuid lugenud inimene teab elust, siis reisinud ja maailma näinud inimene TUNNEB elu.

 

Tänan neid, kes on veidigi mõistva suhtumisega.

 

Lähen otsin nüüd siis jah veidi targemaid kohti... :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Iseenesest oleks huvitav kogemus minuarust see Aafrika trip.

Kaua see kestab, aasta?

Ja mis mul sellejaoks olema peab üldse, et minna?

18 aastane kindlasti ja mis veel?


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Olen Araablasega 80% nõus.

Aga kui laps näiteks sünnib ei ole tal võimalust minna kooli.

Ta peab kõvat tööd tegema et mingisse kooli saada.

Aga noh tegelt nad ise selles süüdi et seal nii madal haridus tase on.

Meie maailmas ongi nii et kõige tähtsam on ise ellu jääda.


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Milles on sealne lihtrahvas süüdi, et neil on selline riik, kus ei mõelda lihtsalt rahva peale, vaid kasutatakse rahvast nagu mingit tööriista.

Te olete kuradi 14 aastased ja ei saa veel õieti arugi, et kas te olete meessoost või ikkagi naissoost. Aafrikas on/olid pidevad sõjad. Mis teeb sõda ühele rahvale? Paneb nad kannatama loomulikult.

Ärge palun kirjutage siia, kui teie vähearenenud maailmavaade ei saa sellest aru, et see teie jutt on täielik pask. Mis teil viga siin vinguda, katus, toit ja riided olemas, kui on parem päev siis issi või emme annab veel taskuraha kah. Täielikud nõmedikud. Tapke ennast ära.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Sa räägid et Aafrikas on nii palju sõdu olnud.

Kui ma nüüd ausalt ütlen ei tea ma ühtegi sõda mis on toimunud Lõuna-Aafrikas.

Meil Eestis on käinud üle mitu korda Venelased,Sakslased ja kes iganes veel.

Igal pool maailmas on nii ,et lihtrahvas rügab tööd ja valitsus tegelikult ei tee mitte kui midagi.


v999999.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Sa räägid et Aafrikas on nii palju sõdu olnud.

Kui ma nüüd ausalt ütlen ei tea ma ühtegi sõda mis on toimunud Lõuna-Aafrikas.

Meil Eestis on käinud üle mitu korda Venelased,Sakslased ja kes iganes veel.

Igal pool maailmas on nii ,et lihtrahvas rügab tööd ja valitsus tegelikult ei tee mitte kui midagi.

 

Sõjad, okei ma ka neid peast ei tea, kuid ma olen kindel, et neid on olnud.

Kas jutt käis ainult LAV-st? Ei käinud, seega see ei olnud teemaks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lõuna Aafrika ongi kokku LAV ju?

Küll sa oled tark.

Ja pmst, ei viitsi sinuga vaielda, sest see on täiesti mõttetu.

Mina sinu väärastunud maailmavaadet kuskile poole suunama ei hakka, saad vanemaks ja saad ka ehk targemaks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.