Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lockers.com blockida

Soovitatud postitused

et nagu näete on siin väga palju inimesi kes tahavad inviteda kedagi.. nagu näete siis keegi pole midagi saanud.. teeks nii et blockiks ära selle asja.. keelaks ära ja siis oleks foorum spammivabam:torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise kogud punkte,meelsasti postitad nendes teemades ja nüüd tahad neid sulgeda.

Aga muidugi,mingi aeg see juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
et nagu näete on siin väga palju inimesi kes tahavad inviteda kedagi.. nagu näete siis keegi pole midagi saanud.. teeks nii et blockiks ära selle asja.. keelaks ära ja siis oleks foorum spammivabam:torch:

 

Kust küll sellised idioodid tulevad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on suht tüütu küll tegelikult, mingi tropp saatis mulle ka selle sita, neid pole mõtet mulle saata, mina sinna nagunii kasutajat või mida iganes ei tee.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
See on suht tüütu küll tegelikult, mingi tropp saatis mulle ka selle sita, neid pole mõtet mulle saata, mina sinna nagunii kasutajat või mida iganes ei tee.

 

Mulle on runescape alafoorum ka RÄMEDALT tüütu, aga näed, ikka eksisteerib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eino, ega ma ei tahagi, et see kustutataks, mul savi las olla, lihtsalt see on nõme, kuidas mõni üritab endale neid kuradi punkte "teenida".


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sealt midagi ei saaks, siis keegi ei kerjaks ka!

 

Mine minema kui ei meeldi.

Kellegil ei hakka sinust kahju:(


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sealt midagi ei saaks, siis keegi ei kerjaks ka!

 

Mine minema kui ei meeldi.

Kellegil ei hakka sinust kahju:(

 

Õpi tsiteerima, jobi.

Mina küll aru ei saanud, kellele see oli.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge muretsege, ma kustutan need meelsasti ära. Hetkel olengi just mina, keda need lockerzi tüübid vihkama peaksid, kuna olen rõhuva enamuse ära kustutanud.

 

//Edit: Imo olen warninud ka kedagi juba selle eest ning nüüd panengi warni, kes neid veel teevad. Kõigile peaks nende kustutamiste järgi selge olema, et ei advert'i siin virtuaalkäibevaralisi portaale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See tuleks kküll ära keelata, et niisama mingeid pme ei saada. Neid hakkan küll edaspidi warnima, kes pmi saadavad sisuga, et lockersi invite soovite? see pmst sama mis spämm. Vastavad teemad on olemas kuhu inimesed saavad postitada kui soovivad, seega pole vaja pmi teel inimesi tülitada.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.