Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: annan 2 oma kasutajat ära headele omanikele.

Soovitatud postitused

VIP

palun anna mulle et saaksin stakeda sest kaotasin palju raha scammiga :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei soovita tema antud kasutajatega mängida, ega asju peale panna.

 

Ta annab sulle kasutaja millel pole rece peal. Sina paned oma recid peale lootes, et kasutaja on nüüd sinu, aga tema võtab p2p pinni ja eelmiste paroolidega kasutaja tagasi.

 

Vot tak.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

anna palun mulle :D Mul scammiti kasutaja mingi nädal aega tagasi ära ja tahaks uuesti alustada mängimist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg! mitme ehe käes se staker juba olnud 5?? kuidas sa mult selle ära võtsid ma panin salakad peale?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakkan ka siis kasutajat ära andma salakaid ei ütle pange asjad peale:D otsin ka head omanikku ke mängiks sellega 4ever iialgi ei tohi välja logid:d(NALI) VASTUS V6LURILE: MA OLIN HAIGE NO SRY MA TAHTSIN PUHATA JA EI SAANUD RUNES ISTUDA :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hakkan ka siis kasutajat ära andma salakaid ei ütle pange asjad peale:D otsin ka head omanikku ke mängiks sellega 4ever iialgi ei tohi välja logid:d(NALI) VASTUS V6LURILE: MA OLIN HAIGE NO SRY MA TAHTSIN PUHATA JA EI SAANUD RUNES ISTUDA :(

 

Täpselt ta peaks tegelt ära bannima...scammis mitut inimest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.