Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Modern Warfare 2

Soovitatud postitused

Mäng Call of Duty 4: Modern Warfare sai üheks selle põlvkonna põhiprojektiks. Infinity Ward´i töötajatel õnnestus ühendada meeletult huvitav üksikmäng ja kaasahaarav multipleier, mille tulemusel tuli välja plahvatuslik kommertssegu. Tulistamismängu müügimaht on siiani, mitu aastat pärast esmaesitlust, suurepärane. Seepärast pole midagi üllatavat, et me ootasime nii kannatamatult esimest selget treilerit projektist Modern Warfare 2. Piisab vaid öelda, et selles võib näha õhku lendavat lossi, hävituslennukeid, võiduajamisi saanidel, vene kauplust salapärase sildiga "Unistused" ja FSB salka. Ägeduselt on mängul Modern Warfare 2 kõik võimalused originaalile silmad ette anda. Modern Warfare 2 tuleb välja 2009. aasta 10. novembril. Ametlikul veebilehel võetakse juba vastu ka ettetellimusi.

 

Vidid:

YouTube - Call of Duty : Modern Warfare 2 - Official CTF Trailer

 

Ootan sitaks !:D

:ty


LeLL^^ pwnerz-signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minule ei ole kunagi COD4 meeldinud , Modern warfare üldse eriti huvi ei anna. II World War is ftw.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minule ei ole kunagi COD4 meeldinud , Modern warfare üldse eriti huvi ei anna. II World War is ftw.

 

Seda küll, mulle ka see tänapäeva sõda ei meeldi. Aga MW2 on juba graafika pärast mängitav. Piltidelt tundub vähemalt sitaks hea graafika, aga eks need pildid veits üleliialdatud ka...


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Seda küll, mulle ka see tänapäeva sõda ei meeldi. Aga MW2 on juba graafika pärast mängitav. Piltidelt tundub vähemalt sitaks hea graafika, aga eks need pildid veits üleliialdatud ka...

 

Kle vaata videosid siis näed kui hea graafika.Mulle väga meeldid kohe kui välja tuleb kohe tõmban ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mulle ei meeldi eriti see praegune sõda:)

mulle pakub rohkem huvi ikka II World War.

varsti saan call of duty 2 ja 5:D

vb tõmban kui hakkab huvi pakkuma.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mulle ei meeldi eriti see praegune sõda:)

mulle pakub rohkem huvi ikka II World War.

varsti saan call of duty 2 ja 5:D

vb tõmban kui hakkab huvi pakkuma.

 

Originaalid olemas juba.

 

Seda küll, mulle ka see tänapäeva sõda ei meeldi. Aga MW2 on juba graafika pärast mängitav. Piltidelt tundub vähemalt sitaks hea graafika, aga eks need pildid veits üleliialdatud ka...

 

Sorry aga ma oldschooler , mind huvitavad palju rohkem asju kui ainult graafika , nii et mäng mind ei tõmba.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see juba ammu väljas... mul ps3l olemas see. suht hea mäng

 

Sa piidri imbetsiilist spammer , MÄNG ON ALLES PREORDERINA JA SA JUBA RÄÄGID ET OLEMAS!


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Store home

 

* video game

* DVD

 

 

You are bidding for a PRE-SALE ITEM brand new, original factory sealed Call of Duty: Modern Warfare 2 ( PLAYSTATION 3 - PS3 ) (2009-VIDEO GAME). The release date is November 10, 2009. This video game is guaranteed that will be available for shipping within 30 days from the end date of the listing and ebay pre-sale rules. Payment must be received 5 day's from end of auction.

 

 

 

IMBETSIIIIIIIIIIIIL

 

SA EI TEA MIDA TÄHENDAB PRE-SALE VÕI TÜRA!?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

COD4 sai GOTY awardi

 

ja prolly saab ka GOD6 . ;)

 

Elu hea pwn tuleb :D

 

Super mäng lihtsalt, ja btw COD4 FTW :cool:

 

Btw, mäng tuleb alles 10. november.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Njaa, kindlalt aasta oodatuim mäng. Need vennad ei oska halba mängu tehagi ja trailerite ning muu info järgi tuleb väga võimas mäng. Juba eelmine osa oli üks parimaid mänge. Ma juba ammu ootan, et mäng välja tuleks. Mulle pigem meeldib just Modern Warfare, kui World War, sest viimane on kuidagi vana ja natuke igav teema...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ära närvitse oma mode kaotuse pärast!

Kaotuse?

Äkki oled hea ja lähed vaatad uuesti teadete alafoorumi alla?

Ta ise astus tagasi.

Imbetsill.

 

Teemasse:

Ise tahan seda mängu sitta kanti :D

Mul ükskõik kuidas.

Kui tõmmata ei saa, laenan.

Laenata ei saa, ostan ise :D

 

Ja kui see samade nõuetega siis (Y). Saan oma arvutis pelada, mitte isa :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
btw kui tahate cod6 t6mmata siis netis ei saa m2ngida sry!

 

Saab mängida aga crackitud servudes ja aega nõuab see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.