Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane:Rolverts & Range

Soovitatud postitused

Niisiis asi on lahendatud, see kõik oli aind eksitus. Esi oli niiet Rolverts ja Range panid väga rängaga suve lõpu puhul pidu ja tuli koju ja ma just siis küsisin Middlemani kohta. ta oli nõus kohe tasuta mmima sest peost olevat veel hea tuju jne. Andsin raha tema kätte aga ta pani raha teisele kasutajale mida ta hommikul ei mäletanud ja ta arvas et andis raha tagasi. Range võttis acci tagasi sest ma virisesin recoverite kallal ja ta proovin kasutajat tagasi võtta ja ma pidin kohe ära minema ja ta sai tagasi selle. ja me ei sattund enam ühel ajal msni. Plastik saatis mulle selle pildi ja ta pärast ütles et võltsis selle. asi lahendatud me oleme sõbrad ja teema võib lukku panna, tegu pole scammeritega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niisiis asi on lahendatud, see kõik oli aind eksitus. Esi oli niiet Rolverts ja Range panid väga rängaga suve lõpu puhul pidu ja tuli koju ja ma just siis küsisin Middlemani kohta. ta oli nõus kohe tasuta mmima sest peost olevat veel hea tuju jne. Andsin raha tema kätte aga ta pani raha teisele kasutajale mida ta hommikul ei mäletanud ja ta arvas et andis raha tagasi. Range võttis acci tagasi sest ma virisesin recoverite kallal ja ta proovin kasutajat tagasi võtta ja ma pidin kohe ära minema ja ta sai tagasi selle. ja me ei sattund enam ühel ajal msni. Plastik saatis mulle selle pildi ja ta pärast ütles et võltsis selle. asi lahendatud me oleme sõbrad ja teema võib lukku panna, tegu pole scammeritega.

 

Väga hea, teema lukku .

E:Rolverts palun moderaatoritel seda teemat mitte veel prügikasti panna.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.