Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Comb 134,9

Soovitatud postitused

VIP

Ostsin ära


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see ostetud we? teine post on juba ostsin ära -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Karta on, et see pole tema kasutaja, Pane pilt kus ütled Tere vahvel, olen liver.

black mark PILT ja panga PILT ka -.- Ei soovita osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
30gb ? soz,ei saanud aru :s

 

30 gigabaiti nohh..

 

 

Tegelt ta mõtleb 30 coinsi .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

see ei ole veel 2ra ostetud . mis vahet mida ma sinna kirjutan kui tahad osta , siis p66rdu ja saad lisapilte kirjutan yksk6ik ,mida sa tahad sinna .

 

ja palun nendel alaealistel lohhidel , kellel ple rohkem kui n2tsuraha kunagi olnud mitte tylitada , kuna 2 "ostjat" olid juba scammerid . ma olen 19 ja te arvate et olete palju targemad ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see ei ole veel 2ra ostetud . mis vahet mida ma sinna kirjutan kui tahad osta , siis p66rdu ja saad lisapilte kirjutan yksk6ik ,mida sa tahad sinna .

 

ja palun nendel alaealistel lohhidel , kellel ple rohkem kui n2tsuraha kunagi olnud mitte tylitada , kuna 2 "ostjat" olid juba scammerid . ma olen 19 ja te arvate et olete palju targemad ...

 

Targemad oleme sinust igatahes, sest kasutame täpitähti, suuri algustähti ja paneme komad õigetesse kohtadesse. 19 aastase kohta oled taandarenguga.

 

200.- pakun


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Targemad oleme sinust igatahes, sest kasutame täpitähti, suuri algustähti ja paneme komad õigetesse kohtadesse. 19 aastase kohta oled taandarenguga.

 

200.- pakun

 

no palju 6nne sulle et sa oskad komasid ja t2pit2hti ja suuri algust2hti kirjutada . ma olen 6nnelik et sa pead ennast v2ga targaks . annaks medali sulle kui sa siin oleksid .

 

200 krooni pista perse endale . nagunii oled mingi paks luubistunud neti vandamme , kes on nii hale et t66le minna ja rohkem raha teenida , et saaks kunagi 2kki endale elu ostetud .

 

pista perse see 6igekiri endale , see on mingi faking vahvli foorum ja sa ei pea siin esinema . tahad esineda , esine p2riselus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omatud~

 

pank,bm,login pic


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.