Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Fifa 2010.

Soovitatud postitused

Tõmbasin ka täna selle mängu ära. Väga mõttetu mäng imo, täpselt sama nagu FIFA 09, kui paar uut mänguviisi välja arvata (Practice Mode ja Be A Pro Int. vms). Vene liiga on ka juurde pandud, aga muud liigad on samad nagu eelmises FIFA-s. Isegi mängijate liigutused, intro-videod ja kommenteerid on täpselt samad. Seda mängu ärge küll ostke, kui mõni varasem FIFA juba olemas on. Isegi tõmbamine oleks ajaraisk. Mängu puhul jääbki selline mulje, et on võetud FIFA 09, tehtud kiirelt paar uuendust, kujundust veidi muudetud ja siis mäng FIFA 10 karpi pandud. Kusjuures EA vennad ise lubasid, et väga võimas FIFA tuleb see aasta ja et palju uuendusi on, kuid peaaegu mitte ükski neist ei tehtud mängu. Pealegi pidavat olema palju buge. Väga fail, kustutan väga varsti mängu ära ilmselt. Loodan, et PES10 tuleb arvutil hea;)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tõmbasin ka täna selle mängu ära. Väga mõttetu mäng imo, täpselt sama nagu FIFA 09, kui paar uut mänguviisi välja arvata (Practice Mode ja Be A Pro Int. vms). Vene liiga on ka juurde pandud, aga muud liigad on samad nagu eelmises FIFA-s. Isegi mängijate liigutused, intro-videod ja kommenteerid on täpselt samad. Seda mängu ärge küll ostke, kui mõni varasem FIFA juba olemas on. Isegi tõmbamine oleks ajaraisk. Mängu puhul jääbki selline mulje, et on võetud FIFA 09, tehtud kiirelt paar uuendust, kujundust veidi muudetud ja siis mäng FIFA 10 karpi pandud. Kusjuures EA vennad ise lubasid, et väga võimas FIFA tuleb see aasta ja et palju uuendusi on, kuid peaaegu mitte ükski neist ei tehtud mängu. Pealegi pidavat olema palju buge. Väga fail, kustutan väga varsti mängu ära ilmselt. Loodan, et PES10 tuleb arvutil hea;)

Väidaks vastupidist, minuarust just hea mäng (H)

Tegin Cesc-iga 5 mängu vist, esimesed mängud mul FIFA 10-nes ja esimesed neli sain kotti ja siis võitsin ^,


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väidaks vastupidist, minuarust just hea mäng (H)

Tegin Cesc-iga 5 mängu vist, esimesed mängud mul FIFA 10-nes ja esimesed neli sain kotti ja siis võitsin ^,

 

Minu arust ka super mäng. =/ Ei vaidle, et PES on hea, on hea, aga FIFA on ka hea. :)

 

Jah, tegime 5 mängu, 4 võitsin, aga viimases oli Taavi väga tugev ja mina Inglismaaga ei suutnud talle vastu hakata. :dead:

 

Aga üldkokkuvõttes, olen mänguga rahul ja olen ka Taaviga mängitud mängudega rahul :)

 

Tore õhtu oli FIFA seltsis. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panin tõmbama atm endal.

Homme peaks juba mängida saama.

Kellel torrent ei tööta siis :

storage.to - Download

storage.to - Download


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Graafika on täielik BULLSHIT võrreldes 2009-aga uskumatu aga ma ei mängi küll 2010 täis saast.... 2009 1000% parem. Aga kui keegi hamachis mängida viitsiks siis heameelega mängin. Pigem küll 2009 kui on võimalus aga kui ei siis peab leppima saastaga. Tehti täiesti saast. Muru kvaliteet on lihtsalt õudne:S


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Graafika on täielik BULLSHIT võrreldes 2009-aga uskumatu aga ma ei mängi küll 2010 täis saast.... 2009 1000% parem. Aga kui keegi hamachis mängida viitsiks siis heameelega mängin. Pigem küll 2009 kui on võimalus aga kui ei siis peab leppima saastaga. Tehti täiesti saast. Muru kvaliteet on lihtsalt õudne:S
Olen täiesti nõus, eriti selle muru kohta=/

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna tegin Taaviga 2 mängu Fifa 2009- lüpsasin teda 8:5 kuna vahepeal ajasin nuppud sassi :D mul lööb D tähega aga 2010 space-ga siis vahel jooksin tuimalt väravavahile sisse ja ei saanud väravaid:D

 

aga 2010 grashib igakord kui penalti teenin. Seis oli 1:0 siis tuli 2:2 ja ma sain penalti ja crash...

 

 

Ühesõnaga tehke Fifa 2009 turniir, sest 2010 on PASK.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Täna tegin Taaviga 2 mängu Fifa 2009- lüpsasin teda 8:5 kuna vahepeal ajasin nuppud sassi :D mul lööb D tähega aga 2010 space-ga siis vahel jooksin tuimalt väravavahile sisse ja ei saanud väravaid:D

 

aga 2010 grashib igakord kui penalti teenin. Seis oli 1:0 siis tuli 2:2 ja ma sain penalti ja crash...

 

 

Ühesõnaga tehke Fifa 2009 turniir, sest 2010 on PASK.

Õigemini ma sian penalti :D Ja oleksin võitnud :D:D:D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õigemini ma sian penalti :D Ja oleksin võitnud :D:D:D

 

 

Jep sina said penalti:D sassi ajasin eelmise mänguga kus sain mina:D:P

 

ei tea graafikat saab paremaks kh panna ju.

aga teie arvutid on liiga sitad:D

 

Mul kõik asjad MAX ja GRAAFIKA ON BULLSHIT ja usu mind mu arvuti on vägagi võimas:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga 2010 grashib igakord kui penalti teenin. Seis oli 1:0 siis tuli 2:2 ja ma sain penalti ja crash...
Buge pidavat jah palju olema, sest EA Sports pole viitsinud PC versiooni kallal vaeva näha. Konsooli peal vbla tuleb palju parem mäng, aga see pole veel välja tulnud konsoolidel. Kas keegi teab, kuidas PES 2010 Xbox 360 ja PS3 peal on?

 

Asi pole jah arvutis, sest mul ka max peal...


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on parem kui 09 kindlalt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei tea mis x variant sul on, aga mul nii ei ole.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Heh jahm :D

4:1 võit vist ja 6:0 võit :D Aga harjutamine teen meistriks...Ta mängib täitsa hästi (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et FIFA10 ei ole suurt midagi paremat, kui 09 .

Vähekene on graafika paranenud jms hästi vähesel tasemel ainult .

PES on minuarust ikkagi parem, kui FIFA, sest tal on kõvasti rohkem manageerimis võimalusi, mis teeb selle mängu erilisemaks, kui FIFA . PES-is on palju rohkem funktsioone, kui FIFAS .

Mina pooldaksin PES-i, kui FIFAT, kui mul oleks aega mängida .


Olen harva foorumis, kuid vahete-vahel ikka kiikan siia!

Kättesaadav olen erinevate teenuste kaudu.

Skype: ekrigulson näiteks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et FIFA10 ei ole suurt midagi paremat, kui 09 .

Vähekene on graafika paranenud jms hästi vähesel tasemel ainult .

PES on minuarust ikkagi parem, kui FIFA, sest tal on kõvasti rohkem manageerimis võimalusi, mis teeb selle mängu erilisemaks, kui FIFA . PES-is on palju rohkem funktsioone, kui FIFAS .

Mina pooldaksin PES-i, kui FIFAT, kui mul oleks aega mängida .

 

Fifa Manager omab ära


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.