Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nokia 5300

Soovitatud postitused

VIP

Oli, seni kuni ujuma sellega läksin.

Siiamaani töötab, aga välja ega sisse helistada ei saa.

Minu arust täiesti pandav telefon...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan , suht hea telefon, ainult et kõlar saab kiirelt läbi , ei soovita kõvasti kuulata ja ma käisin ka ujumas sellega ^^ 30 minutit vees , aga 1 kuu seisis kapis ja töötas edasi , tänaseks seda telefoni pole ammu:D sai kunagi ära täitsa ronditud, aga paljudel sõpradel see telefon ja suht mingi 2-3 aastat neil olun ja suht korralik , ühel oli ekraan katki aga lasi ära parandada , muidu suht viis telefon , soovitan , mulle meeldis , mõtlesin , et ostan mingi 2-3 kuu pärast uuesti selle ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah, mul oli see telefon. 2 korda sain esimest korpust käiia vahetamas.Displeid sain ka vahetamas käiia. Kõlar jäi peale aastat lahjaks.. Ja pealeseda kui ta mul 100km/h vastu asfalti pilbasteks kukkus, jäi tast järgi väga vähe. Lisan pildi:

 

Isegi sim kaart läks seal sees pooleks, lõppkokkuvõttes, mitte ühtegi töötavat juppi ei jäänud. väga ei olnud viga. Rääkida sai.

 

11gmx6q.jpg


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmh, ei soovitata seda telefoni eriti. Endal oli 5200 mis oli paras saan, nendega suht 1000 mure.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Hmh, ei soovitata seda telefoni eriti. Endal oli 5200 mis oli paras saan, nendega suht 1000 mure.

 

 

Väidan sulle vastu.

5200 ja 5300 on VÄGA erinevad telefonid.

 

Neid võrrelda omavahel on samahea, mis võrrelda Lehmasitta ja šokolaadikooki. :music:


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nokia, Sony oli sõbral, pidas aasta vastu, ja ostis ka nokia.

Ütles igavene Si** pidi olema see Sony. Muuseas, tal oli Mingi 6000-ne telefon, käis sellega 4 korda garantiis, iga kord öeldi et me ei tea mis viga. Nüüd ta ka nokia peal.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.