Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müüa comb 3 wc 96

Soovitatud postitused

16bc7bl.jpg

Kasutaja ON botted, aga lõpetasin bottimise siis, kui mu auth banned sai. Täpselt ei tea aga mingi poolteist nädalat ikka tagasi. Kasutaja on ka p2p olnud. Kaasa saate esimese ja ainukese pw ja recoveryd.

 

Alghind 80.-

Vahetan ka PIN/ed vastu, kuid siis nii, et ostate pinnid kellelti usaldusväärselt ja ta annab need mulle, Teiekäes käimata.(Muidugi, kui olete ise usaldusväärne ei teki probleeme.)


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
hmm ma pakuks 100,5

 

Spämmi vähem jorss ,=/

 

mis garantiid on et kui acc bänni saab ssaadad raha tagasi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ei oskagi mingit karantiid pakkuda, äkki saadakse jälile juba nii, et acc järsku teise IP pealt sees ja pandakse ban. Kuigi jah, see 1,5 nädalat ei tea kas mõjutab bannimise suhtes midagi või mitte. Milline oleks see kindel piir?

 

Ja Pakkumisi Palun Vähemalt Üle 10.- Per Raise.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
You got eyes behind your face??

 

Järgmiselt paluks postitada AINULT üle alghinna ning nendel, kes on kindlad, et acc ei saa banni.

 

Mis mõttes nendel kes on kindlad et acci ei saa banni ?

 

Selles ei saa kunagi kindel olla, ja kui üldse saab siis pead sina kindel olema, mitte ostjad, ega nemad seda acci ei bottinud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Str 72 p2p pure vastu?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis mõttes nendel kes on kindlad et acci ei saa banni ?

 

Selles ei saa kunagi kindel olla, ja kui üldse saab siis pead sina kindel olema, mitte ostjad, ega nemad seda acci ei bottinud.

 

No, ma ei saa ka 100% kindel olla, et banni ei saa. Aga olen suhteliselt kindel, aga nad võivad just banni siis väänata kui kasutaja on ära müüdud või mis iganes teema.

 

Ja eriti acce ei taha, seda küll mitte.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutaja saab alles peale 1 kuud banni et Hackerid ei saaks teada millega nad banni said.

kui sul mingit varjenti pole, et banni saades raha tagasi saab, siis proovi müüa mingi 1,5 kuud hiljem :P

Muidu ostaksin aga endal juba 3 Skillerit banned :(


Vältige oma foorumit muutumaks prügikastiks !

[align=right:bt0tuwxk]Kala(H)[/align:bt0tuwxk]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mitu pinni?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.