Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Raha kandmis metood

Soovitatud postitused

Tehtud minu 100%

nii alustan

täna sain siis teada kuna kott oli täis müüsin pitza poodi 40gp ja vaatasin et osta saab 100gp :) seega

nr 1 player : läheb g.e ostab pizzad 1,3kea ja müüb poodi 40gp ea

nr 2 player : ostab nad kähku ära viib banka siis pärast müüb g.es 1,3kea

nr 2 tõestuse pilt

tiitlitaopetus.bmp

nr 3 ns pilt

opetusemap.bmp

 

 

 

Õpetus koosneb siis nii

1 player ostab g.est pineaple pizza ja müüb general poodi 40gp ea teine player ostab nad aga 100gp ea ja müüb g.es 1,3k ea

 

 

Soovitus

Igal pool on general shopid!!!

õpetus 100% minu tehtud jah nr2 kasutaja saab raha juurde nr 1 aga läheb vaeseks

Nii hinned kommentaarid oodatud

 

NB!! koppimine minu käest luba peab küsima!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne.:D


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See töötaks siis, kui poleks personalized shops ehk kui inimene nr. 2 näeks ka neid pizzasid enda poes. Aga ta ei näe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stan, mis ila sa toodad, poed on ka nüüd ära nssitud :D?

Ühesõnaga, minuteada on ikka alati nii olnud, et teised müüvad mingit träna sinna ja sina saad ka neid osta.

Enam siis nii ei ole ?

Ja asja rikub veel see ära, et kui sa ostad neid pizzasi, sa ei saa neid notedes, ja jäädki mööda panka jooksma koguaeg ;).

aga hea ikkagi.


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa seda ikka tead et nüüd on igaühel oma pood ehk jagexi moodi personalized shops, see tähendab seda et igaühel on oma pood kust saab osta asju nii et keegi teine eest ära ei osta ja ka nii et kui mina müün poodi mingit värki siis sina seda ei näe! seega sinu õpetus feilis räigelt, aga muidu päris hea õpetus. ( lol ) :D

 

soovitaks vahest uuendusi lugeda siis oleksid veidi targem, vaata siia:

http://news.runescape.com/newsitem.ws?id=2168


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kunagi tegin by366-lt rexzzc-le taoliselt d scimmydega, ostsin 100k eest, müüsin sinna mingi 40k eest, rexzzc ostis 60k eest ja müüs 100k g.esse, enam ei tööta vist


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas nii ei ole, et mida rohkem müüd poodi seda odavamalt pood ostab ja müüb seda asja?

Sa seda ikka tead et nüüd on igaühel oma pood ehk jagexi moodi personalized shops, see tähendab seda et kui mina müün poodi mingit värki siis sina seda ei näe!

 

lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mõttega panka joosta, ostad need sealt, müüd otse sellele kes sulle maha transferib trades, ta müüb poodi, ostad jälle sealt jne... igaljuhul, nüüd igalühel isiklik pood :D ei toimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.