Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[BLOG] Painkiller

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Paadi pilt pl0x.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nii, hakkan siis pihta

1) Ei usu et 17 oled, sul juttu on, kuid arvestades kirjavigu, oled umbes..... 15?

2) Miks ei või sa panna pilti ennem, kui oled 18? See on niisama edasilüükamine ma pakun

3) See eit(eriti ilus tšikk) on normaalne, kuid tundub kuidagi suhteliselt vana.

4) Mage ei ole, et Temast paned pilte ja endast ei pane?

5) Tehke koos pilt ja kõik on rahul, või nagu Superman juba pildi pani, CRASH.

 

:)

 

Mirkon1 reit, ehk siis Robert Rand

Rate.ee :: kasutajainfo :: rob21

sünniaeg 21.04.1995 14

 

mirkon1 vend oled jah.

http://www.vahvel.net/members/painkiller.html

Sünnikuupäev April 21, 1992 (17)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina selle aja ehitan oma Mootorpaati edasi.Mootoriks on hariliku muruniiduki Mootor.Eriti tugev ta ei ole ,aga peaks liikuma panema küll.Hetkel mõtlen kuidas teha tüüri ja edasi käik tuleb sellel väga weird:D

Ma hetkel olen toas,aga varsti lähen ma välja.Enda kuradi paati edasi eihitama:D .Ma loodan tõesti ,et see töötab nagu peaks ja andmete järgi ajab Kuni 90/h ära.

Sellega oleks tore ju tiigil põristada:D põõõn,põõn:D

Peale seda kui ma olen tüüriga asjad korda saanud tulen vist tuppa natukeseks.

 

 

Parimat,

Rivo

 

 

1. Mis kuradi andmete? Oled sa peapealt kukkunud??? ma tahaks näha muruniidukit, mis niidab 90km/h...

2. Sinu jutt on ikka nii vigane, et sa käid 100% põmmpeade klassis? (need kes tava klassis hakkama ei saa ja kellel on pidevalt 2-d sees)

3. Tee endast mingi suvaline pilt. Veel parem oleks kui teeksid koos "Kristiina"-ga pildi.

 

 

btw ma ei ole kade.. (keegi ennist mainis) aga kurat, alguses oli kõik suhteliselt ilus tekst, aga mida rohkem edasi, seda hullemaks muutus teksti sisu + kirjavead (Kas tõesti on raske kirjutada korralikult teksti, mida sa kirjutad põhiliselt endale ju..)

 

Ma toon näite:

 

1. Korralik tekst. (kas on usutav?)

Tere!

 

Kätte on jõudnud 27. september ja kell on praegu 19:13.

Mõtlesin teile siin midagi kirjutada, et mida huvitavat olen ma täna teinud.

Käisin Kristiinaga õues jalutamas ja pärast käisime restoraanis einestamas.

Meil mõlemal oli meeldib aega viita ja pärast kui ma ta koju saatsin andis ta mulle põsemusi, mis tekitas mu südames sooja tunde. :)

 

2. Painkilleri tekst. (kas on usutav?)

tere!

täna on 27. sptember...

m6ytlesin kirjdata teile midagi, päev oli kena, käisin restoraanis kätlin oli vaimustav... saatsin koju sain põsemusi, ei ma ei hoidnud tagasi, lasin tal ennast ikka dsuudelda.

 

~rivo.

Head p2eva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.