Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uudis! Need for speed shift

Soovitatud postitused

Nonii ralliässad, aeg teha kapiuks lahti. Võtke roolid välja pühkige rool tolmust puhtaks ja ühendage arvutiga, sest on tulnud välja uus Need For Speed.

 

Trailerit vaadata saate siit:

 

Selle mängu suur pluss on see, et väga suur rõhk on pandud juhtimisele ja sellega seonduvatele asjadele.

 

Paned paugu kisub ekraan blurri mida suurem grash seda rohkem bluri. Kiiruse pealt saad auto ikka suhteliselt sodiks sõita. Efektid on laes hetkese seisu. Mäng tõotab päris vinge olevat. Õhtul panen tõmbama ja näeme ja komenteerime.

 

Mäng saabus interneti 14-15 h tagasi, seega suht värske.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaatan kas on väärt mäng või mitte , siis tean kas Osta or not.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Stoory on raudselt mingi täis pask.

Ise ei hakka tõmbamagi sest minuarust NFSiga on nii et mida uuem osa seda pasemaks läheb.

(Graafika jne läheb paremaks muidugi aga sellest on vähe kasu kui mängu põhimõte on saast)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Story, mäng = kõik on pask.

 

Mõttetu jura. Juba sellest Pro Streetist hakkas asi ära keerama.

 

Minge tagasi algusesse ja pealge neid osasi lol.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Story, mäng = kõik on pask.

 

Mõttetu jura. Juba sellest Pro Streetist hakkas asi ära keerama.

 

Minge tagasi algusesse ja pealge neid osasi lol.

 

Jep, täpselt nii ongi.

Carbon oli veel enamvähem ja alates sellest kõik allamäge läinud.

 

PRO STREET = TOTTALY SHIT

UNDERCOVER = BULLSHIT

SHIFT = Pole mänginud aga nagu näha siis SHIT !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nagu näha siis shit? ei ütleks nii vaata seda mida tehti sõidustiiliga.. üheski uues ei olnud enam sellist asja nagu, et rammid tagant külge ja siis teeb piruetti ära .. nüüd on see sees.. tõmbad crashi siis ekraan kisub ka uduseks.. blur.... juhitavus pidi väga perfektne olema rooliga pelades. seega ma loodan ainult sellele et drag ja juhitavus ja drift oleks kõva. loomulikult kahju et story pask on võiks olla parem.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nfs is dead. vähemalt minujaoks. pole enam seda illegaalset "street racing"-ut jne..

Nagu keegi eespool ütles, story on pask. Nfsis on tehtud mingi tüüpiline ToCa vöi lfs.

Söidad ringrajal nshit - boooooooring. :) nfsu2,nfsmw,nfsc olid parimad:)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma aru saan, siis mäng tehtud reaalsemaks? Siis võiks isegi tõmmata (kuigi eriline rallimängude fänn pole). Minu jaoks on stoori päris oluline ja kahju, et sellele pole tähelepanu pööratud tavaliselt. Kuigi noh, rallimängu puhul ei olegi stoori nii tähtis. Mitmekülgset ja põnevat mängu tahaks näha, siis võib isegi mängida:)


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu näha siis shit? ei ütleks nii vaata seda mida tehti sõidustiiliga.. üheski uues ei olnud enam sellist asja nagu, et rammid tagant külge ja siis teeb piruetti ära .. nüüd on see sees.. tõmbad crashi siis ekraan kisub ka uduseks.. blur.... juhitavus pidi väga perfektne olema rooliga pelades. seega ma loodan ainult sellele et drag ja juhitavus ja drift oleks kõva. loomulikult kahju et story pask on võiks olla parem.

 

Maitse asi :) Selle yle ei saa vaielda. Kui meeldib siis meeldib :P

 

Mulle lihtsalt ei sobi enam NFS = Ringraja sõiduna, see nagu NASCAR juba ju :S


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mängisin just suht äge ,

 

Mängisid sa jee:D ajad pasaari sihukest.. Esiteks sul arvuti ei toeta seda, teiseks keegi ei saa seda mängu veel isegi homme päevaks kätte kuna seed-id on mega aeglased... seega unista unista:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängisid sa jee:D ajad pasaari sihukest.. Esiteks sul arvuti ei toeta seda, teiseks keegi ei saa seda mängu veel isegi homme päevaks kätte kuna seed-id on mega aeglased... seega unista unista:)

 

Heh, torrentitega jamamine on jah üks paras nuss, ma ostan iga aasta rapidshare kasutaja...810kr aastas.

 

Endal ei ole ka mäng veel käes kuna tõmban Tom Clancy's HAWX-i lõpuni...homme hommikuks on nfs shift ka käes.

 

Niipalju kui gameplay videodest vaadanud olen on mäng tehtud suhtelisel Grand Turismo sarnaseks..aga jh..eks peab ära ootama ja homme saab pikemalt kirjutada.:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heh, torrentitega jamamine on jah üks paras nuss, ma ostan iga aasta rapidshare kasutaja...810kr aastas.

 

Endal ei ole ka mäng veel käes kuna tõmban Tom Clancy's HAWX-i lõpuni...homme hommikuks on nfs shift ka käes.

 

Niipalju kui gameplay videodest vaadanud olen on mäng tehtud suhtelisel Grand Turismo sarnaseks..aga jh..eks peab ära ootama ja homme saab pikemalt kirjutada.:-)

Mis nende torrentitega nii nuss siis on?


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Undercover - Graafika , sõit jne kõik hakkas arenema.

Undercover2 - Parim , kõik oli paigas , täpselt see mida kõik ootasid

Most Wanted - Story väga hea , autod head , sõit rahuldav.

 

Carbo - Hakkas liiga ulmeliseks ära keerma , nat mängisin.

 

Edasi ei ole olnud raatsimist tõmmata kuna lugedes / vaadates videosi , pask.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei nõustu mitte ühegi inimesega, kes pole proovinud ise ning sõimavad pasaks.

Juhitavus: Reaalne :O kui sõita ei oska, siis ära sõida. Kui keegi ei oska autot seadistada, on see tema probleem.

Graafika: pole sõnu. ülihea imo.

Story: Pole selle kohta ka mitte midagi halba öelda.

 

Kui tulete ajama, et oh, mente pole jms. siis kahjuks ei peagi olema iga rallimäng mentidega.küll järgmine nfs tuleb mentidega. Väga kõva süsteem on mängus (driver lvlid jms.)

 

Shift>>>> Grid (minu arvamus) Gridi story ei tõmmanud üldse, siis selle mängu puhul ma seda väita ei saa.

 

lisaks veel, et kui ütlete et graafika pask, siis mõelge uue raali soetamisele, mis selle vähemalt mediga välja veaks.


droppartynb9ev7.gif150tits.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shift küll allakäinud. Mäng lausa uimab, kui pelad. Pigem soovitaks CMRD2 kui seda. YouTube - Colin McRae: DiRT 2 Demo "Morocco Trailblazer" Gameplay :y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mäng on tõsiselt hea iseenesest, laenasin sõbralt G25 komplekti ja oi kui lõbus see on:D 24" ekraanil max graafikaga(1900x1080, 60+FPS stabiilselt).

 

Kellel mäng uimab siis jh..pigem juba raali viga.

 

 

:D sul siis oli sama hea kui mul pelada:D mul ka 24 tolli ja eile sai G25 ka taha ühendatud:P super(Y) eriti kui paned MAX lvl suht kõva.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.