Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Blogid

Soovitatud postitused

Külaline blu
Nad on ikkagi lapsed ja ma ise olen ka :)

Muidugi see sõltub kui inimesel mõistus peal,no kategooriad võiksid ikkagi olla.

Sest ma ei arva et 12 aastane isegi kui ta on väga tark jne kuda sa ütlesid postitaks suurte foorumites kus juba täiskasvanud ajavad enda päriselu asju(Armastus,Naised,Mehed jne).

Meil on enda asjad mida nooremad veel ei tea.

10-14 aastased postitavad enda alafoorumisse,15-JNE postitavad enda alafoorumisse.

Samuti keegi peale eeskujulikke ei saa postitada Eeskujulikke alafoorumisse.

 

 

11-12 AASTASTE BLOGID (Runescape, mudelautod jne)

12-14 AASTASTE BLOGID (jõin kalja, jäin purju, heh, jalgadel hakkasid karvad kasvama)

14-16 AASTASTE BLOGID (Täiesti perses jõin end nii umbe täna, rsis kaotasin dragon longi, raisk)

16+ AASTASTE BLOGID (Naised, mehed, sekspoks ja murumängud)

 

nii lahe.

on tõesti siis nii out sulle et kõik koos oleks? :D sa ei pea ju lugema nooremate blogisid, võtad sealt ollu ja manraynori ja supermani omad ja vsjo, teisi ei pea torkima.

ma ei näe absoluutselt mingit põhjust miks kategooriaid teha ja nagu minu hypersuper mudelilt näha võite läheks asi liiga naljakaks kätte ära ja nagu me teame oleme kõik erinevad, see 12 aastane kes peaks postitama oma kaljajoomise blogi ala-alafoorumisse äkki on kaljajoomisest välja kasvanud ja tahaks hoopis kirjutada sekspoksist ja murumängudest ja siis janeki hypersuper blogi kategooriate värk paneb bloki talle ette "Ei, sa ei tohi, oled veel liiga noor et mujale blogi teha"? Ja kindlasit palkame foorumisse ka siis Blogi-Moderaatorid, kes jälgivad et 12 aastane oleks oma blogi ala-alafoorumis, teised enda omas, tõstad jala oma blogist välja, väänatakse kriit mandlitesse.

no cmon, see on ju liiga naljakas juba :D ja keeruline ka.

 

Üks alafoorum Blogid, sinna kõik see kupatus kokku (mingeid ala-ala-ala-alalalala kategooriaid poel vaja), loed ainult seda mis tundub huvitav, teisi ei pea torkima.

 

peace.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
11-12 AASTASTE BLOGID (Runescape, mudelautod jne)

12-14 AASTASTE BLOGID (jõin kalja, jäin purju, heh, jalgadel hakkasid karvad kasvama)

14-16 AASTASTE BLOGID (Täiesti perses jõin end nii umbe täna, rsis kaotasin dragon longi, raisk)

16+ AASTASTE BLOGID (Naised, mehed, sekspoks ja murumängud)

 

nii lahe.

on tõesti siis nii out sulle et kõik koos oleks? :D sa ei pea ju lugema nooremate blogisid, võtad sealt ollu ja manraynori ja supermani omad ja vsjo, teisi ei pea torkima.

ma ei näe absoluutselt mingit põhjust miks kategooriaid teha ja nagu minu hypersuper mudelilt näha võite läheks asi liiga naljakaks kätte ära ja nagu me teame oleme kõik erinevad, see 12 aastane kes peaks postitama oma kaljajoomise blogi ala-alafoorumisse äkki on kaljajoomisest välja kasvanud ja tahaks hoopis kirjutada sekspoksist ja murumängudest ja siis janeki hypersuper blogi kategooriate värk paneb bloki talle ette "Ei, sa ei tohi, oled veel liiga noor et mujale blogi teha"? Ja kindlasit palkame foorumisse ka siis Blogi-Moderaatorid, kes jälgivad et 12 aastane oleks oma blogi ala-alafoorumis, teised enda omas, tõstad jala oma blogist välja, väänatakse kriit mandlitesse.

no cmon, see on ju liiga naljakas juba :D ja keeruline ka.

 

Üks alafoorum Blogid, sinna kõik see kupatus kokku (mingeid ala-ala-ala-alalalala kategooriaid poel vaja), loed ainult seda mis tundub huvitav, teisi ei pea torkima.

 

peace.

 

I think i have to admit, that he's right. :cool:


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma arvan, et liiga palju on rääkimist ja liiga vähe on tegutsemist.

Tehke see alafoorum ära ja laseme asjad käiku. Ma olen kindel, et mõne nädalaga ona seal juba piisavalt teemasi, et see asi ennast tõestada suudaks.

Ja mingit kuradi vanusepiirangut pole mõtet panna, veelvähem mingeid kategooriaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma arvan, et liiga palju on rääkimist ja liiga vähe on tegutsemist.

Tehke see alafoorum ära ja laseme asjad käiku. Ma olen kindel, et mõne nädalaga ona seal juba piisavalt teemasi, et see asi ennast tõestada suudaks.

Ja mingit kuradi vanusepiirangut pole mõtet panna, veelvähem mingeid kategooriaid.

 

Õige. :)

Superman ikka täitsa korralik Mod. :-)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Minu meelest on ka see vanusepiirang sama mõtetu. Kunagi ei ea ju kas ankeedil olev sünnikuupäev vastab tõele,mul näiteks ei vasta ja ei ole viitsinud seda lihtsalt muuta ka. Samamoodi peavad ka normaalsemad blogi kirjutajad aru saama et alati, üksõik mida sa ka ei teeks on kellegil ikka midagi vastukarva ja tuleb kriitikat. See lihtsalt on inimese loomuses.. Jah teeme selle alafoorumi ära ja mingit piirangut pole küll mõtet teha.


638534582.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See selleks küll,aga et vähemalt see oleks lubatud näiteks alates 14 aastastele.

Ma pole siiamaani näiteks manraynori blogis näinud spammi vanem kui 15 aastaste inimeste poolt :)

Tehke siis erinevad vanuse kategooriad,las lapsed ajavad oma asju,suured ajavad enda,ning ei tohiks toimuda arusaamatusi kus 13 aastane postitab 17 aastase teemasse ja hakkab ütlema "Oi kui palju sul punne,ükski naine ei hakka sind armastama"

 

Alati on võimalus teha uus kasutaja, ning märkida ennast vanemaks, kui tegelikult oled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks on vaja piirata teatud vanusegruppide tegevusi? Kui midagi, siis ikka kõigile.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.