Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Snuus Ja Snuff .

Soovitatud postitused

VIP

Patja olen pannud mingi 2 aastat, lemmik on frost long, kõik muu thunderi seeriast kärab kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Patja olen pannud mingi 2 aastat, lemmik on frost long, kõik muu thunderi seeriast kärab kah.

 

proovisin ka frost longi , asi võiks ikka natukene laiem ja õhukesem olla , preagu nagu paks vorst mida on ikka alt aru saada

võiks olla sihukene lai ja pikk


fgjjhdd0.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Koolis täna sai jälle üle pikka aja tehtud :D

(1 nädal)

Extra long Thunder frost


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Snus on hea. Olen ka suht teise-aasta tegija juba. Frost Thunder on muidugi esmaklassi kuuluv nii kanguse kui ka efekti poolest. ;p

 

See, et sitt on olla või ajab p**ahäda peale, on täiesti alguse asi. Ma usun, et enamus meist on seda kogenud. Ka on võimalik, et esimesed paar korda see ei mõju. Olin ise selline, kellele alguses ei mõjunud ja tean ka teisi. Kõige esimene kord panin 2 frosti purjus peaga alla ja ei midagi. Seejärel 1 frosti kaine peaga ja endiselt mitte midagi.

 

Kolmas kord 2 tükki ja ma olin sellises lennus, et ma hoidsin juba toolist kinni. Kui taas reaalsusesse tulin, käisin kohe roopimas.

Peale seda viskan ikka padja huule alla ja tekitab väga hea tunde 10-15 minutiks.

 

Kodus on hetkel 5 pakki, mis on venna omad. Ise ta on sõjaväes ning mõni pakk on tal kaasas ka. Üldiselt sõjaväes võib seda teha selleks ettenähtud kohas ja ajal(kohaks on suitsunurk).

 

Üritasin ema ära seebitada, et viimane ka prooviks, kuid edutult.

 

Legitiimsest nüansist rääkides: kas seda võib liigitada psühhotroopsete ainete hulka? Alkomeetrisse puhudes ilmselgelt mingit tulemust oodata pole. Autoga sõites võib see ju tükati aidata pedaali alla lükata. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

just tegin triibud Red bull (Y)


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.