Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~ÕPETUS~ Hunter1-99

kuidas meeldis?  

93 liiget on hääletanud

  1. 1. kuidas meeldis?



Soovitatud postitused

:ninja:

Tere! mul oli igav ja mõtlesin aidata inimesi kes on huvitatud veidike hunterist aga ei tea kuidas ja kus :D

Hunter Level ja lõksude arv:D

1 - 19 1

20 - 39 2

40 - 59 3

60 - 79 4

80 - 99 5

(1-9)+(slayer 1-9) varrocki muusiomi keldris räägid mingi vandiga kes seal seisab (kohe kui trepist alla lähed) siis käid kõik loomad läbi seal alla ja vastad mõnele küsimusele:%

(9-15) (vaja läheb bird snare - t) püüad 24copper longtalet( linnud 61exp) asu koht: Piscatoris Hunter area

(15-23) koht sama) (vaja läheb endiselt 2xbird snaret + butterflynet ja mõned 1-1..butterfly jars nüüd lihtsalt paned oma trapi püsti ja ajad liblikaid(ruby harvest(24exp) taga

(23-29) koht endiselt sama :D (asjad : kirves ja nuga) nüüd hakkad wild kebbiteid tapma.. lihtsalt setid kivi ylesse ja loodad, et 45 kebitit läheks kivi alla:D

(29-47) koht on Morytarnia mingi soine koht kust saab swamp lizardeid püüda (vaja läheb väikest kala võrku ja köit x2) püüad neid veidi üle 400 ja ongi lvl 47 (see on koht kus saab ka hästi raha teenida 1swamp huinja maksab +-800gp ea)

(47-59)( vaja minevad asjad samad lisanduvad vaid shandy passes water skinnid(4) knife ja desert roped vms ) koht: Uzer Hunter area veidi alla 800 salamanderi (ei maksa eriti midagi)

(59-63)vaja minevad asjad köied ja kalavõrgud) koht south-west of Ardougne kaardilt leiab selle ülesse mingi altari juurest...

püüad veidikene red salamandereid nii umbes 444 tükki ja oled saavuanud lvl63e

(63-66) red chinchompa või nagu mina neid kutsun red chupachups:D vaja minevad asjad on box trapid ja mingi karvase eluka riided mida saab nt G.E-st (Larupia full) koht :Feldip Hunter area chupasi vaja püüda veidi alla 500 (muidugi see on koht kus tehakse tavaliselt 63-99)

(66-99)koht:Isafdar asjad:box trapid anti poison veidi foodi 66-77 teed pawyade peal umbes (2450tükki) edasi kui on 77 siis läheb asi kiiremini sest seal samas lasevad ringi grenwallid leda on hea püüda papaya lihaga Pawya annab (400exp ja see teine vant annab 1100exp)

 

SOOVIN EDU JA HINNAKE PALUN^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisa pildid

Siin on olemas juba selline õpetus.

Palju parem ka:D


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Samas 1-99 tuleb veel kergemalt, pane autohunter pro jooskma, vahepeal cheka ja 2 nädalaga 99 + 30m+ cashi kah

 

Nb jama guide, kui ma elus esimest korda huntiga tegeleks(nagu oli 2 nädalat tagasi) siis ma poleks mitte muffigi aru saand sellest guidest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.