Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MegaMan Diary:) Road to 1950 Total

Soovitatud postitused

VIP

Õnnitlen siis Ümmarguse lvli puhul :D

 

Õudne, Sul küüned kasvanud seal pildi peal pikaks ja punaseks Xd


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Spoon, whine much.

Ma ei saa aru, mida te sõimate koguaeg accbuyeriteks ? Türa te üldistate meid v?

Türa tunnen kaasa et vedelete lvl 30 peal, meil on raha et acce osta, kui me paar acci ostame oleme kohe putsis ja mõttetud mehed?

 

10p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra tegidki ära.:D

 

Spoon, whine much.

Ma ei saa aru, mida te sõimate koguaeg accbuyeriteks ? Türa te üldistate meid v?

Türa tunnen kaasa et vedelete lvl 30 peal, meil on raha et acce osta, kui me paar acci ostame oleme kohe putsis ja mõttetud mehed?

 

10p.

 

Kui nad vaid teaksid,kust ta raha saab.:D

Kes arvab,et scamm,siis stfu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spoon, whine much.

Ma ei saa aru, mida te sõimate koguaeg accbuyeriteks ? Türa te üldistate meid v?

Türa tunnen kaasa et vedelete lvl 30 peal, meil on raha et acce osta, kui me paar acci ostame oleme kohe putsis ja mõttetud mehed?

 

10p.

 

See pole tõesti minu asi, miks, kuidas, milleks, kui paljuga te need kasutajad ostate? Kuid, selle üle küll uhke ei saa olla, kui sina ostad accoundi, mille peale pole sina valanud ühtegi higitilka. "Ise tehtud, hästi tehtud" . Lihtsalt arvasin, et oleks vaja öelda. Minul on ükstaspuha, et te ostate. Aga ise teha on palju mõnusam feeling. Oma kasutaja on ikka oma. :)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Spoon, whine much.

Ma ei saa aru, mida te sõimate koguaeg accbuyeriteks ? Türa te üldistate meid v?

Türa tunnen kaasa et vedelete lvl 30 peal, meil on raha et acce osta, kui me paar acci ostame oleme kohe putsis ja mõttetud mehed?

 

10p.

 

No kui on palju raha siis miks ka mitte aga sa saad ise ka sellest aru, et sa oled nii laisk ja ise ei viitsi midagi teha ja siis ostad endale hea accoundi millega olla ''tegija''

 

Accoundiga edu. 8p :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
090901163152.png

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.