Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Savuman´s Boting

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas
Palju Yew Logse on pangas ? :D

Loodan et ikka banaani ei saa .

 

edu -

 

hetkel 12k yewe aint ja siis d axe. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Theh, ma alustasin sinust hiljem ja pole bottinud 25/8 ja viimasel ajal on üldse botiga jamad olnud ja pole midagi teinud, kuid mul on wc juba 97 :)

 

mul oli 17 päeva või isegi paar päeva peale botivaba kahm:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Theh, ma alustasin sinust hiljem ja pole bottinud 25/8 ja viimasel ajal on üldse botiga jamad olnud ja pole midagi teinud, kuid mul on wc juba 97 :)

 

ma viimasel ajal ei bottinud üldse.

150k to 94 wc muidu

pühapäev tagasi linnas siis bottima:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu wc 99 puhul.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lase model pealkirja muuta ?

 

-Kena wc jep :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Et Kirjutaks vahepeal enda irl kahm.

Nv oli lahe.

Reede = Tuttavad tahtsid minujuures sauna teha, pika pressimise peale olin nõus ja lõpuks oli saunas peaaegu 30 inimest ja enamus olid muidugi täis:D Kaasaarvatud mina.

Ainuke hea oli see et oli ka kainekaid ja enamus rahvas valgus enne keskööd ühte baari nimega "Prownits" see asub Iisakus. Niisiis panime juba tuttavaga liiter "ÜX" Viina nahka ja siis Baarist võtsin paar viina koksi "švepersiga" ja siis oli tunne juba päris hea.

Järsku avastasin et baaris toimub joomavõistlus (See oli minuteada esimene seal)

Tuli juua Purgi õllet "Rock" kõrrega. Vastaseid oli 3 üks oli tuttav ja teised võhivõõrad.

Osa võtsin muidugi sellepärast et ohh tasuta õlle ja kargasin kohe platsi

Ja enda imestuseks ma võitsin selle. Gaasilaks oli nii suur et läksin pm kohe välja ja papah õllevahtu lendas suust seda lihdsalt ei saanud kinni hoida ja see polnud päris oksendamine vaid survega vahu välja laskmine.

See selleks ma olin imestanud kui sisse tulles pani baari omaniku poeg mulle šampuse pihku ja ütles et ära seda nii kiirelt ära joo:D nimelt selle sai võiteks "Törley" vms ma tõesti ei tea kuidas seda kirjutatakse. Selle kallale ma ei läinud kuna viina veel oli ja mõtlesin et kellele seda pohmakat ikka vaja.

 

Laupäeval : Tegime jällegi sauna ja üks tüdruk tuli oma sõbrannadega sinna ja nimelt oli tal sünnipäev ja kuna midagi orginaalset polnud siis kinkisin selle sama šampuse temale kuna mul on enamus korrad jõhker pohmakas kui šampust joon , et seda ei tahaks kohe juua

Pm muud ei olnudki kui jõime ennast täis ja igaroju omakoju või kuidas seda öeldakse. :)

Pühapäeval ootasin millal tuttav töö lõpetab et saaksime temaga linna tulla.

Ja et siis täna kooli omadega ei jõudnudki kuna nv sai veitsa külmetatud

Et jahm kui midagi tarka juhtub et siis annan või õigemini jagan seda teiegagi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui irl juttu kirjutad, palun ära kasuta nii palju smaile.

Sa võiks ka paremini vormistada.

 

OT: Kena wc! GL


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Haha, Nädalavahetus Provintsi jooma. :D

Ja selleks sa täna kooli ei jõudnud. Odavalt kino sai. Mikk peitis Jesse Selveri koti ära, vend otsis pool tundi nagu segane. :D

Siis mögisesime niisama ta kallal terve tunni, Janno rääkis oma litsimaja lugusid. :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru sinust Lil ainult spammiks ja vinguks,endal pooled postid gl ...mind küll smailid ega vormistus ei seganud,tähtis oli sisu ja seda oli,tänu sinule pidin praegu kah MÕTTETU POSTITUSE TEGEMA,KUNA SINUSUGUSED EI ÕPI JA POSTITAVAD VÄHEGI SINNA KUHU SAAVAD,ET OMA PC JÄLLE SUURENDADA..muidu edu botimisel,loodame bani ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Haha, Nädalavahetus Provintsi jooma. :D

Ja selleks sa täna kooli ei jõudnud. Odavalt kino sai. Mikk peitis Jesse Selveri koti ära, vend otsis pool tundi nagu segane. :D

Siis mögisesime niisama ta kallal terve tunni, Janno rääkis oma litsimaja lugusid. :D

 

Oi blinn siis kahju jah et kooli ei jõudnud

Seda oleks näha tahtnud

Aga jahm ma homme ikka ilmselt jõuan:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

irw.jpg

 

 

kuradi bot pani öösel pange ja panin arvuti hommikul enne kooli kinni nii et suht 94 ikka:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea tekst :D aga jah, lase käbe 99^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.