Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Fake Pildid !

Soovitatud postitused

VIP
meleikzfagezz.png

"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1456.jpg

 

3443.jpg


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

neegerpille2.png

 

Köik Pildid On Minu Poolt Valmistatud! Kopeerimine Rangelt Keelatud! Muidu Saadan Mantaraynori Kaela!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dasdas.JPG

dasdasdasas.JPG

dsdasa.bmp

 

Minu tehtud! Kopeerimine keelatud!


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võibolla 1 pilt on sinu tehtud, muu on 100% kuskilt maha võetud.

 

On sul luba olemas selle jaoks?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu pildid ei ole googlest ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lol zezima pole sinu kontogi ise sa kopeerid teiste m2ngijate pilte v6i on see moparis v6i kuskil mujal m2ngu kohas tehtud?

 

 

räägid minu pildist?

 

need ongi fake pildid=völtsitud pildid=pole öiged pildid=sa oled loll= saan warni= saan banni=vahvel=fake pilt

 

anywayz.. see pilt on 100% pinu tehtud:) Ei ole kasutanud mingeid google pilte et kopeerida nime jne.. nimi on minupoolt feigitud.. Kes tahab vöin müüa fake-imis öpetuse 25kr eest:D(i lold). Isegi see GertJaars on lisatud käsitsi sinna pole kopeerinud kuskilt,(peacefullile näitasin läbi teamvieweri). Vabandan OSC MOZ ning Risto 10 ees:(

neegerpille2.png

 

 

 

et spamm poleks


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.