Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Grossi poes juhtus...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
:cool:

 

Sellise tantsu juures pole annet vaja:cool::cool:

 

Sellise postituse juures ka mitte .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

:music:

Iga endaarust 6nnestunud tantsu video promon ma 8 - 9 erinevas eesti foorumis. sellega saan ma p2evas kusagil 500 vaatamist.

 

yle-yldse vahvel foorum on foorum kust tuleb k6ige v2hem negatiivsust. IMO on vahvel foorum yks v2hestest eesti foorumitest kus emokidid ei domineeri. =)

:ty

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:music:

Iga endaarust 6nnestunud tantsu video promon ma 8 - 9 erinevas eesti foorumis. sellega saan ma p2evas kusagil 500 vaatamist.

 

yle-yldse vahvel foorum on foorum kust tuleb k6ige v2hem negatiivsust. IMO on vahvel foorum yks v2hestest eesti foorumitest kus emokidid ei domineeri. =)

:ty

hardstyle austajaid on vähe, ne0netis said ka üsna palju negatiivset:)


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:music:

Iga endaarust 6nnestunud tantsu video promon ma 8 - 9 erinevas eesti foorumis. sellega saan ma p2evas kusagil 500 vaatamist.

 

yle-yldse vahvel foorum on foorum kust tuleb k6ige v2hem negatiivsust. IMO on vahvel foorum yks v2hestest eesti foorumitest kus emokidid ei domineeri. =)

:ty

Niiet siis kõik, kellele see video ei meeldi, on emokidid?:%

msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:cool:

 

Sellise tantsu juures pole annet vaja:cool::cool:

 

Lubage naerda :torch:

 

Hardstyle ajastu on saabumas.. sinusugused surutakse nurka ja sinu ees hakkavad kõik niimoodi "tõmblema" Sina tahad gängi sulanduda , paned rullikad alla ja hakkas neid edasi tagasi liigutama ja oled enda arust tegija ... :D:D:D

 

Btw need kes peavad shufflet imelikuks siis ..

 

On see normaalne ?

Mõni ime et emod ja rokkarid ennast lõiguvad , nad on oma pead lihtsalt segaseks vehkinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lubage naerda :torch:

 

Hardstyle ajastu on saabumas.. sinusugused surutakse nurka ja sinu ees hakkavad kõik niimoodi "tõmblema" Sina tahad gängi sulanduda , paned rullikad alla ja hakkas neid edasi tagasi liigutama ja oled enda arust tegija ... :D:D:D

 

Btw need kes peavad shufflet imelikuks siis ..

 

On see normaalne ?

Mõni ime et emod ja rokkarid ennast lõiguvad , nad on oma pead lihtsalt segaseks vehkinud.

v2hem tr2na ja kuulujuttude kuulamist pl0x,

Rokkarid ei l6igu ennast , neil pohhuj k6igest lihtsalt !


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.