Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Sharen cb 119/121 acci!

Soovitatud postitused

minu tingimused

: BOTTIMINE RANGELT KEELATUD KUI JÄÄD VAHELE SIIS BYE BYE!

: salakaid sheerin siis kui hakkad mulle usaldusväärseks muutuma.

: parooli ei muuda.

Vasta järgnevale küsimusele:

Miks just mina pean selle kasutaja sinuga sheerima ?

 

dasd.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Palju queste tehtud? ja vajalikud questid ikka tehtud? kui jah siis sa võiks kasutaja membuks teha ja ma shareks enda fletching 99 accica bgs-i ja käiks bandoses..

aga see oleneb kas sul questid ja värgid tehtud..

ja pank on nagu tühi selles mõttes, et ühtegi itemit pole? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks just mina pean selle kasutaja sinuga sheerima ?

Kasutajal kena str, range ja wc. Meelsasti teeks WCd edasi, saaks raha ostaks itemeid ja prooviks PK. strd tahan enda kasutajal ka 99 teha, aga ta hetkel f2p, ja pank full.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks just mina pean selle kasutaja sinuga sheerima ? Oleks hea millegi suuremaga mängida/arendada/rahateha/pkda ! :)

jah , ma kaalun seda ja kui sa sobid siis võtan sinu.

oleks p2p ja midagi pealgi, v6ix sheeriga, aga no kammoon, keegi ei viitsi oma higi valada. et accile millid eale teha ja p2p teha ja siis vahetad passi ära!

hmm , asi selline et see kellega ma hakkan sharema , ma usaldan teda, ja ma sharen temaga nii et kui ta mu usalduse väga võidab saab salakad jne ka , ja mina acci parooli ei vaheta kui selleks põhjust pole , põhjus tuleb ainult siis kui keegi botib või siis muudab kasutaja parooli ja ei põhjenda miks ta seda tegi.

:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
väike fail selle kohal mult lasti se acc üle ehk kes praegu banned kui võin siis nimi on tzello weko vms :D

 

ja ma sain peaegu 200,- üle

 

Ole vait sa alla meetri junn :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks just mina pean selle kasutaja sinuga sheerima ?

 

Sest ma olen usaldatav! Ma ei scammi, mkm!! Ma teen sulle phat seti peale kui sheerid, mul uus summoning bot mis teeb tunnis 100mil!

Pin generatoriga saab selle acci memberiks ka teha! Mu õe poja vennal on generator!


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks just mina pean selle kasutaja sinuga sheerima ?

 

Sest ma olen usaldatav! Ma ei scammi, mkm!! Ma teen sulle phat seti peale kui sheerid, mul uus summoning bot mis teeb tunnis 100mil!

Pin generatoriga saab selle acci memberiks ka teha! Mu õe poja vennal on generator!

Parim nali üldse!!!


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sheerin taga ;)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.