Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Saw Vesta~ Going for maxed vesta pker

Soovitatud postitused

Tere Vahvel

 

 

Tegin siis uue kasutaja, sest sain vanaga banned oma rumaluse tõttu ning ka tänu vahvli wannabe bothunteritele.

 

 

Kasutajast:

 

Kasutaja tegin 22. augustil ning ma ei ole jõundnud teha veel memberiks.

Praegused statsid:dlrymx.jpg

 

 

Goalid:

 

Attack:20

Strenght:60/70/80/90/99

Def:1/1/1

Ranged:40/50/60/70/80/90/99

Prayer: 1/31/34

Magic:25/55/70/82/94/99

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

väga ei usu,et ära teed.

aga gl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

manray vesta ja saw vesta:D:D

Tegid manraynori järgi?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa mõtled vesta longiga pkima hakata ? Ma millegipärast arvan et tuleb att 20 obby or teed att suuremaks, sest kui sa veel ei tea siis vls hind on 11M


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa mõtled vesta longiga pkima hakata ? Ma millegipärast arvan et tuleb att 20 obby or teed att suuremaks, sest kui sa veel ei tea siis vls hind on 11M

 

ta j22b att 20 juurde ...ehk siis 1,7m ...ja kui ta laseb range/vesta siis ei ole yldse kallis pk ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ta j22b att 20 juurde ...ehk siis 1,7m ...ja kui ta laseb range/vesta siis ei ole yldse kallis pk ...

Matean vesta pk'd . Rangega killid ja siis vls spec. Aga vls maksab 11M. Natukene kalliks ei lähe ? Ma ei usu et ta hakkab vesta's speari kasutama.

Edu muidu!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Imelik on lihtsalt ennast täis idioot, targutab ilma asjata ja surub oma arvamust peale, ei tea midagi, ära räägi. Muidu loodan, et kõik sujub hästi ning varsti lendavad juba esimesed pk'd.

Edu!


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik on lihtsalt ennast täis idioot, targutab ilma asjata ja surub oma arvamust peale, ei tea midagi, ära räägi. Muidu loodan, et kõik sujub hästi ning varsti lendavad juba esimesed pk'd.

Edu!

Mida sa idioot põrkad. Vahi ennast ja siis tule mind muutma. Ma sain isegi aru et jutt käib cvls'ist. Ma rääkisin vls'ist. Ma pakun ma tean nendest asjadest 2x rohkem kui sina.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
äkki teadgi krdima 14 aastane netihero.

armastad krdima dejavud...

Ja hui sina oled 17. Jutu järgi ütleks vbla 10. Lähed mingi iga sitema asja peale närvi. Sebi Närvid krdi türastunud kuubalane. Mine jookse oma eesti puredega wildis ringi ja õppige tiimitööd daunid.

Olen 14 ja olen uhke selleüle. Mitte et olen mingi "17" kellel on närvid nii putsis, et isegi rune peale läheb närvi ja asja peale mis teda ei puuduta.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja hui sina oled 17. Jutu järgi ütleks vbla 10. Lähed mingi iga sitema asja peale närvi. Sebi Närvid krdi türastunud kuubalane. Mine jookse oma eesti puredega wildis ringi ja õppige tiimitööd daunid.

Olen 14 ja olen uhke selleüle. Mitte et olen mingi "17" kellel on närvid nii putsis, et isegi rune peale läheb närvi ja asja peale mis teda ei puuduta.

 

No offence, aga deja vu sinu loodud ? Reeglites on seal et ei tohi teisi clanne solvata ! Häbi !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No offence, aga deja vu sinu loodud ? Reeglites on seal et ei tohi teisi clanne solvata ! Häbi !

Otseselt sellist reegilt pole.

Taipohh.

Edu Vesta purega.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.