Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kooli minek

Soovitatud postitused

VIP

Huj tahaks ka kooli.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on jama, et suvel oli nii vähe rannailma, et ausaltöeldes sai rannas käidud ainult mingi 10 korda. Samas kooli tahaks kah, et hea seltskond seal aga osad õpetajad rikuvad tuju veits ära kuid muidu tore.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ootaksin, sest kool oli suvel 4 kuud remondis, tehti mingi 100m EEK eest remont, uues koolis ikkagi mingil määral põnev ju. :P

Samas ei ootaks ka, sest tahaks ikka ja veel sõpradega väljas olla, nolada jms, eriti vihkan ma 8-9-tunniseid koolipäevi, päeva lõpuks oled vahest isegi nii väsinud et ei jaksa väljagi minna. Mis teha, viimane põhikooli klass, peab pingutama.

 

 

ootaksin kui poleks keemiat ja matemaatikat.

 

+

 

:hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Isegi natukene ootan , ei lähe raha nii palju jne ja niisama töllamine hakkab üle viskama.

 

Täpselt...

Mul küll raha ei lähe, aga see niisama olemine viskab koppa üle juba jah:P


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõnes mõttes ootan ja samas ka ei oota,

Miks ootan : Kodus olemisest juba tüdinenud ja tahaks ka vaheldust + pole ammu näinud oma klassikaaslasi.

Miks ei oota: 9. klass, pikad koolipäevad, eksamiteks valmistumine jms, see mulle ei meeldi :(


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ootaksin, sest kool oli suvel 4 kuud remondis

 

Suvel on 3 kuud minu teada :S

 

Ise tahaks veel ikka mingi kuu aega puhata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ootaksin kui poleks keemiat ja matemaatikat.

 

Nõustun, lisaksin veel ka vene keele.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Nõustun, lisaksin veel ka vene keele.

 

no seal ma spikerdan kõik tööd ja loen dialoogid kõik maha, vene keel 5, reaalselt kasutada ei oska kõnes :D a-la venelasega rääkida vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no seal ma spikerdan kõik tööd ja loen dialoogid kõik maha, vene keel 5, reaalselt kasutada ei oska kõnes :D a-la venelasega rääkida vms.

 

Vähemalt on nii paljugi vene keelt selge.

Kuna ma mõtlesin umb kolm aastat tagasi või veits rohkem "kooli pole vaja, saan ilma ka hakkama ja las tiblad õpivad on vene keelt ise kui tahavad!", hetkel küll veits mõtlen järele, et kui loll ma olin.

Nüüd on hilja seda muuta, loodan, et kolme aasta jooksul TTHK-s saan vähemalt suhtlustasandil selgeks.

Vaja oleks küll.

Eriti vägev oleks, kui ühika toanaaber oleks venelane, kes oskaks eesti keelt.

Ei oleks selle vastu midagi, aga hoidku oma näpud minu varast eemale.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.