Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Wtf rats fly pk video 2

Soovitatud postitused

VIP

Editing = 1

Switching = 2

Overall = 1

 

Eelmisest kriitikast ei osanud paremaks teha juba?


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

lol :D

3p:)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Võiks siis vähemalt mingi laulu taha panna...

 

Ennem kui mingeid PK videosi vms teed, õpi nende tegemine ära...

 

1p


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Hello this is my second bounty hunter PK video.

I hope u enjoy"

 

Selline text oli siis descriptionis ..

 

Nii, vaatasin videot, vaatasin lõpuni ja sygasin lõpus kukalt ja mõtlesin, kus siis bounty hunter jäi ? . Mingi tavaline PK World video.

 

Et suht hea video ma vaatan. Overall = 0.9% .. Rohkem kahjuks ei anna 0_o

 

Pannud siis vähemalt muusikagi mängima.

 

Btw, muuda description ka ära eks. :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
iga killi lõpus ütled gf? ....

 

Jah?

 

 

 

"Hello this is my second bounty hunter PK video.

I hope u enjoy"

 

Selline text oli siis descriptionis ..

 

Nii, vaatasin videot, vaatasin lõpuni ja sygasin lõpus kukalt ja mõtlesin, kus siis bounty hunter jäi ? . Mingi tavaline PK World video.

 

Et suht hea video ma vaatan. Overall = 0.9% .. Rohkem kahjuks ei anna 0_o

 

Pannud siis vähemalt muusikagi mängima.

 

Btw, muuda description ka ära eks. :D

 

 

BH world ehk bounty hunter world?

Kõik killid olid bounty hunteris?

Sa olid vist vana bounty hunteriga harjunud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

on pvp world ja bh world :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Universaalne,põhimõtteliselt iga korralik pker,kellel on natukesegi respecti vastase vastu,soovib fighti alguses edu(GL) ja fighti lõpus Gf/Bf või midaiganes.

Video on üpriski normaalne,combo on suht selge.Dropid ka enam-vähem.Su käitumine võiks parem olla :) Annan 5 punkti 10mnest.Video muutmisega peaksid ka natukese rohkem vaeva nägema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Universaalne,põhimõtteliselt iga korralik pker,kellel on natukesegi respecti vastase vastu,soovib fighti alguses edu(GL) ja fighti lõpus Gf/Bf või midaiganes.

Video on üpriski normaalne,combo on suht selge.Dropid ka enam-vähem.Su käitumine võiks parem olla :) Annan 5 punkti 10mnest.Video muutmisega peaksid ka natukese rohkem vaeva nägema.

 

 

 

Kõige normaalsem ja ausam kommentaar siiani.

Äitähh :D

Tean ,et käitumisega natuge probleeme :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Universaalne,põhimõtteliselt iga korralik pker,kellel on natukesegi respecti vastase vastu,soovib fighti alguses edu(GL) ja fighti lõpus Gf/Bf või midaiganes.

Video on üpriski normaalne,combo on suht selge.Dropid ka enam-vähem.Su käitumine võiks parem olla :) Annan 5 punkti 10mnest.Video muutmisega peaksid ka natukese rohkem vaeva nägema.

 

Sa teed nalja või? Sa tead üldse mida gf tähendab? Kuradi newschoolerid ütlevad alati gf igakord kui kellegi tappa , olenematta kui kiirelt ja kuidas.

 

gf tähendab midagi siis kui fight oli raske , riskiline , honor jne. Ehk pmst mõlemal osapoolel oli raske fightida ja teist ära tappa. Siis on väärt seda nimetada gf. Mina isiklikult pkdes ei ütle kunagi gf , ainult siis kui ta oli seda väärt , kui tema ütleb ka vastu gf , siis mõlemale meeldis see fight ja kumbgi oli teise surma ja itemeid väärt.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa teed nalja või? Sa tead üldse mida gf tähendab? Kuradi newschoolerid ütlevad alati gf igakord kui kellegi tappa , olenematta kui kiirelt ja kuidas.

 

gf tähendab midagi siis kui fight oli raske , riskiline , honor jne. Ehk pmst mõlemal osapoolel oli raske fightida ja teist ära tappa. Siis on väärt seda nimetada gf. Mina isiklikult pkdes ei ütle kunagi gf , ainult siis kui ta oli seda väärt , kui tema ütleb ka vastu gf , siis mõlemale meeldis see fight ja kumbgi oli teise surma ja itemeid väärt.

 

Tean,ma olen ka suht oldschool pker(Noh,nii palju kui mul maini kõrvalt aega jäi,str 99 sellel ajal võttis tohutu aja,pluss olin stakest ''sõltuvuses'').Kindlasti tead ka Most Dreaded'it,kuna sa tegutsesid/tegutsed ka RSC's.Tegin enda pure natukese enne teda,olin ka ta põhiline donater.

Peale paari aastat pkamist,lihtsalt tulevad need kaks sõna,enne ja peale fighti.

 

Muidugi ütled ju siis gf,kui näiteks vastane ei runni(kuigi tegemist ei olnud DMiga),vastane sai paar korda su red barred,ei safenud ning tal oli natukese austust sinu vastu. Vahepeal ütled lihtsalt austusest teise mängija vastu gf(kui me Most'iga omavahel dme tegime,siis koguaeg sattus gf chatboxi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tean,ma olen ka suht oldschool pker(Noh,nii palju kui mul maini kõrvalt aega jäi,str 99 sellel ajal võttis tohutu aja,pluss olin stakest ''sõltuvuses'').Kindlasti tead ka Most Dreaded'it,kuna sa tegutsesid/tegutsed ka RSC's.Tegin enda pure natukese enne teda,olin ka ta põhiline donater.

Peale paari aastat pkamist,lihtsalt tulevad need kaks sõna,enne ja peale fighti.

 

Muidugi ütled ju siis gf,kui näiteks vastane ei runni(kuigi tegemist ei olnud DMiga),vastane sai paar korda su red barred,ei safenud ning tal oli natukese austust sinu vastu. Vahepeal ütled lihtsalt austusest teise mängija vastu gf(kui me Most'iga omavahel dme tegime,siis koguaeg sattus gf chatboxi.

 

Sõbrad teevad suht tihti seda et ütlevad gf.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
on pvp world ja bh world :D

 

Pole selline ruuni kutt :D

 

Soz for OT


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust on tore näha inimesi, kes ka surres GF ütlevad ja ehk ka seda mõtlevad.

Aga see on präegusel ajal juba üpris haruldaseks muutunud, kuna ma julgen väita, et SUUREM enamus mängijatest on need "omfgsadnerdgetalifePLOX" kutid..Aga ega ma vist saan nüüd väga suure sõimu osaliseks, kuna need ongi ju need moekad tüübid ;)

 

Video eest 3p


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne mine õpi kasutama sõna GF kui fight oli tõesti GF ja pealegi , enne kui tuled mind õpetama asjades mis ei eksisteeri , sina mina õpi Videosi editima ja pk skill ka.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa teed nalja või? Sa tead üldse mida gf tähendab? Kuradi newschoolerid ütlevad alati gf igakord kui kellegi tappa , olenematta kui kiirelt ja kuidas.

 

gf tähendab midagi siis kui fight oli raske , riskiline , honor jne. Ehk pmst mõlemal osapoolel oli raske fightida ja teist ära tappa. Siis on väärt seda nimetada gf. Mina isiklikult pkdes ei ütle kunagi gf , ainult siis kui ta oli seda väärt , kui tema ütleb ka vastu gf , siis mõlemale meeldis see fight ja kumbgi oli teise surma ja itemeid väärt.

 

Ma olen nii õnnelik, et sina meil oled oldschooler.

 

Respect ülesse kohe!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

tee pilte mitte videosi :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.