Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Arvutist kanaleid vaadata .

Küsimus

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Osta omale TV-kaart .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
palju maksab umbes ?

 

Mina sain endaoma 500.-ga mingi 2 aastat tagasi.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Elionis ja paljdues taolistes kohtades on jah,teatud TV-kaardid olemas. Pistad USB auku ja vaatad ntks Winampi või mõne muu programmiga. Võib-olla on isegi sellel enda teatud programm olemas,ei oska öelda.

 

Edit/ Vale link,otsin kohe uue.

Mm...Ei leia hetkel,aga on olemas kohad kus saad vaadata osasid,Eesti sarjade omasid. Ntks Kelgukoerad,Hommikuköök,Krimi jpms.

 

Kaardi kohta leidsin suht asjaliku foorumilehekülje,kui loomulikult jagad nendest asjadest natukese.

http://www.digi-tv.ee/viewtopic.php?f=44&t=7063

300-750ekr eest saaksid kindlasti normaalse kaardi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Elionis ja paljdues taolistes kohtades on jah,teatud TV-kaardid olemas. Pistad USB auku ja vaatad ntks Winampi või mõne muu programmiga. Võib-olla on isegi sellel enda teatud programm olemas,ei oska öelda.

 

Edit/ Vale link,otsin kohe uue.

Mm...Ei leia hetkel,aga on olemas kohad kus saad vaadata osasid,Eesti sarjade omasid. Ntks Kelgukoerad,Hommikuköök,Krimi jpms.

 

Kaardi kohta leidsin suht asjaliku foorumilehekülje,kui loomulikult jagad nendest asjadest natukese.

Digi-tv.ee • Vaata teemat - Eesti DVB-T vastuvõtul toimivad arvutikaardid

300-750ekr eest saaksid kindlasti normaalse kaardi vms.

 

ohoh, tänud sulle ! (:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul maal see usb jubin ei töödanud! (tallinnast 50km)


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

yeap selline pulk

~700.- midagi sinna kanti

paned arvutisse ja PANED KA ANTENNI TAHA!!!!!!

näitab igal pool kui normal anten too mis kaasas too pask!!

ja pulgaga peaks plaat kaasas olemas seal program peal millega vaadata


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Muideks kui sa omad elioni DTV siis saab ka sellekaudu vaadata, tuleb ainult vaeva näha ning veits häkkida.

Asi toimib siis lauaarvutil, võimalik, et ka wifil, ei ole wifit proovinud.

Kunagi liikus mingi õpetus ringi millega sai DTv kaudu arvutist filme teleka ekraanile lasta. Ise ma sellega hakkama ei saanud, aga põhimõtteliselt peaks see asi igatepidi töötama, kuna nii telekas kui arvuti on sama ühenduse taga. Aga siis on arvatavasti ainult võimalik kombinatsioon sama pilt nii telekas kui ka arvutis, kuna mitme kanali eriaegne vaatamine läbi digi-tv tahab minu teada teist digiboxi.

 

Ca. aasta tagasi oli igatahes selline keiss, kui enda tuppa digitv-d soovisin. Siis oli ainuke võimalus kilone karp lisaks osta. (Tho ma ei mäleta, see võis Viasat ka olla)

 

Muidu uuematel PC-del peaks see teleka liides ka olema ju. Saad otse kaabliga telekast juhtme arvutisse viia ja siis browsida.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Siiski ei ole nii, et arvutis kui ka digitv sama pilt, tuleb muuta üks asukoht ära ja siis saab mõlemat nii vaadata, et üks vaatab näiteks kanal2, teine tv3 jms.

 

Igatahes endal oli see peal, tean suht täpselt kuidas käib, proovin varsti wifile ka ära.

See töötab siis, kui omad ruuteris adminni passwordi ja muud, sest kui oled korteris vms siis on seal ka teised inimesed, kes peavad oma lani ip muutma sest selle käigus peab dhcp maha keerama.

 

Muidu ma nägin sellega veel välismaa kanaleid kah, aga ainult krüpteerimata, mingi vene jura oli, lootsin tv6 näha, aga ei ole :/

 

Igatahes kui keegi tahab, võib pm saata, saadan õpetuse kus kirjas täpselt mis tegema peab, et arvutist dtv vaadata.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.