Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Party 24/7 Publik Server 20+2 Slot!

Meeldib Server?  

65 liiget on hääletanud

  1. 1. Meeldib Server?



Soovitatud postitused

VIP

// tehtud, tänud.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No see mu lemmik server :D, tabab hästi ja bani saab suht harva, aga ja vahest ikka saab ka.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul üks mure ,nimelt k2isin just täna mängimas ja sain banni,ilma põhjuseta ,mind ei specitud ei tehtud demo ega midagi, ja ma arvan selle eest, et lasin admini maha (:D) ,arvatavasti bannis admin nimega N!ce .kui on keegi siit selles foorumis admin , palun võtke bann maha .

 

 

:ty


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul üks mure ,nimelt k2isin just täna mängimas ja sain banni,ilma põhjuseta ,mind ei specitud ei tehtud demo ega midagi, ja ma arvan selle eest, et lasin admini maha (:D) ,arvatavasti bannis admin nimega N!ce .kui on keegi siit selles foorumis admin , palun võtke bann maha .

 

 

:ty

 

1. Näita demo

2. Ütle enda csi nick ka.

3. IP'd oleks ka vaja :)


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
täielik pask servu sain no reson bann õeldi wh ja banniti ära nad ei sepccinudki kuigi ma plnud wh krdi hoo*ad .......

 

Vähemalt sõnavara on sul äge.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lover vist vihkab mind :S, tuli serverisse ja pani bani :D

 

nimi : lindur (pelan koguaeg selle nimega)

ip :

88.196.243.228

 

 

Lemmik server :P


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
täielik pask servu sain no reson bann õeldi wh ja banniti ära nad ei sepccinudki kuigi ma plnud wh krdi hoo*ad .......

 

Suht kõva ytleja :D

 

Pmt sa kuulud selliste inimeste sekka, kelle skoor on CSis 50/4 ja siis kui admin tuleb sisse ja järgmise 10 mindiga on seis 50/30. Mis juhtus ? Võetakse wh maha lol.

 

Gl sellega, et sa lihtalt ytled "ma pole wh" või "speci enne". Arvad, et keegi adminitest ei tea kuidas wh-d toimivad, ma arvan, et matean piisavalt palju nendest wh-st ja aimbottidest, ma olen uurinud ja olen isegi neid nn. pooleks saaginud.

 

Ja siis yks asi veel cheaterite puhul, ADMINID. Kui bannite kellegi (amx_ban blabla perm" ja see player on juba mingi 5-20 seki pärast serveris tagasi, siis on tegu kas IP Resetiga või multihackiga, niiet järgmiseks bannige "amx_banip blabla" ja siis ei tle nad kindlasti samal päeval tagasi. (muidugi võid kohe ka "banip" kasutada kui on wh/aim, see pole keelatud).

 

Näiteks toon mingi mõttetu kuti, panin ban talle, tyyp oli 5 seki pärast sees ja kysis mult, "Miks ma kicked sain?" Lol wat ? :dead: Et no, sellised asjad on väga kahtlased.

 

Ja no, tavaliselt on sellised tyybid, bannid ära, tleb kohe tagasi, sõimab adminil näo täis ja pelab edasi, järeldus : kindel kooder, poh, et admin eksis vb selle korra bannimisel (polnud cheat, seekord) aga kutt tuleb tagasi 5 sekiga, siis on tegu "commond cheateriga", kuna ta teab kuidas kohe tagasi tulla, teha IP Reset või mis iganes. Lasete kohe "banip" peale ja rahu majas.

 

Oma demodega minge per*e kõik, see, et sa demo teed ei välista seda, et sa wh pole. 1 vajutus ja wh maas > teed demo > saadad adminile > 1 vajutus ja wh peal. :dead:


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
90.191.153.124

 

eile saime funckiga banni, sest olime vendis, rääkisime omaette lihtsalt mitte ei öelnud ette jne

 

Kurvastuseks pean ytlema, et see ei loe midagi. Vent on keelatud asi Party serverites. Kui mujal võib, gl sellega siis.

 

Et vendid, skype, teamspeak etc on keelatud Party serverites. See peaks olema reeglites ka kirjas.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja see näide on küll mööda

 

Tean xD.

Ei viitsi muuta ka, kustutan ära.

 

Pääsed see kord siis xD.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Unbanni tahaks, sain just banni, sest lasin liiga palju.

85.89.34.49

 

nick oli Armin - Van - Duubel

 

 

Ikka veel ootan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

DEAD* Pezor´ : sa ikka uni

 

 

*DEAD* Pezor´ : ****u 15aastat banid..

The server operator has added you to banned list

Added to banned list.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keskkond on de_biilne +Adminid on Juhkardid peale luzi liu vms .

 

 

WeedMan , totaalne asshole bannis mind vist 6:1 skoori p2rast , ei tea ... igal juhul , soovitan selle idioodi admin listist eemaldada. kokku sain m2ngida seal serveris t2pselt 46 minutit ja 22 sekundit :) m2ngisin nimega - C R O L , kui kellegil on soovi unbannida siis IP on siin :88.196.206.106 , kui veab , tulen teinegi kord banni saama :) , KTHXBAI.


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keskkond on de_biilne +Adminid on Juhkardid peale luzi liu vms .

 

 

Kle kutt, ole vähe vait oma sõnadega eks ?. Lambist paned, et kõik adminid mingi juhkardid ? .

 

Ma lambist panen ka sulle next time ban selle-eest, et sa niisama käid serveris .

 

Teeb sama välja ?.

 

Lambist pole vaja hakata sõimama kedagi, kui tahad kedagi sõimata, siis konkreetne nimi ja anna minna.

 

Ja kui ei meeldi keskkond, siis ära mängi.

 

Muidugi kriitika teretulnud.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle kutt, ole vähe vait oma sõnadega eks ?. Lambist paned, et kõik adminid mingi juhkardid ? .

 

Ma lambist panen ka sulle next time ban selle-eest, et sa niisama käid serveris .

 

Teeb sama välja ?.

 

Lambist pole vaja hakata sõimama kedagi, kui tahad kedagi sõimata, siis konkreetne nimi ja anna minna.

 

Ja kui ei meeldi keskkond, siis ära mängi.

 

Muidugi kriitika teretulnud.

 

muhe


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Krt, üle pika aja oli nii et bani ei saa, aga jah sain nick oli KASAHH ip

90.191.185.178 äkki saab unbani


Ära topi selliseid linke siia.gif

topin küll

Päris topidki ;)

 

Tahad deleten su ära?Vajuta ja ma hammustan!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Unbanni tahaks

85.89.34.49

 

nick oli Armin - Van - Duubel

 

Oleks siis võimalik, juba viimased 2-3 nädalat banned -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.