Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Party 24/7 Publik Server 20+2 Slot!

Meeldib Server?  

65 liiget on hääletanud

  1. 1. Meeldib Server?



Soovitatud postitused

VIP

Türa, kas te võiksite kõikidele uroodidele ja adminidele selgeks teha, et ma ei koodi, Lover bannis mu ära, tuimalt ja kõikidelt adminidelt, kes mu bannisid õigused nahhui võtta, vend ei speccinud ka...

Ingame nick: PerfectCut


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui mingi admin on siin, siis bannige asdf vms ära. speedi laseb ja pange mingi teine map ka. Viimasel ajal on server kuidagi allakäinud ..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Tuleks kaido msni aka maalt koju :(

 

...Siis saaks xRedirect peale panna ning tagasi nime Party 24/7 Public Server peale panna + me ei peaks enam mängijaid häirima sellega kus ingame spammime war3 serveri ipd :)

 

Oleks lihtne, saaks serverite vahel käsuga /server joosta edasi-tagasi :)

+ Suur eelis on ka see, et need kellel cs vana patchiga, ei pea enam connect ip console toppima, ingame saab väga lihtsalt servereid vahetada :) (Reaalajas reklaamib servereid, näitab mängijate arvu ja mappi mis moment serveris on) Niiöelda võrgustik kahe serveri vahel.

Need kellel on uuem cs patch, saavad lisada ka serveri favorites.

 

NB! Protocoli EI TULE, sest moment ei leidnud ma ühtegi protocoli eikusaskilt mis oleks töökorras ja UUENDATUD viimasel ajal.

 

 

Näide ka neile kes ei tea millest jutt on (xredirect):

 

fy_pool_day0002.bmp

 

fy_pool_day0000.bmp

 

fy_pool_day0001.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jamh, väga hea asi.

 

Aga jh .. ei saa veel pelada Waris siis.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Leia mulle kuskilt töötav dproto / cbooster, siis saab asi tööle ilusti.

Hetkel leht kus ma varem dproto tõmbasin ja 47+48 tegin, ei tööta enam, uuendamata ühesõnaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irf, oma viga et solvate teda siis

 

Too kutt on teist vähe kõrgemal tasemel pelamises niiet, ole vait siis eks.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irf, oma viga et solvate teda siis

 

Too kutt on teist vähe kõrgemal tasemel pelamises niiet, ole vait siis eks.

 

Meie Fredyga oleme sama sugused nagu tema , natukene sitemad isegi aga meie saam ikka banni :)

 

INGLIKE - se suhtes on kõik juube sõbralikud millegi pärast.


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

195.50.199.10

 

 

Unbani paluks.


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fredi, ei tänapäeval ei aita enam steam ega nonsteam, kui liiga palju lased, saadki banni.

 

Pole midagi teha kui inimesed ei mõtle peaga.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kes N1cile csi halvimate mapide nimekirja andis ?, koguaeg paneb mingeid jubedaid ja mõttetuid mape nt Office, Westwood ...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sitaks lahe , sain lampi bänni täna , gf noob admins

 

Et vb täpsustaks, kes admin.

 

Sest iga admin ei ole siin mingi noob eks .


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Täna lisandub Party serverite hulka ka kolmas, ja seda VÕIB-OLLA ja kui, siis 47+48 protocoliga SURF server, mida saab ilusti ka favorites lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervitus ka ülepika aja Party noliferitele, ehk keegi mäletab bot New beginnerit. ? :D

Anyway, mis ma lugesin siin osasi kirju, et unban see ja too , põhjuseta ban .. kusjuures jäin mõtlema selle üle, päris paljud lasevad koodi saavad banni, ja tulevad siis siia foorumisse ja kirjutavad , ma sain niisama banni . No cmon, mai usu et sealsed adminid panevad põhjuseta banne, alati leidub põhjus, kasvõi pisemgi mida te arvata võiks..

 

Anyway GL & HF Party 24/7 servule. :) Ehk kunagi joinin ka uuesti, kui leidub aega pelade jaoks. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tip top värk ütleks pub ja surf pub on tomivad aga zombie zerver on suht jamasti kuna ei saa fav lisada:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervitus ka ülepika aja Party noliferitele, ehk keegi mäletab bot New beginnerit. ? :D

Anyway, mis ma lugesin siin osasi kirju, et unban see ja too , põhjuseta ban .. kusjuures jäin mõtlema selle üle, päris paljud lasevad koodi saavad banni, ja tulevad siis siia foorumisse ja kirjutavad , ma sain niisama banni . No cmon, mai usu et sealsed adminid panevad põhjuseta banne, alati leidub põhjus, kasvõi pisemgi mida te arvata võiks..

 

Anyway GL & HF Party 24/7 servule. :) Ehk kunagi joinin ka uuesti, kui leidub aega pelade jaoks. :D

 

Mina sind mäletama .

Jopakas , meil oli clan ka veel , Nick oli kas :

 

Happy , elzi , izz , midagi taolist . Paul olid pelade nimi .


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.