Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O: Membersipi pinni.

Soovitatud postitused

Mina tahan omale pinni osta ja maksaksin sollides ja oleks tore kui te müüksite sollides ette käin minu jaoks usaldusväärsetele inimestele (mitte sellised nagu bongshit kes pole kanepit proovinud) ja värki postitage oma hind ja kontakt ja eks ma võtan teiega ise ühendust kes spammib saab orcutilt warni cuz ta on lahe jee jee ma ka aga teeme siis nii et hind ja kontakt siia ja siis lisan msni ja räägime ja teeme äri ära ja siis on kõik hästi.

 

Ja siis varjutussu reeglite kohaselt pean tegema nii:

Minu nimi: jääb mulle teada sest see on minu nimi

Maakond: tegelt on linn mitte maakond just nii

Linn: jah suur linn väga kena

Msn: täiesti olemas ja selle saab isik kes müüb mulle hea hinnaga solides ühe pini teised seda ei saa onja

 

 

 

 

LISAKSIN veel seda kaa siis et ma maksaksin ülekandega et ma kannan oma rate kasutajalt sinu rate kasutajale ma ei saada teile smsi ega ei helista teile solle vaid kannan üle öelge hind palun aitähh!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mina tahan omale pinni osta ja maksaksin sollides ja oleks tore kui te müüksite sollides ette käin minu jaoks usaldusväärsetele inimestele (mitte sellised nagu bongshit kes pole kanepit proovinud) ja värki postitage oma hind ja kontakt ja eks ma võtan teiega ise ühendust kes spammib saab orcutilt warni cuz ta on lahe jee jee ma ka aga teeme siis nii et hind ja kontakt siia ja siis lisan msni ja räägime ja teeme äri ära ja siis on kõik hästi.

 

Ja siis varjutussu reeglite kohaselt pean tegema nii:

Minu nimi: jääb mulle teada sest see on minu nimi

Maakond: tegelt on linn mitte maakond just nii

Linn: jah suur linn väga kena

Msn: täiesti olemas ja selle saab isik kes müüb mulle hea hinnaga solides ühe pini teised seda ei saa onja

 

 

 

 

LISAKSIN veel seda kaa siis et ma maksaksin ülekandega et ma kannan oma rate kasutajalt sinu rate kasutajale ma ei saada teile smsi ega ei helista teile solle vaid kannan üle öelge hind palun aitähh!

 

Aaaa, väga kaine vend oled.

Kui sul 73 tehingut on ja kanepit pole teinud siis ette ei saa. (whatdafuck)

Kuradi õli , sa ei tohiks selliseid sõnu kasutada mille tähendust sa ei teagi...

 

Tuled oma faking pinni ostmis teemas teisi inimesi laimama ? wtf , kasva suureks tont.

 

 

/////: Ajaa, btw päris hästi oled informeeritud selle kanepi asja koha pealt XdXd

 

+ mine googelda sõna "maakond" tähendus.

"Maakonnas ei ela aga linnas elan" , HAHAHAHAHAHAHA , debiilik .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aaaa, väga kaine vend oled.

Kui sul 73 tehingut on ja kanepit pole teinud siis ette ei saa. (whatdafuck)

Kuradi õli , sa ei tohiks selliseid sõnu kasutada mille tähendust sa ei teagi...

 

Tuled oma faking pinni ostmis teemas teisi inimesi laimama ? wtf , kasva suureks tont.

 

 

/////: Ajaa, btw päris hästi oled informeeritud selle kanepi asja koha pealt XdXd

 

+ mine googelda sõna "maakond" tähendus.

"Maakonnas ei ela aga linnas elan" , HAHAHAHAHAHAHA , debiilik .

Just selline sa oled:eat:! Hea töö!

 

 

Sain pinni. Harles müüs - GJ!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bongshit , HAHAHA, REBISID KILDU VÄÄ ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mm , mitme solliga Jutt käib [email:3294x36z]anakas--@hotmail.com[/email:3294x36z][/QUOT]

 

Valus TONT!!

 

Mul 2 msni Üks on [email:3294x36z]TheStone-@hotmail.com[/email:3294x36z] ja teine on [email:3294x36z]Anakas-@hotmail.com[/email:3294x36z]

Niiet ärage temaga keegi DIILI tehke mingi Scammer vend on ta!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mm , mitme solliga Jutt käib [email:32ef1fsy]anakas--@hotmail.com[/email:32ef1fsy]

 

Valus TONT!!

 

Mul 2 msni Üks on [email:32ef1fsy]TheStone-@hotmail.com[/email:32ef1fsy] ja teine on [email:32ef1fsy]Anakas-@hotmail.com[/email:32ef1fsy]

Niiet ärage temaga keegi DIILI tehke mingi Scammer vend on ta!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.