Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahetsemine.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Põhikooli keemia oleks võinud paremini selgeks õppida, selle arvelt kümnendas raskem.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhikooli keemia oleks võinud paremini selgeks õppida, selle arvelt kümnendas raskem.

 

Täpselt sama

 

Ainuke aine mida pole kunagi viitsinud õppida, pmt ainult spikkrite peal kõik need aastad üle elanud :D


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Neid asju on ikka päris palju mida ma kahetsen aga üks suurimaid asju on see et suitsetama hakkasin...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Neid asju on ikka päris palju mida ma kahetsen aga üks suurimaid asju on see et suitsetama hakkasin...

 

Sama lugu, koolihariduses ma ei kahetse midagi.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Neid asju on ikka päris palju mida ma kahetsen aga üks suurimaid asju on see et suitsetama hakkasin...

 

ma suitsetasin 2 pool aastat õnneks sain lahti sellest .


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma suitsetasin 2 pool aastat õnneks sain lahti sellest .

 

On sul äkki mingit head nippi kuidas saaks loobuda ?

Niimoodi paugupealt maha jätta ma ei suuda.

3-4 aastat suitsetanud -.-


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
On sul äkki mingit head nippi kuidas saaks loobuda ?

Niimoodi paugupealt maha jätta ma ei suuda.

3-4 aastat suitsetanud -.-

 

Ma avastasin et poinlest asi ja laksult jätsin . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei õppinud jamh , paar päeva tagasi enne jõuluvaheaega sain koolist nn ''lennukit'' :/


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pointless. Jälle kirjaviga :D

Teemasse, ise vist küll ei kahetse, enamvähem nelja viiene, kuigi keemiaga on ka mul probleeme.

 

lol t täht läks valesti , muidu ma oskan küll seda kirjutada . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pointless. Jälle kirjaviga :D

Teemasse, ise vist küll ei kahetse, enamvähem nelja viiene, kuigi keemiaga on ka mul probleeme.

 

Mis m6ttes keemiaga , sa m6tled kooli tund or ´´punn´´ vms


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

On olnud küll sellist seisu jah , see oli 5 klassis kuna sinnani olid mul kõik viied ja edasi hakkas 4 kuni 3 joru edasi minema aga eks ma püüan ennast paradada :) kuigi ma arvan et sellega mul enam ei edene kuna olen laisk nüüdsest ja ei viitsi ültse õppida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On sul äkki mingit head nippi kuidas saaks loobuda ?

Niimoodi paugupealt maha jätta ma ei suuda.

3-4 aastat suitsetanud -.-

Ma suitsetasin umbes kolm aastat, alustates vähesega ja hiljem läks juba üle paki punaseid sigarette päevas. Suitsunälg oli meeletu ja tõesti ei uskunud, et midagi ka selle vastu teha annab. Kopsud omadega läbi ja tervis kehva, hakkasin mokatubakaga katsetama. Ostsin omale umbes 5 pakki ja alustasin 1-2 padjakesega, hiljem küll tarbisin rohkem. Minu nikotiinivajaduse rahuldas see ära ja lõpuks said need pakid otsa. Arvasin, et mind ootab ees jälle põrgu, kuna suitsunäljas olen teinud äärmiselt lolle asju, kuid minu imestuseks puudusid võõrutusnähud minu jaoks peaaegu sajaprotsendiliselt. Proovi ära, äkki aitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On sul äkki mingit head nippi kuidas saaks loobuda ?

Niimoodi paugupealt maha jätta ma ei suuda.

3-4 aastat suitsetanud -.-

 

Ma suitsetasin kuskil 5 aastat . noh rohkem nagu pühapäevasuitsetaja et kui joon siis teen. ja siis koolis nagu ka üle vahetunniti. Tõsist sõltuvust nagu polegi nüüd jätsin aastavahetusel maha. Muidu ei isutagi aga kui joon siis tuleb ilge tahtmine teha nagu väga tõsine:D ja tänu sellele et nüüd suitsetamise maha jätsin pean üritama ka vähem pidutseda:D

 

ise nagu kahetsen vb seda liigset raha laristamist ja sellist. sest tänu sellele et ma ei oska raha hoida pole mul isegi lube veel:D

Kuid oleks säästnud vahepeal oleks need ja oleks ka auto olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Savuman mul suht sama .

Joond olen siis tahan sitaks tobi . :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

te ei saa siin ise ka aru mida " suitsetamise " all m6eldakse? :D ma arvan et pooled m6tlevad wiidi , teised suitsu ? :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.