Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti Brasilia mäng mis arvad?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Munnid kohtunikud!!!!

Mis see eestlane kohtunikule ütles(nimi ei tule meelde) kes sai punase.

Brasiilia 1-0 Eesti

 

ei tea

kõigepealt saad molli ja siis saad punase :dead::dead::S:h:

et oleks ise seal olnud siis oleks ikka kohe ära valanud

eesti väravavaht oli ikka õige

pani vastu kohe

 

ja kaua mäng käinud on?

 

ammu läbi juba

oma 10 min :)


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Super mäng Eesti poolt, hea töö! Kõigest 1:0 kaotada 5-kordsele maailmameistrile pole häbiasi ja seda isegi siis, kui oled selline jalgpalliriik nagu praegu Hispaania. Eestlased mängisid väga võitluslikult ja pingutasid ikka kõvasti(H)

 

Mulle tundus, et alguses võtsid brassid seda mängu suht lõdvalt ja kuna eestlased panid täiega vastu, siis ei suutnud Brasiilia väravat lüüa avapoolaja esimesel poolel. Lõpuks võtsid ennast kokku, hakkasid korralikult mängima ja Fabiano lõi poolaja lõpus värava ära. Teisel poolajal oli mäng küll väga võitluslik ja lahtine. Pall käis ühe värava alt teise. Kahju, et lõpus ei suutnud Eesti viigiväravat lüüa. Vahepeal oli küll nii, et Eesti tegi päris mitu väga ohtlikut rünnakut brasside karistusalas ja no siis veel muidugi see Vosko võimalus. Eestlased suutsid Dunga suht närvi ajada. See kollane kaart (millele järgnes punane) oli jah väga imelik otsus. Õnneks juhtus see siis, kui mäng juba lõppema hakkas. Kokkuvõttes võib päris rahule jääda, kui vaadata seisu ja seda, kes vastas oli. Ei saa küll öelda, et Brasiilia oleks lõdvalt võitnud. Need, kes ennustasid, et Eesti kaotab 10:0 vms, panid ikka väga puusse:D


msnitsitaat2.jpgmsnitsitaat3.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jube hea mäng Eesti poolt peaks mainima .

Ja no kohtunikud olid ära ostetud,

Braziilialt oleks paremat mängu oodanud ikkagi.

oleks brasiillased pingutanud, oleks skoor väheke suurem olnud. brasiillased võtsid vabalt seda mängu. eestlaste mäng oli kohutav minu meelest. tänu eestlaste veale tuli brasiillastel üldse värav.

muide, ma pole kunagi Eesti koondise poolt olnud.

 

// kui ma oleks 1500'ga pileti ostnud (või palju see oligi, ei mäleta), oleks ma küll kahetsenud. väga igav mäng oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oleks brasiillased pingutanud, oleks skoor väheke suurem olnud. brasiillased võtsid vabalt seda mängu. eestlaste mäng oli kohutav minu meelest. tänu eestlaste veale tuli brasiillastel üldse värav.

muide, ma pole kunagi Eesti koondise poolt olnud.

 

// kui ma oleks 1500'ga pileti ostnud (või palju see oligi, ei mäleta), oleks ma küll kahetsenud. väga igav mäng oli.

Nad ei hakkanud enam ränka kah panema, kuna Argetiinaga tuleb mäng, ja 1 meeskonnast on rangluu murruga vb.


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käisin vaatamas, ei olnud midagi erilist.

Hispaania mängul käisin ka natuke aega tagasi ja Hispaania ikka 5 kora parem...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik vinguvad ainult kohtuniku üle,njah õiged sportlased ei vingu kohtuniku üle,''nad neelavad selle alla'',minu arust oli mõtetu mäng,ming braziillased ei pingutanud ja noh oleks seal esimesel poolajal kasti küljepealt sisse löönud oleks suht naiss,aga noh rohkem ma kommenteerida ei saa kuna vaatasin ainult esimese poolaja ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Igati viis mäng oli.

See värav oi ka nii koba peale, Eesti loll eksimus poolaja lõpuminutitel.

Mäng oli hea, brasiillased võtsid suhteliselt lõdvalt.

Hea mäng Eesti ! ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ise vaatasin telekast, see värav oli jah suht Eestlaste vea peale, keegi lõi vist palli vastu brasiilia meest ja see põrkas otse teise mehe ette, kes lõi värava. Eesti väravavaht sai kollase^^.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea vastupanu oli. Esimesel poolajal oli kohe päris head võimalused Eestil, kuid üle värava, see kus Piiroja või Kink ründas äärest oli hea, kahju et Brasiiliane ette tuli :D . Kohe peale Brasiilia väravat telekas kinni ja arvuti oli, ei viitsinud enam vaadata :S ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mäng oli ikka väga ebaaus, kohtunik hoidis brasiiliat nagu oma sugutit.

 

Eestlane saab molli, saab punase, kus on loogika, teine tüüp sai kollase.

 

Ja see kiirrünnaku ajal kui piiroja(vist) maha julmalt niidetati sai brasiilia kollase.... oli kindlalt punast väärt, sest ta isegi ei püüdnud palli puutuda.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No fakk mitu türanägu juba öelnud et kohtunikud ostetud?

Mõtle ka oma faking ajuga mingi viiekordne maailmameister tuleb mingi koba eesti vastu mängima ja ostavad endale kohtnikud et võita ja veel sõpruskohtumine ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mäng oli ikka väga ebaaus, kohtunik hoidis brasiiliat nagu oma sugutit.

 

Eestlane saab molli, saab punase, kus on loogika, teine tüüp sai kollase.

 

Ja see kiirrünnaku ajal kui piiroja(vist) maha julmalt niidetati sai brasiilia kollase.... oli kindlalt punast väärt, sest ta isegi ei püüdnud palli puutuda.

Keegi jah niideti tagant maha, korkidega otse jalga...


nc.png

22641.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.