Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

sms registreerumine

Soovitatud postitused

VIP

Kusjuures väga hea idee!

 

Ma siin endamisi mõtlesin, et teeks üldse resa; jätaks kõik alafoorumid alles, kõik kasutajad (v.a.) moded/adminid/eeskujulikud jätaks alles ja siis oleks näha, kes regab. See tähendab seda, et ilmselt muutuks foorumi üldpilt normaalsemaks, spammi oleks vähem (juba siis on seda vähem, kui peale banni peab uuesti sms rega tegema.) See minu idee raudselt läbi ei lähe, kuna teemasid palju ja kindlasti oleks hulk neid, kes ei registreeriks enam.

 

Btw: Siim, ma olen alati su neid loomapilte armastanud! LMFAO! :P Mingi lehmad, kanad, hobused, kaalikad, kummikud, jne. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Btw: Siim, ma olen alati su neid loomapilte armastanud! LMFAO! :P Mingi lehmad, kanad, hobused, kaalikad, kummikud, jne. :P

gf. Edu :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Aga alex ja teised sulelised, ärge kohe öelge "EI" ... mõelge idee peale, see tooks foorumile kõvasti kasu, natukene rahalist kui ka foorumi üldpilt muutuks ilusamaks (igast karvikud ja spammerid ei raatsiks kohe uut kasutajat teha, et jälle samamoodi end banni spammida + scammereid peataks see ka)

 

Ega ma ise ka eriti Runescape fanaatik pole ja ma tean et alex ei taha rsist üldse kuulda, aga suhteliselt valus on mul vaadata seda kuidas teised kasutajad sadadest ja tuhandetest ilma jäävad ja üks värdjas kuskil kodus käsi kokku hõõrub: "Jess, jälle sain ühe lollikese üle lasta"

 

Peace and love,

 

Siim

 

653-funny-horse-hat.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

orcut,i dont wanna lose my postcount :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

poolt ,

Poolt , et teemad l2heksid.

Poolt warni asja pealt.

 

Ps , Foorumise jääks inimesi...100? :D

Sest kes on need inimesed kes räägivad normaalset teksti ?

Kes suudavad smsi saata?

Kes raatsib ültse midagi siin kirjutada.

 

 

Aga . poolt .


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.