Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Counter-Strike Pildid (combod, skoorid ..)

Soovitatud postitused

sorry for OT aga, kvaliteet esimesel laulul oli jube, see ei loe et ta streamis oli. Osad fragid tundusid pubi, võin ka eksida. Aga head killid olid, cpl_mill oli kenasti editud, värvide poolest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sorry for OT aga, kvaliteet esimesel laulul oli jube, see ei loe et ta streamis oli. Osad fragid tundusid pubi, võin ka eksida. Aga head killid olid, cpl_mill oli kenasti editud, värvide poolest.

 

türa mis ei loe et streamis oli, kõvasti loeb, tõmbad alla video siis on kõvem kvali

pubi fragid? :DDDDDDDDDD? sry ei mängi nonsteami, enamus fragid on rootsi highmixi vastu tehtud jou

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
türa mis ei loe et streamis oli, kõvasti loeb, tõmbad alla video siis on kõvem kvali

pubi fragid? :DDDDDDDDDD? sry ei mängi nonsteami, enamus fragid on rootsi highmixi vastu tehtud jou

 

Tegid maha? Järgmine mõttetu mees siin foorumis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ausalt, kuula seda muusika kvaliteeti, see ei ole kohekindlasti NORMAALNE, alla tõmmates ei usu, et ta muutub. Kuid võid mulle vastupidist tõestada, anna link.

 

Rootsi highmixi vastu? HAH. Enamus IRCu "high"-d ei ole midagi nii highd kui nad arvavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käib ka siia alla ma pakun:

1bullet - 2 headshots.

 

de_dust20003.jpg

 

ITZOK, tõ,bam ka pärast editin kommentaari.

 

//itsok, aga käriseb see laul siiski natuke, stream lihtsalt teeb seda tugevamaks. VOt tak.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irv riks0wn, sa oled ikka niiretard..

ära tule oma isapaska ajama. itzokil oli täiesti õigus.

 

 

/pohhui pole et brush aced?

 

combo pildid on küsitud.

 

Ausalt, kuula seda muusika kvaliteeti, see ei ole kohekindlasti NORMAALNE, alla tõmmates ei usu, et ta muutub. Kuid võid mulle vastupidist tõestada, anna link.

 

Rootsi highmixi vastu? HAH. Enamus IRCu "high"-d ei ole midagi nii highd kui nad arvavad.

 

sa meil kõiketeadja ja wannabe spawn ju

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

 

 

sa meil kõiketeadja ja wannabe spawn ju

 

Kui sul nii suur sugutung on, siis hoia ennast kinni palun. Kas ma ütlesin et ma olen pro? Ma lihtsalt olen kuulnud inimeste käest, et rootslased ülehindavad oma skilli. Ma mäletan, kui ma veel mängisin ellmine aasta mid rootslaste vastu, siis nad said puhta ülejooksu ja kickisid meid. Kuigi ma ei saa öelda et ma oleksin eriline laskur olnud, tiimikaaslased lasid. Ja-nüüd-ei-tekita-ma-siia-mingit-offtopicut-kui-probleeme-siis- PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sul nii suur sugutung on, siis hoia ennast kinni palun. Kas ma ütlesin et ma olen pro? Ma lihtsalt olen kuulnud inimeste käest, et rootslased ülehindavad oma skilli. Ma mäletan, kui ma veel mängisin ellmine aasta mid rootslaste vastu, siis nad said puhta ülejooksu ja kickisid meid. Kuigi ma ei saa öelda et ma oleksin eriline laskur olnud, tiimikaaslased lasid. Ja-nüüd-ei-tekita-ma-siia-mingit-offtopicut-kui-probleeme-siis- PM.

 

 

 

ulowidele rootslastele teeb jah tuimalt ülejooksu, tyra enamus ircu mid on krdi tegelt low ja koodivad enamust ajast, ja o n niisama noobid kes eacist ei tea midagi, siis kui pelad mixi mingi orulatega ja sellistega siis pohhult ülejooks kukub

 

// yo word, muidu need pole brush aced

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lollledd!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Biit this:

combo.bmp

 

Osta nimi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kes sulle putru pakkus

 

panid nalja maha we, kle mine paku ennast tiimidesse edasi kuhu sa never ever ei saa :DDDDD

 

heelium ikka poleks ju.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Osta nägu endale heelium.

 

Õppisid sõna ''heelium'' ära? 10 aastane laps.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õppisid sõna ''heelium'' ära? 10 aastane laps.

 

Selle sõna ma omandasin juba ~5-6 aastat tagasi. Sinuarust olen ma 10 aastane aga minu arust oled sina 7 aastane? Käitud täpselt nagu 7aastane Klaviatuuri kauboi.

 

Ahjaa 10+6-3*2-2+6+2/2= Minu vanus.

Kui sul midagi kobiseda on, saada pm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.