Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus rs2 priva serv [317]

Soovitatud postitused

VIP

peded.jpg

 

Irw, mingid adminid fcvad, on kõvad vennad, võtad adminni pure maha, munnigi ei saa, vennad aind mõlisevad, ma teen dupe party.

 

King ja komeet on mõlemad ausalt lollakad, käivad pkmas ja fcvad. Üritavad lahedat panna seal, ühesõnaga teevad mis tahav. Ei soovita serverit, alla käinud välikäimla.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei server lahe üks admin ütleb et ma dupen kohe bann , kontrollige panka idoodid.

Keegi ei kontrolli kohe banned pask servu.

 

Z O R R O on väga kuri :)

 

Tra kui mul on pildiga tõestus olemas, et te dupesite, siis gfto? Point hüpata veel... Fail debiil oled :S Ja Deiv mida sa ulud? Ise sa oled debiilselt ülbe serveris, sinusugustele tulebki ban panna :huh: Fc või mitte, see ei ole nagu mingi asi... Gfto:-(


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kle nahhui mingid adminnid pkvad? idikad olete? võtad adminni maha, munnigi ei saa, siis tuleb admin tagasi põrkama, fcvad ja what ever veel. Tra, mina oleks normaalne, aga kui siuksed sõnaotsesesmõttes munnid adminid on, ma küll vait ei ole. Anna andeks, et nii otsekohene olen, adminid oma poweritega arvavad liiga hästi endast. Isehakanud adminid , võtke teiste serverite adminnidest eeskuju, ei käi pkmas, ei hakka lampi mölisema, kui jagada oma tarkusi, ei kaitse oma sõpru kes tavamängijad ja kes samamoodi süüdi vms. Kohtlevad teisi nii nagu peab, tee ikka liiga persekukkunud.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kle nahhui mingid adminnid pkvad? idikad olete? võtad adminni maha, munnigi ei saa, siis tuleb admin tagasi põrkama, fcvad ja what ever veel. Tra, mina oleks normaalne, aga kui siuksed sõnaotsesesmõttes munnid adminid on, ma küll vait ei ole. Anna andeks, et nii otsekohene olen, adminid oma poweritega arvavad liiga hästi endast. Isehakanud adminid , võtke teisteste serverite adminnidest eeskuju, ei käi pkmas, ei hakka lampi mölisema, kui jagada oma tarkusi, ei kaitse oma sõpru kes tavamängijad ja kes samamoodi süüdi vms. Kohtlevad teisi nii nagu peab, tee ikka liiga persekukkunud.

" Adminnid " Minuarust on King sind nussinud, aga jah..

 

Fited, sellise jutu eest saad juba vähemalt nädal, mida sa üritad? Nigunii ma enam lahti ei tee, krdi lohh tahad servut rikkuda ainult.:eat:


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
idioot oled??? Tee muy pangast pilt ja näita mis dupetud on.

Krt kaua võib sinuga jännata , ma ei saa aru .

Ma pole dupenud, saa aru juba taunik.

 

Oma jutuga võid sa karu keppida, ma ei viitsi vaielda, hoia mu servust eemale ja asi vask.:h:


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainult King ? :D Kes see vend oli, kes hakkas munni mängima, mind ja Fitedit telema wildy lõppu? "Ma võtan oma voidi tagasi". Ausalt, sebige ennem suhtumine teistesse inimestesse, siis tule mulle ütlema, et ma olen ülbe debiilik. King siuke vend, et midagi ütled, hea et nuga ei taha läbi kõllide visata. Sa samasugune peaaegu.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ainult King ? :D Kes see vend oli, kes hakkas munni mängima, mind ja Fitedit telema wildy lõppu? "Ma võtan oma voidi tagasi". Ausalt, sebige ennem suhtumine teistesse inimestesse, siis tule mulle ütlema, et ma olen ülbe debiilik. King siuke vend, et midagi ütled, hea et nuga ei taha läbi kõllide visata. Sa samasugune peaaegu.

 

Lool, sa räägid siin sellest, et ta Fc's ise olite 3'lmekesi, ma olin 77 ja te olite suuremad, Zorro Fc's ja pani prayer'i ja teamiste ka veel, päris säd ?:D


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis see mind huvitab? see on su serveri oma viga, et 1vs1 alal saavad mitu venda attida. See su enda mure. Ja siis pärast mingi pool tundi jamada ja mind wildi teleda ei ole "säd" ? Ja te ise olete palju hullemad kui meie. King on puhas kukk, fcb endaarust kõva pker, sa ka, saad k0 kohe nutma. Tee ennem korralik server, sebi normaalsed adminid ja hakka ise ka normaalseks, siis räägi oma juttu edasi.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Quited pm. Jagame soovitusi neile CalmLandi allmighty wankersitele :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Soovitan soojalt mitte seda mängida ,.

kui soovite midagimängida siis go to web site RuneScape - the massive online adventure game by Jagex Games Studio ja mängi seda mitte mingi priva servut . SEE SAMA HEA KU PELADA RUNESCAPE-i .

 

Sa debiilik pela oma ema tissidega, hoia mu teema puhas ahv.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Komeet,sinu kullakallis,süütu admin.

 

ekgvwg.jpg

 

Ma lasin xlogi,arvan,et võisin.

Igatahes kell 11 jagan ära teile asjad.

GF serv..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õige, keera see wankersland putsi :)


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tehke adminnideks neid,kes seda väärivad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

okok,kõik dropitud,viimane postitus siin teemas.

Tsau

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.