Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus rs2 priva serv [317]

Soovitatud postitused

VIP

Silver - Ma võin tagasi tulla juhul kui tõesti king enam mode ega admin pole ;)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pure on ka paras lohh, päris jube, et siuke jew modeks sai.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry to Komeet.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita seda serverit. adminid pkivad, owner pkib ringiga vms .. paneb 100+ hitte.

Kõik duped töötavad. 10 playerit 8 skillivad 2 pkivad ja nood on ka adminid.

Gf failserver.

 

Ringiga.. ? Loooool, see on armydal godsword geenius -.- - Aga no see ei ole olulien ju, gf failclient.:huh:


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis pure teinud on? mhh, tuli wildy, sai k0 mult, aga jõudis x-loggida? ( ütlen sulle kohe et mingi faking pilti mul pole nii et ära küsi), siis tuli tagasi, hakkas prottima, ülbas seal peale seda xloggi nagu teised lahedad su sõbrad. Ja see et Adminid pkvad, on tõesti lame, ausalt. Saad oma purega k0 ja siis peab mainiga tulema, lahe vend oled, rips.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis pure teinud on? mhh, tuli wildy, sai k0 mult, aga jõudis x-loggida? ( ütlen sulle kohe et mingi faking pilti mul pole nii et ära küsi), siis tuli tagasi, hakkas prottima, ülbas seal peale seda xloggi nagu teised lahedad su sõbrad. Ja see et Adminid pkvad, on tõesti lame, ausalt. Saad oma purega k0 ja siis peab mainiga tulema, lahe vend oled, rips.

 

Ah jummal, kaua sa korrutad? Ei meeldi ära mängi, ja kui mina ehk ADMIN surma saan siis annan asjad ära.. Nii, et gf noob.:music:


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa annad asjad ära? :D Komeet 2 owned ja sa tahtsid pigem mult asju ära võtta tolkar. :O


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sa annad asjad ära? :D Komeet 2 owned ja sa tahtsid pigem mult asju ära võtta tolkar. :O

 

Tra, saa yle ja 2ra enam siis m2ngima mine...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.