Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus rs2 priva serv [317]

Soovitatud postitused

VIP

oled sa loll??

prt scr ongi print screen.

Vajutad sinna.

teed start lahti sealt otsid paint.

Paintis Pasted ja saved ära laed ülesse annad meile.

Oli seal nii rasket??


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei aita. olen 100 korda proovind ja mul scrolli k6rval on pause ja selle al [nii kirjutaud on break] siis j2rgmine insert mille alla nii[kirjutatud prt sc]

 

 

Kuule geenius, kui sul on l2pakas siis pead nagu Fn nuppu vajutama mis asub Ctrl-i ja Windowsi nupu vahel. Mul on l2pakas ja Fn plus Prt Scr.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sitt arvuti,muud midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks sa kohe ei öelnud, et läpparil.

Oleks sa öelnud, oleks ammu see probla lahendatud..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Admin on valus munn seal, ausalt, suht pointless servu.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milline admin?

Annu, Komeet, King?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Komeet suht koeranikkuja, ei oska pkda ka. Ei atti mind login v2lja vingub et ma x logger. Purega tegin rushi võtsin sita pure maha, hakkas nutma. Valus lohh on, sain ip ban nüüd. Gf, ei soovita seda servut. Saatke minu poolt see pedenägu putsi veel :) King ja see 9mm saatke ka vittu, taunikud kõvad põkid oma mode ja adm astega.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Komeet suht koeranikkuja, ei oska pkda ka. Ei atti mind login v2lja vingub et ma x logger. Purega tegin rushi võtsin sita pure maha, hakkas nutma. Valus lohh on, sain ip ban nüüd. Gf, ei soovita seda servut. Saatke minu poolt see pedenägu putsi veel :) King ja see 9mm saatke ka vittu, taunikud kõvad põkid oma mode ja adm astega.

 

Loool, sinusugune ülbik, ma kahetsen, et esimene kord juba banni eemaldasin, ema sul vb ei oska pkida, mina olen cmb 77, teie poole suuremad panete pray ja teamite mind, prot peal ja teamite? Päris sad... Mine õpi kuskil lohh:who:


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol kui ma su maha võtsin said sa tuimad clawsidega ko. Ja siis hakkasid ajama et võtad voidi tagasi oma adm kasutajaga. ja tead et kui sa ei atti mind ma saan logida lollakas ?proovi järgi, fixi ära siis, mitte ära hakka vinguma. Ja team hoopis teine asi, nii et mind ei koti, ja kui mina ülbik, siis sa oled puhta narvabloki gängster.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sebi winrar pole mingit jama ;):D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

installid peale vast ? :D


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.