Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer SycoN !

Soovitatud postitused

VIP
Sa oled ikka hale vend, kui acci sain sa ütlesid et 100% saab lahti, ei saanud, tegin uue appeali mille Transcation ID ka vidi lõpus on ikka DENIED(võite proovida) ja nüüd sa tuled siia ise halama, et mitte banni saada. Ma ei saanud kasutajasse sissegi logida ilmaasjata mängimisest. Järelikult oligi locked mingi BOTTIMISE või millegi eest. Loodan et saab ikka banni või õige oleks raha tagasi maksta.

 

Kasutaja ei lähe ''locked'' bottimise eest, vaid kui saadad korduvalt ''recovery unset'' lühikese aja jooksul. Seega on sYcon ise eelnevalt saatnud ''recovery unset'' või keegi teine. Ma eeldan, et sa said informatsiooni kaasa koos kasutajaga? Seega anna sama informatsioon mõnele juhtkonna liikmele, kes on nõus saatma ''recovery unset.'' Kuna sYcon on nii kindel, et tuli just ''accepted,'' siis arvatavasti tuleb ka nüüd. Kui mitte, siis võib eeldada, et ta andis sulle vale informatsiooni ja ta on kohustatud sulle raha tagastama. :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tere! Olin paar päeva saaremaal ja teema jumala seisab :O

Kas talle ei tehtagi siis midagi?

Moded mis te arvate, kas mul on vaja saate teile küsimused vms? =/


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kasutaja läheb locked, kui appealid macro bani nii et account oli hacked või midagi.

Aga vaadake millal macro eest on banned saanud näiteks, Taavi ise väitis vist, et ei saanudki mängida selle kasutajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Jep, ei saanud mängida.

EDIT// Kust seda vaadata saab millal banned?


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, ei saanud.

 

No siis tuleks kontrollida millal kasutaja on banned saanud ja ostmiskuupäeva.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sa kellegi teise mobiililt oled proovind helistada?

kahju t6esti muidu.ei vedand.

mul endal ka kasutajasid scammitud ja tean ka kes aga nad ytlevad et ei tea midagi

k6ik muudkui myyvad aga ma enam kyll väga ostma ei kipu peale seda mis ma seal videos n2gin :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

On mõni mode siis huvitatud andmetest? Või lihtsalt bannige ta...KAUA VÕIB


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

bänned.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.