Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Postituste süsteem.

Soovitatud postitused

Tekkis isee, et võiks kuidagi limiteerida ära postituste arvutuse päevas. Näiteks kohe, kui kasutaja teed, saad teha päevas ntx aint 10(suhteliselt suvakas arv) postitust, ja siis iga kuuga/paari kuuga, saaks päevas teha rohkem postitusti. See mõte oli mul juba ammu, aga kuna mul "viskab" juba tõesti üle sellised vennad, kes paljudes teemades spämmivad üle ühe posti oma postitustega.(Suureks näiteks võib tuua kasutaja STALKER!!) Võiks sellise asja mõelda. Parandage ning tehke oma pakkumisi ka.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu ju.

 

Meie foorumi hoiavad korras moderaatorid. :)

(lol'd @ last one)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kunagi oli vabateemas mingi piirang peal, ei tea mis sellest sai, algul peeti kinni aga siis muutus foorum ebaaktiivseks ja tehti tagasi normaalseks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hakkad igat postitust reportima?Ma arvan, et paljud ei viitsi reportida päevas paljusi poste ning lugeda seda spämmi. Ja ma ei usu, et liikmete arv eriti väheneks. Lihtsalt vaadatakse rohkem, mida postitatakse. Vabateema on üldse käes ära läinud. Mingid limiidid või asjad võiks panna.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Limiit oleks täielikult mõttetu ju. Vahel on palju teemasid kuhu on midagi asjalikku postitada. Limiidi tõttu aga jääks tihtipeale palju asjalikku ütlematta.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nahhh mille jaaooks?? Selle üle hakkaks kõik vinguma kui järsku oleks vaja postitada. Paneks äkki üldse limiidi kaua päevas saab foorumit külastada? Mingi 15 minti päevas oleks ju normaalne?!?!

Mõttetu foorumit ümber ehitada, nii kuidas on, on väga hea.

 

 

Meie foorumi hoiavad korras moderaatorid. :)

 

:D :d :D :d

Hommikul lugeda väikest nalja ka hea.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis te üldse vingute, jutt puudutab ju rohekem neid uusi kasutajaid, kes täna teevad kasutaja ja juba on pool foorumit täis spämmind. Siis vaatavadki nemad rohkem, mida, kuhu ja kui vajalikku postitavad. Mida kauem olen olnud seda rohkem saad postitada, limiit võiks kehitida näiteks pool aasta, siis oleks juba ilma limiidita.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hakkad igat postitust reportima?Ma arvan, et paljud ei viitsi reportida päevas paljusi poste ning lugeda seda spämmi. Ja ma ei usu, et liikmete arv eriti väheneks. Lihtsalt vaadatakse rohkem, mida postitatakse. Vabateema on üldse käes ära läinud. Mingid limiidid või asjad võiks panna.

vabateemas on selline limiidi moodi asi, et seal ei saa postcounti.

sellel limiidil pole mingit mõtet, praegu on vahvel väga maitsev.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Just.

Kui see limiidi asi peaks läbi minema, oleks siin aktiivseid kasutajasid vähe.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vanad tegijad jääksid ju alles, kuna neil poleks nkn limiiti ega midagi. Siis ongi parem, ootad kuni saad teha niipalju poste päevas kui tahad mitte ei laksa 500 posti päevas ja käitutakse ka paremini, kuna kui banned, siis ei tehta kohe uut acci ja nagu midagi polekski muutunud. Äkki.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No on sellest mingi kasu kui jäävad 20 vanat liiget ja kõik? Uusi inimesi siia foorumisse ei tulekski siis ju, niikuinii hakkavad kõik mõtlema, et "Ah ma ei viitsi sinna foorumisse minna, seal on mingi mõttetu limiit peal."


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul võiks ka selline isee olla,nagu sul...

Aga suht mõttetu asi jah. Laiskloom ütles juba ära,miks.


Sander_Ploompuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanad tegijad jääksid ju alles, kuna neil poleks nkn limiiti ega midagi. Siis ongi parem, ootad kuni saad teha niipalju poste päevas kui tahad mitte ei laksa 500 posti päevas ja käitutakse ka paremini, kuna kui banned, siis ei tehta kohe uut acci ja nagu midagi polekski muutunud. Äkki.

 

Ei mõista, millised need vanad "tegijad" on?

Mina isiklikult saadaksin küll selle foorumi sitale, kui siia mingi selline tropp limiit tuleks.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vanad tegijad, kes on näiteks üle poole aasta foorumis olnud. Neil poleks mingit limiiti. Ja kui tulevadki uued siia foorumisse, siis muidugi ei oleks ju limiit 1 post päevas. 15+ näiteks kasvõi. Mitu posti teie siis päevas teete? Oleks nagu selline "katseaeg".


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea, niisama ilma põhjuseta hakata piirama vabadust, ei näe mõtet sel asjal.

Niigi on välja surnud ja sa soovid seda süvendada?

Või noh, Runescape alateemas pole asi välja surnud aga muidu on.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vanad tegijad, kes on näiteks üle poole aasta foorumis olnud. Neil poleks mingit limiiti. Ja kui tulevadki uued siia foorumisse, siis muidugi ei oleks ju limiit 1 post päevas. 15+ näiteks kasvõi. Mitu posti teie siis päevas teete? Oleks nagu selline "katseaeg".

 

Sa oled vana tegija? NOT

Foorum peab uutele liitujatele hea esmamulje jätma, limiit seda aga ei soodustaks.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja mis postituste limiteerimine sulle annab? Olen vastu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.