Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Raske avarii teinud Felipe Massa seisund on eluohtlik!

Soovitatud postitused

Asi on selles, et ma lihtsalt vihkan Schumahhereid.

Ei salli neid üldse, eriti seda Michael'it.

Inimene ei saa aru, millal oleks väärikas lõpetada.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minuarust on schumacher julmt tore vend. Mees lihtsalt oskab hästi sõita, miks siis seda kõiduoskust peidus hoida. Pole loomulikult võimalik, et ta nüüd massale ainult esikohti toob kuna vormelisport on tohutult arenenud peale tema lahkumist. Uued reegilid, uued autod. Mees tõi põhjuseks ka selle, et ta on ferrari tiimile lojaalne ning ta ei saa seda ettepanekut niisama ignoreerida ning aitab kui tal vahendeid on. Minuarust jumst hea, et ta tagasi tuleb on mul kah midagi vaadata, Hamilton ja Schum;) Hea sõit tõotab tulla.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gabriel, sa pead mind vist mingiks formeli võhkuks?:D

Asi on nii, et ma olen F1-te pingsalt jälginud alates 1997 aastast.

Viimastel aastatel küll mitte päris nii suure huviga kui ennem, kuna reeglid on totaalselt metsa keeratud. Schumi on vb inimesena tore ja kõike muud, võidusõitjana on ta ka hea.

Aga mulle lihtsalt ei meeldi, suht tüütu oli vaadata 7 aastat formelit ja kogu aeg Schumi võitis, kadus asja võlu ära.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tähenärija

 

edu paranemisel talle, loodame et schumi ei tule, saab infarkti äkki :S


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Gabriel, sa pead mind vist mingiks formeli võhkuks?:D

Asi on nii, et ma olen F1-te pingsalt jälginud alates 1997 aastast.

Viimastel aastatel küll mitte päris nii suure huviga kui ennem, kuna reeglid on totaalselt metsa keeratud. Schumi on vb inimesena tore ja kõike muud, võidusõitjana on ta ka hea.

Aga mulle lihtsalt ei meeldi, suht tüütu oli vaadata 7 aastat formelit ja kogu aeg Schumi võitis, kadus asja võlu ära.

 

 

Kui vaatasid alates 1997 siis schumi lõppetas sõitmise 2006 ehk siis 9 aastat :P


wbcp51jpg.gifw304.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Shummi esimene sõit l2heks suht perse. Kuskil viimaste seas pakun. Kuna ta pole üldse sõitnud ja pole autoga harjunud jms...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega see tema süü ju pole, et ta teistest parem oli, vaevalt ta Sinu pärast oleks jäänud viimaseks, et Sul lõbusam vaadata oleks.

 

Kas sa vaataksid terve hooaja F1-te kui sa teaksid esimest 3-e lõpetajat?

Vist mitte, mõtle mida ma ütlesin, siis mõtle enda lause üle, siis võid vabandada.

Tainas.

 

Shummi esimene sõit l2heks suht perse. Kuskil viimaste seas pakun. Kuna ta pole üldse sõitnud ja pole autoga harjunud jms...

 

Ma kipun arvama, et ta on neid uusi autosid testinud küll.

Ma ei usu eriti, et peale nii pikaajalist suhet Ferrariga ta lihtsalt kõrvale jäeti ja erru saadeti.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma kipun arvama, et ta on neid uusi autosid testinud küll.

Ma ei usu eriti, et peale nii pikaajalist suhet Ferrariga ta lihtsalt kõrvale jäeti ja erru saadeti.

 

Nojaa aga ta pole harjunud teistega võidu sõitma.

 

Muidu siis oleks 2 etappiga 2 uut sõitjat hooaega:D

Suht sitt on massal kui ta ei saaks enam kunagi sõita, aga tundub et silmanägemine korras ja saab sõota loodan. Lemmik sõitja f1 s.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma loodan ka siiralt et Massa paraneb täielikult.

Muidugi, ei ole Schumi päris võidu sõitnud, kuid tal on nii suur kogemustepagas, et ei tohiks eriti probleemi tulla.

Eks vabatreeningutel selgub, mis puust on saksa pärgel.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma loodan ka siiralt et Massa paraneb täielikult.

Muidugi, ei ole Schumi päris võidu sõitnud, kuid tal on nii suur kogemustepagas, et ei tohiks eriti probleemi tulla.

Eks vabatreeningutel selgub, mis puust on saksa pärgel.

 

Ma olen vaadanudvormelit alaes mingi 1998 vms=) Iga laupäev ja Pühapäev istusin koos vanaisaga telekataga ja vaatasime. Pikka peal jah muutus tüütuks, et ta võitsi koguaeg aga ikkagi hea vaadata.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma vaatasin isaga, iga sõit istusime teleka ees, minul oli Sprite märjukeseks ja temal õlu.


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.