Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Tööd.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Noh kuidas võtta tegelikult suht algaja, umbes 2a vaikselt tegelenud sellega aga jah. Scanlinede kohapealt, asi on maitses. Ja kui sa ise ka kunagi kätt proovima hakkad siis vaata kui kaua läheb et ühte 2punktist tööd teha, juba korraliku renderi leidmisega võib väga kaua minna.

Sunday omad võivad olla kordades paremad minu omadest, aga on ka inimesi kes suudavad temastgi kordades paremaid töid teha.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh kuidas võtta tegelikult suht algaja, umbes 2a vaikselt tegelenud sellega aga jah. Scanlinede kohapealt, asi on maitses. Ja kui sa ise ka kunagi kätt proovima hakkad siis vaata kui kaua läheb et ühte 2punktist tööd teha, juba korraliku renderi leidmisega võib väga kaua minna.

Sunday omad võivad olla kordades paremad minu omadest, aga on ka inimesi kes suudavad temastgi kordades paremaid töid teha.

 

2 Aasta kohta ausaltöeldes jube sitad tööd, vabandust väljenduse pärast. :who:

Kuid enamus ilusaid sige tulev ültse Stockidest, mitte juugioo renderitest. ;)


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh kuidas võtta tegelikult suht algaja, umbes 2a vaikselt tegelenud sellega aga jah. Scanlinede kohapealt, asi on maitses. Ja kui sa ise ka kunagi kätt proovima hakkad siis vaata kui kaua läheb et ühte 2punktist tööd teha, juba korraliku renderi leidmisega võib väga kaua minna.

Sunday omad võivad olla kordades paremad minu omadest, aga on ka inimesi kes suudavad temastgi kordades paremaid töid teha.

 

Jah ma ei tea mis ma tegin et Tech nii vihane minu peale on :(

Mina ütlesin lihtsalt mis võiks parem olla,isegi siin foorumis on inimesi kes teevad minust paremaid signasi.

Ise muidu peaaegu 3a tegelenud PSiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@Seisiima

2a see ei tähenda ei 2a no life @ PS, ja kui ise tegema hakkad siis näed kui palju vaeva tuleb näha. See "juugioo" renderiga sigg on eluvana, ei tea küll miks see just sina tähelepanu köitis :D

 

@Sunday

Ega võisid lihtsalt midagi tegematta ka jätta.

Eks ta ole.

Eks sa siis vaadanud kindlasti palju tutorialeid kah ja ise proovinud igasuguseid lahendusi.

Ma ka üritan siis vahest aega leida ja lahedamaid tutorialeid vaadata.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@Seisiima

2a see ei tähenda ei 2a no life @ PS, ja kui ise tegema hakkad siis näed kui palju vaeva tuleb näha. See "juugioo" renderiga sigg on eluvana, ei tea küll miks see just sina tähelepanu köitis :D

 

@Sunday

Ega võisid lihtsalt midagi tegematta ka jätta.

Eks ta ole.

Eks sa siis vaadanud kindlasti palju tutorialeid kah ja ise proovinud igasuguseid lahendusi.

Ma ka üritan siis vahest aega leida ja lahedamaid tutorialeid vaadata.

 

21lj1g6.png Uus

 

21u6ph.png

 

Ma tegin vanasti sige, ega ma ei saa öelda, et ma väga tegija olin, kuid ausaltöeldes tegin ma mõned sigid paremad kui sul siin enamus ja tegelesin sellega ka vaid kuu aega vist.


kittenmittens.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.