Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Tööd.

Soovitatud postitused

Freedom is what we have been fighting for, freedom is all we need.

200e2k7.jpg

Focal, depth ja lightning kõik olemas. Stocki ei hakka panema, kuna alustasin otsast peale. Psd faili ka saatma ei hakka, kuna liiga palju layereid, millest tingituna failisuurus liiga mahukas

 

Haha owned :D

 

minu teada pole see sinu signatuuri teema, et sa siia nii lõbusalt postid selle :O?

 

Kui sa loeksid eelnevaid lehti saaksid aru ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma sain aru küll muide, lihtsalt nagu mis mõte sellel sõimamisel ja vaidlemisel siin on .. ?

 

Eestlaste mõistus ja siin enamus lapsed, ära pane tähele. Selleks ongi mõtekas postitada töösid välismaa foorumitesse. Eestlased ei oska ise midagi ja laimavad teisi maha.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestlaste mõistus ja siin enamus lapsed, ära pane tähele. Selleks ongi mõtekas postitada töösid välismaa foorumitesse. Eestlased ei oska ise midagi ja laimavad teisi maha.

 

Kui seda jura lugeda, mis siin mingi 36 lehekülge on siis tõesti.


i5u7tc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ülla ülla, lapsed said alles nüüd teada, et ühe eestlase lemmik toit on teine eestlane?

 

@ Vibuk2pp

Such a fail.

 

@ Che

Lapsed on läinud ülemeelikuks vol.2

 

@ fr0st

Sinu jutus on iva sees.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestlaste mõistus ja siin enamus lapsed, ära pane tähele. Selleks ongi mõtekas postitada töösid välismaa foorumitesse. Eestlased ei oska ise midagi ja laimavad teisi maha.

 

Räägi endaeest plz.Ma vahepeal üritasin Lexuse vastu mitte kuri olla aga kui vend on ikka tainas mis tainas siis pole midagi teha.

Ilmselgelt pole Lexusel signatuuridega mingit tulevikku, mees on 2 aastat neid teinud ja viimane signa näeb ikka välja nagu esimene.:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Räägi endaeest plz.Ma vahepeal üritasin Lexuse vastu mitte kuri olla aga kui vend on ikka tainas mis tainas siis pole midagi teha.

Ilmselgelt pole Lexusel signatuuridega mingit tulevikku, mees on 2 aastat neid teinud ja viimane signa näeb ikka välja nagu esimene.:%

 

 

emh, 2 aastat ta kindlasti pole nendega tegelenud.


i5u7tc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ära hakka ajama nüüd tross, sa oled enda manine niigi maha teinud

 

Kas su keel, oskus on puhas null? Ära parem sellele vasta, teed margi täis, kui üldse selline asi on võimalik inimesel nagu sina.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haha, nii lõbus on vaadata kuidas 2 IDIOOTI(vabandust) kaklevad.... Vaatasin ennem Che teemat ka ja põhiliselt esimesed lehed olid võitlemist teie kahe vahel täis. Lõpetage ära siis juba, ma arvan et teistele käib see ka juba väga pinda.

 

Aga muidu päris normaalsed tööd.


SpiderFantoomReRe.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis on eesti keelel signadega seost? Midagi, isegi tutte ei ole eesti keelseid.

On sul sellega probleeme, et ma kaldkirjas kirjutan? Võõras mure.

 

@ + QxT

Kes kaks, mina küll tema teemas ei kakle o_O


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.