Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Tööd.

Soovitatud postitused

@ Aare

Siin polegi millegi üle tegelikult vaielda, kuid signatuur on tõesti allkiri ning see on mõeldud peegeldamast sinu tõelist mina ja et selles oleks midagi sulle omast.

Signatuur suurusega 350*150 on sama mis 400*100 ainuke vahe on see, et on võimalik teha ka piklikemast stockidest ja renderitest kenasid signatuure ilma koleda venitamiseta. Väga paljudes foorumites on kasutusel ka mõõdud 400*100. Aga eks näe.

 

Aitäh.

@ superman

Ok.

Ega vist ei arva...

Minul eelarvamused puuduvad. Ennem ei saa kedagi hukka mõista, kui ta on milleski süüdi või midagi halvasti teinud.

 

Arvan küll, kuna minu tööd ei peegelda minu isiksust ei saa seda sellest arvata.

Minu ja sinu vahe on ilmselge nagu kassil ja hiirel.

 

 

Vertical siggid on ka olemas-


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin polegi millegi üle tegelikult vaielda, kuid signatuur on tõesti allkiri ning see on mõeldud peegeldamast sinu tõelist mina ja et selles oleks midagi sulle omast.

 

Sinu signa:

2mfka4x.png

 

 

Mis ma nüüd sellest siis arvama peaksin ja, mis järeldused ma tegema peaksin sinu, kui isiksuse kohta ?:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ miola

Ei ole ja ei jää. Selle risti vastu pidi kohapeale ütlen nii palju, et see on tänu väliseid mõjusid.

 

@ superman

Eeldatavalt, et sa ei tea kes on pildil ei ole sul võimalik seda kaalutleda nii.

Aga kui sa teaks, siis oleks sul see võimalus.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eks kõigil ole õigus oma arvamusele ja oma reaalsusele, mida oma suva järgi kujundada.

 

On olemas konstruktiivne väljendamine, eetilisus ja moraalsus.


You can't even begin to imagine the massive amount of fucks I do not give.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütleme nii et mul on võimalik peale iga postitust olnud võimalus midagi kirjutada, aga nagu näed ma olen ennast vägagi tagasi hoidnud, kus juures see millest mina olen rääkinud see on ikka mingil määral teemasse. Nüüd aga ole hea ja kui sul midagi põnevat teema kohast edastada pole, palun ära postita. Ning ma ei soovi oma teemat muuta vabateemaks.

 

:ty Ära pikka viha pea.


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tead nalja? Vaevalt et tead, ma räägin siis ise.

Sa oled juba mu teemas väljendanud ennast piisavalt selgesti ent sulle vist pole see aru saadav et sa oled seda juba öelnud. Sa oled täpselt nagu see kutt sinu signatuuris, kordab ja kordab oma tegevust, mis sellest et talle see kasuks enam ei tule, aga ta lihtsalt ei taju nagu sinagi.

My signatures are pieces of art you want it or not.

 

o shit, haha thats shit.

9jf6yo.png


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.