Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu Tööd.

Soovitatud postitused

:ty Danke.

Mis mina sellest saan kui ma tõestan? nm huh? :D

 

Vau, küll ikka annab loll olla. Kas sa siis aru ei saa, et sa ei saagi sellest midagi vaid vabaned ripperi staatusest, mis sul viimase tööga külge jäi ning paljude silmis madalalaubalise sitakoti staatusest mida sa enda lollide postitustega üha enam ja enam tõestad.

 

// just registreerusin, nii läbikukkunud teema, et pidin sõna sekka panema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Läbi kukkunud? läbi oleks see kukkunud kui sina poleks siia postitanud, nüüd on see juba kuulsuste koht. BTW ainuke madalalaubaline sitakott oled siin sina, enne kui teisi sõimama tuled, face the truth little kid, kui ma tahaks olla äge ja ripituid asju siia panna siis sind ei puuduta see kohe kindlasti.

 

Ära quote mu poste :ty


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Läbi kukkunud? läbi oleks see kukkunud kui sina poleks siia postitanud, nüüd on see juba kuulsuste koht. BTW ainuke madalalaubaline sitakott oled siin sina, enne kui teisi sõimama tuled, face the truth little kid, kui ma tahaks olla äge ja ripituid asju siia panna siis sind ei puuduta see kohe kindlasti.

 

Ära quote mu poste :ty

 

Väga omar vend oled vist enda arust.

 

See teema nüüd "kuulsuste koht?" Mis mõttes?

 

Kuidas mina olen madalalaubaline sitakott? Mis põhjus on sul minuga mõliseda, kui just sina teed siin poste enda lolli loogikaga ja sita lauseehitusega. Sinu ainus vabandus on, et sa tahad teemat põnevana hoida? See lauseehitus on üldse mingi suvaline teema ja mul sest ükskõik, sinu tobe "ma ei taha stocki postitada" jamps on lihtsalt möödapääsmatu.

 

Kuidas on rippimine "äge?" Ning mind puudutab see vägagi, kui keegi idioot kasutab enda signas oletatavalt ripitud kunsti ning mingi veidra põhjuse pärast ei taha enda stocki avaldada. Selline asi on minu silmis lihtsalt tobe ning seepärast tegingi enda esimese posti.

 

Miks ei või ma sinu posti quoteda? Riivasin su tundeid vist nii palju, et sa ei osanud mind isegi vastu sõimata vaid tegid järjekordselt lolli posti mille kogu sisu oligi "ise oled?"

 

Pea nüüd meeles et sinu töö ei ole minuga vaidlemine ja mind omada proovimine vaid sa peaksid lihtsalt selle stocki ära postitama et see sitt maha jahtuks.

 

PS! Kui ehk tähele paned, quotesin ma su posti jälle. Võtad midagi ette kah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ miola

Naat.

 

@ reddragon

O rly?

 

@ Che

Kõiki tööid ei teha stockist, aga sina peaks sellega juba ju kursis olema?

Ning see oleks kõigest sinu jaoks lahendus.

 

@ Hagar

Ikka.

Otseses juhe.

Tavaliselt. Mina teen just midaiganes tahan siin enda topicus ja minu lauseehitusel pole midagi viga.Ma pole öelnud: "ma ei taha stocki postitada", vaid ma ei postitagi! Ja nii ongi.

Rippimine on äge kuna sina postitasid siia järelikult arvad nii. Eks idioot tunneb ikka idioodi ära või mis?Ma pole öelnud et see on tehtud stockist.

Kuna mina ütlesin nii. Ära aja naerma, sina ja riivasid minu tundeid, haha, lubagem naerda. Sisust sa pole vist siiamaani aru saanud?

PS! Annab mitte tähele panna. Tahaksid?

 

Ära quote mu poste :ty


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@ miola

Naat.

 

@ Hagar

Ikka.

Otseses juhe.

Tavaliselt. Mina teen just midaiganes tahan siin enda topicus ja minu lauseehitusel pole midagi viga.Ma pole öelnud: "ma ei taha stocki postitada", vaid ma ei postitagi! Ja nii ongi.

Rippimine on äge kuna sina postitasid siia järelikult arvad nii. Eks idioot tunneb ikka idioodi ära või mis?Ma pole öelnud et see on tehtud stockist.

Kuna mina ütlesin nii. Ära aja naerma, sina ja riivasid minu tundeid, haha, lubagem naerda. Sisust sa pole vist siiamaani aru saanud?

PS! Annab mitte tähele panna. Tahaksid?

 

Ära quote mu poste :ty

 

Ausalt, lõpeta nüüd see sitt ära. Ära proovi mind omada, sa oled selleks lihtsalt liiga loll ja iga uue postiga teed sa ennast aina lollimaks ja lollimaks enda tobedate lausetega, kus väidad et ma ajasin sind täiesti valiidsete argumentidega naerma ja peale seda lihtsalt väldid argumenti ja kirjutad midagi tobenaljakat.

 

See oli nüüd eriti tobe vastus, ma postitasin siia, sest arvasin et rippimine on äge? Ma postitasin siia, kuna arvan et rippimine on hale ja väärib karistust ning tahtsin saada tõestust, et sa seda ei teinud.

 

Mul on ükskõik sellest, kas ma riivasin su tundeid või mitte. Paistab et sa oled liiga loll et mõista et ka see oli paljas kõnekäänd. Ju ma siis pean veidi lihtsamalt rääkima.

 

Tahaksin küll jah, et sa midagi ette võtaks. Tahaksin näha, kas sa peale enda egopommiliku argumentide eest põiklemise ja lolli jutu ajamise midagi normaalset ka teha oskad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes teisele ütleb see ise on!

 

Sel lausel http://i28.tinypic.com/3484k6c.png sel pildil on kaks VÄGA erinevat isikut. see kes seda lauset ütles, on ming lasteaija laps ja see pildil olev isik on arvatavasti natuke mõisusega olev isik ja kui sa postitad endast irl pildi siis tee seda ka ENDAST mitte kellegist teisest....

kui see ei olnud stock siis anna psd fail...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

@ miola

Vastupidiselt sinule, kes ei arene üldse :

 

@ Hagar

Ainuke loll oled siin sina. Ema sul tobenaljakas.

Eks sa said nüüd tõestuse.

Tunnista ausalt üles, sa ise ei saanud sellest hoopis aru.

Ikka oskan, vastupidiselt sinule P:

Ära quote mu poste, kui quoted siis ma ütlen kõik emmele ära ja ta alles teeb sulle uut ja vana! :ty

 

@ Che

Kus teadsid? Aga miks endast peab? Mul pole ühtegi ju.

Looda sa, otsi endale ise teiste töid!


2ds75z.png

=^.^=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
@ miola

@ Hagar

Ainuke loll oled siin sina. Ema sul tobenaljakas.

Eks sa said nüüd tõestuse.

Tunnista ausalt üles, sa ise ei saanud sellest hoopis aru.

Ikka oskan, vastupidiselt sinule P:

Ära quote mu poste, kui quoted siis ma ütlen kõik emmele ära ja ta alles teeb sulle uut ja vana! :ty

 

...

 

Okei, ma ei oska enam midagi öelda. Paistab et ma üritan vaielda täieliku idioodiga kes ei oska isegi normaalselt kirjutada, vaid ütleb lihtsalt "ema sul on..." ja sa tõesti vist ei oska minu argumentidele millegi muuga vastata, kui "ise oled loll" postitustega?

 

Ning millest ma aru pidin saama? Sellest et su aju lõpetas peale sündi arenemise? Mida sa üritad? Sul pole enam midagi ju vastu öelda peale selle mida sa juba kolm korda öelnud oled ning ennast samal ajal täielikult lolliks tehes.

 

Väga hullult rebisid muidu lõpus, oleks selline "nali" sinu arvatavasti sama madalalaubliste sõprade, kui ise oled, arvates naljakas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.