Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

V.I.P kontod!

Soovitatud postitused

Nõus, aga siin on üks suur AGA:

Mis teema sa "only VIPs" tahad teha?

Pigem siis VIP võiks saada endal alati kasutajanime all olevat teksti muuta, saab erilise kasutajanime värvi (eeskujulikel roheline, modedel sinine, admins punane hetkel, VIP näiteks bold-must or something), VIPidel võiks olla võimalus näha kasutajate warn-logse, lisaks veel tema raporteeritud postitused kontrollitakse ennem üle + saab teema pealkirjuta vahetada jne = vot siis oleks VIPil mingi mõte.

Puhtalt ühe teema pärast vaevalt, et keegi VIPiks teeb ;)

 

Taneli Jutuga päri...

Aga suht poolt ise :D(h)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EEerrmm, Okay. :?

 

 

 

See moderaatori embleem sul ka liiast siis? No selge, kui liiga raske seda kanda on, siis saada siia poole, kannan auga edasi :)

 

Kahjuks arvan mina, et sina ei saa enam kunagi seda embleemi kandma:who:


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis see Vip täpselt kaasab siis? Embleem.. ja kõik. ^^

 

Annetajad on olemas juba ju. See on põhimõtteliselt sama asi.

 

EDIT: No ja see alamfoorum. Miks mitte need samad asjad lihtsalt annetajatele juurde panna.


Belief is the death of intelligence.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mis see Vip täpselt kaasab siis? Embleem.. ja kõik. ^^

 

Annetajad on olemas juba ju. See on põhimõtteliselt sama asi.

 

loe teemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nõus, aga siin on üks suur AGA:

Mis teema sa "only VIPs" tahad teha?

Pigem siis VIP võiks saada endal alati kasutajanime all olevat teksti muuta, saab erilise kasutajanime värvi (eeskujulikel roheline, modedel sinine, admins punane hetkel, VIP näiteks bold-must or something), VIPidel võiks olla võimalus näha kasutajate warn-logse, lisaks veel tema raporteeritud postitused kontrollitakse ennem üle + saab teema pealkirjuta vahetada jne = vot siis oleks VIPil mingi mõte.

Puhtalt ühe teema pärast vaevalt, et keegi VIPiks teeb ;)

 

Suht hea idee tegelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei poolda.

 

V.I.P = Anneta raha et saada Märk = "Mina olen V.I.P , sa noob , annad ette" ja scammed.

Meil on juba VIP koht normaalsetele = Eeskujulikud.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks - oma alamfoorum. Kas Te asjaga liiga kirjuks ei lähe? Sarnaselt toimib ju eeskujulike kasutajate süsteem, vahe seisneb vaid selles, et viimane ei ole ostetav, küll aga teenitav.

Kuidagi odavakas muutuks asi, kui tekitada ka VIPidele oma alamfoorum. Ja eeldades seda, et sinna võib pääseda ligi iga kasutaja siin foorumis, teatava tasu eest, siis on suur tõenäosus, et see kujunebki selliseks, nagu Vahvel, üldine Vahvel - spämm, ajuvaba, spämm, RS?

 

Teiseks - embleem ja nime värv. Nii võiks ka juba igale annetajale ise värvi anda. Asi läheb liiga kirjuks ja taolises, küllaltki väikese foorumis, vähemalt vaba aja poolelt, arvan ma, et asi ei mõjuks kuigi hästi. Silmale küll mitte..

Ning embleem. Milleks? Okei, mõistan - ilus värviline, tekitab tunde, et Sul on midagi, mida kõigil ei ole, et Sa oled teistest tähtsam (???). Ometi on embleem vaid kena pakend - vähemalt antud juhul - millel peaks olema ka sisu.

 

Kahjuks arvan mina, et sina ei saa enam kunagi seda embleemi kandma:who:

Miks vaielda selle üle siin teemas? Asi muutub liialt isiklikuks, aitäh.

 

Rääkides veel Jaanusele vastu, siis enda moderaatori embleemist olen ma nõus loobuma, samuti ilusast sinisest värvist, mina pole seda kunagi taga ajanud, ja nagu ma juba mainisin - oluline on Sinu, mitte pakend.

 

Kolmandaks - õigused. Jah, võimalik, et asi suudaks nii toimida, aga kas seda on vaja? Võib-olla tekitaks see veel suurema kaose ning kui andagi kellelegi ja midagi, tuleks asi väga ja väga hoolikalt läbi mõelda.

 

 

Minu erapooletu arvamus, mis kaldub rohkem negatiivsuse kui positiivsuse poole, aga kui asi tõesti ära tehakse, siis loodetavasti läbimõeldult. :ninja:


Every good-bye makes the next hello closer..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks - oma alamfoorum. Kas Te asjaga liiga kirjuks ei lähe? Sarnaselt toimib ju eeskujulike kasutajate süsteem, vahe seisneb vaid selles, et viimane ei ole ostetav, küll aga teenitav.

Kuidagi odavakas muutuks asi, kui tekitada ka VIPidele oma alamfoorum. Ja eeldades seda, et sinna võib pääseda ligi iga kasutaja siin foorumis, teatava tasu eest, siis on suur tõenäosus, et see kujunebki selliseks, nagu Vahvel, üldine Vahvel - spämm, ajuvaba, spämm, RS?

 

Teiseks - embleem ja nime värv. Nii võiks ka juba igale annetajale ise värvi anda. Asi läheb liiga kirjuks ja taolises, küllaltki väikese foorumis, vähemalt vaba aja poolelt, arvan ma, et asi ei mõjuks kuigi hästi. Silmale küll mitte..

Ning embleem. Milleks? Okei, mõistan - ilus värviline, tekitab tunde, et Sul on midagi, mida kõigil ei ole, et Sa oled teistest tähtsam (???). Ometi on embleem vaid kena pakend - vähemalt antud juhul - millel peaks olema ka sisu.

 

 

Miks vaielda selle üle siin teemas? Asi muutub liialt isiklikuks, aitäh.

 

Rääkides veel Jaanusele vastu, siis enda moderaatori embleemist olen ma nõus loobuma, samuti ilusast sinisest värvist, mina pole seda kunagi taga ajanud, ja nagu ma juba mainisin - oluline on Sinu, mitte pakend.

 

Kolmandaks - õigused. Jah, võimalik, et asi suudaks nii toimida, aga kas seda on vaja? Võib-olla tekitaks see veel suurema kaose ning kui andagi kellelegi ja midagi, tuleks asi väga ja väga hoolikalt läbi mõelda.

 

 

Minu erapooletu arvamus, mis kaldub rohkem negatiivsuse kui positiivsuse poole, aga kui asi tõesti ära tehakse, siis loodetavasti läbimõeldult. :ninja:

 

Ma lihtsalt ütlesin, et minu embleemi ta ei saa=)

Ning Ma arvan, et Kristiina tegi asja piisavalt selgeks. Miks teha teile oma alafoorum?

Sinna tuleks igasugu kraesid kokku ju. Midagi paremat seal ei oleks.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

See soovitatud VIP embleem on põhimõtteliselt annetaja embleem, ainukese erinevusena on siis see, et annetajatel ei ole eraldi alafoorumit. Ma tõesti ei näe hetkel selleks ka põhjust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No, ega see minu poolt välja pakutud idee pole ka lõppfaasis ju. Igat ideed annab lihvida.

Ma ei sunni midagi peale ega taha tülitseda Gabrieliga, lihtsalt sõnelus tekkis selle pärast, et üks inimene arvas, et liiga palju saab embleeme sel juhul ja seejärel ma lihtsalt sõbralikult ütlesin talle nii, kuidas asi on. Pole vaja draamat tekitada Gab. Ma pole kellegilt midagi palunud ega nõudnud ju.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Taneli idee oli päris hea.


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellist asja nagu V.I.P embleemi ei tohi küll nii teha, et seda osta saab. Embeemid tuleb ikka välja teenida millegi erilisega. Niisama ostes on see veidikene nadi. Ise pooldan rohkem ikka nii, et Selle V.I.P asemel võiks tulla siiski Usaldusväärne isiku embleem tuntud liikme kõrvale:)

Sest tuntud võib scämmer ka olla, aga kui ta veel usaldusväärne on siis on ju teine mõtlemine:P

 

Mis arvate?


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellist asja nagu V.I.P embleemi ei tohi küll nii teha, et seda osta saab. Embeemid tuleb ikka välja teenida millegi erilisega. Niisama ostes on see veidikene nadi. Ise pooldan rohkem ikka nii, et Selle V.I.P asemel võiks tulla siiski Usaldusväärne isiku embleem tuntud liikme kõrvale:)

Sest tuntud võib scämmer ka olla, aga kui ta veel usaldusväärne on siis on ju teine mõtlemine:P

 

Mis arvate?

 

Kui mind valiti 2008a Usaldusväärsemaks inimeseks , siis ei oldud nõus Emblit tegema , eriti arvan et ei tehta sellist praegu ka , kuigi ma mõelnud sellise asja üle.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nu aga see oleks ju tegelikult väär asi ja seda ju ei jagata ka niisama. Ainult tõesti usaldusväärsed isikud kes seda on aastast aastase näidanud ning keda inimesed usaldavad.

 

Mina küll pooldaks sellist asja.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Poolt

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kohe esimese asjana tekkis mõte, et siin nii palju inimesi, kes on nõus, aga ei tea isegi, palju selline asi maksma läheks ?

 

Võiks ikka kõik asjad läbi mõelda, kas seda VIP staatust peab endale iga kuu ostma või on see igavene ? Kas seda VIP staatust saavad moded ebasobiliku käitumise eest ära võtta?

 

Üldiselt kipub ka minu arvamus negatiivse poole minema...


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei poolda ausaltöeldes. foorum läheb sellega tõesti juba liiga kirjuks ning see embleem on põhimõtteliselt sama mis annetaja omagi, nagu ka eespool mainitud.

neid embleeme on minu arvates siin piisavalt ning hea käitumise eest välja teenitavad, mitte ostetavad.

kui see idee teostada, siis tuleks mingeid boonuseid kindlasti juurde tuua (Tanel vist pakkus välja mingeid), mitte ainult ühe alafoorumi pärast embleemi osta.

seega jah, mina isiklikult ei poolda. aga kui seda ideed kergelt lihvida, kuna see ei ole veel lõplik, siis võibolla saaks sellest isegi asja. aga mingeid värvilisi nimesid ja embleeme poleks küll juurde vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei poolda.

 

V.I.P = Anneta raha et saada Märk = "Mina olen V.I.P , sa noob , annad ette" ja scammed.

Meil on juba VIP koht normaalsetele = Eeskujulikud.

 

aga samas võiks ju mingi kindla summa teha, et ntks kui annetad 50kr+ saad märgi, aga kui alla selle siis ei saa. :/

 

Muidu ise pooldan, aga siia võiks vote teha kes poolt kes mitte või kes erapooletu.


(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
aga samas võiks ju mingi kindla summa teha, et ntks kui annetad 50kr+ saad märgi, aga kui alla selle siis ei saa. :/

 

Muidu ise pooldan, aga siia võiks vote teha kes poolt kes mitte või kes erapooletu.

 

Selline süsteem ongi, ju?

 

Pigem vastu. ;/


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei no ses suhtes, kordan veel, et minu idee polnud lõplik ju.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.