Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

matu125 kasutaja lukku

Küsimus

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Lol. Any proof ? Pmst pole mingit tõestust, et see matu vms


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

tegin uue kasutaja:) admin palun võta ip välja ja vaheta email tagasi [email:1b5dix4r]martin.oobik@mail.ee[/email:1b5dix4r] oli esialgne koguaeg... [email:1b5dix4r]menraynor5@hotmail.com[/email:1b5dix4r] lasi mult 200 eek ja selle kasutaja üle... täis ahv rsk... paluks kasutaja tagasi kuidagi ja vältida hetkese seisuga kõigil temaga tehinguid tegemast.

 

 

saada uus parool mu vanale mailile tagasi [email:1b5dix4r]martin.oobik@mail.ee[/email:1b5dix4r]

 

Imelik vaata pilti ja loe mu msni aadress välja sealt lammas, seal ju näha et kasutaja minu oma:@ on lohvid kes üle lasid oii kätte saaks. Hellasin menti kaa homme viin avalduse sisse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

IP-d vaadatud, kasutajasse matu125 on sisse hackitud.

Hetkel matul siis ajutine bann, kuniks vana omanik kasutaja tagasi saab.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.